mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 12:11:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Vzgoja kužka od A do Ž
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vzgoja kužka od A do Ž  (Prebrano 19136 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jacke
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #30 : torek, 26.08.2014 : 12:08:42 »

Tudi jaz sem novi lastnik kužeka ter novi na tem forumu. Pa sem mislil, da dobim kakšen nasvet na iskano temo. Začnem brati pa ne morem verjet, da sem na pravi strani, oprostite čisto sem šokiran res ne morem verjet kakšni odgovori oziroma zakaj se sploh ljudje oglašajo z nekimi drugimi nasveti, soljenjem pameti itd...Razumel bi, če ne bi bilo nobenega odgovora, O.K. si pač MISLIŠ SVOJE - bilo je že napisano, morali bi vprašati vzreditelje, ne da se mi o tem več pisat, ampak to - res ne morem verjeti in to ljudje, ki bi naj bili ljubitelji živali, pa še z ljudmi ne znajo normalno (če ne že prijazno) komunicirat. Grem raje z mojim pesotom na sprehod. Pa pa, Igor
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #31 : torek, 26.08.2014 : 12:56:01 »

Sploh nisem brala za nazaj, lahko pa k vprašanjem vzgoje povem le zelo na kratko in na splošno svoje mnenje: o vzgoji je napisanih na desetine, stotine (debelih) knjig, na voljo so videoposnetki, napisanega je tudi na tem forumu veliko. V postu ali dveh se da odgovoriti na kakšno konkretno vprašanje, a da bi se lotil o pisanju o vzgoji na splošno ... ne gre. Še vedno je najboljša pot obisk dobre pasje šole, z mladičkom seveda male šole. Ker dejansko šele inštruktor na vadišču vidi, kako delaš, kako pes reagira ... in dobiš nasvete iz prve roke. Pes dela ob motnjah, v družbi svojih vrstnikov. Dobiš smernice, domače naloge itd. itd. Tako da - tečaji se začenjajo vsak čas Wink!
Logiran
badgal
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #32 : torek, 30.12.2014 : 13:45:49 »

Tudi jaz sem novi lastnik kužeka ter novi na tem forumu. Pa sem mislil, da dobim kakšen nasvet na iskano temo. Začnem brati pa ne morem verjet, da sem na pravi strani, oprostite čisto sem šokiran res ne morem verjet kakšni odgovori oziroma zakaj se sploh ljudje oglašajo z nekimi drugimi nasveti, soljenjem pameti itd...Razumel bi, če ne bi bilo nobenega odgovora, O.K. si pač MISLIŠ SVOJE - bilo je že napisano, morali bi vprašati vzreditelje, ne da se mi o tem več pisat, ampak to - res ne morem verjeti in to ljudje, ki bi naj bili ljubitelji živali, pa še z ljudmi ne znajo normalno (če ne že prijazno) komunicirat. Grem raje z mojim pesotom na sprehod. Pa pa, Igor

Se popolnoma strinjam, Jacke.  Wink

Drugače pa ostali, hvala za pojasnila - vendar sem te stvari že vedela - o vzrediteljih, itd. Vseeno ne bom spremenila svojega mnenja. Se opravičujem vsem, vendar to je moje in od njega pač ne odstopam Smiley Za vse ostale pa, jaz psa nisem dobila pri vzrediteljih temveč pri tepcih, ki so psa hoteli uspavati ker ga nihče ni hotel kupiti.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #33 : torek, 30.12.2014 : 13:48:33 »

Tile cepci so te nategnili, lahko bi temu rekli tudi čustveno izsiljevanje.
Ah, ja, tega je veliko, veliko preveč....in tukaj smo nekateri tudi že malo naveličani stalno ponavljat eno in isto Tongue
Logiran
badgal
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #34 : torek, 30.12.2014 : 13:49:54 »

Mogoče, vendar tega nihče ne ve zagotovo. Tudi jaz nisem vedela... Ljudje so dandanes zmožni vseh sort...
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #35 : torek, 30.12.2014 : 15:05:11 »

Glede na to koliko je povpraševanja po takih psih na bolhi mislim, da bi našli nekoga ki bi bil pripravljen dati 100€ zanj. Drugače pa ne moraš psa uspavati zato, ker je odveč. Zakon in veterinarji tega ne dopuščajo. Pustimo času čas čez 7 let se pa spet oglasi, če imaš še isto mnenje. Drugače vama pa želim čimveč lepih trenutkov na slikci je res cuker  Kiss
Logiran
badgal
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #36 : torek, 30.12.2014 : 16:10:42 »

Se tudi meni zdi... Škoda, da nisem s trezno glavo razmišljala prej in ukrepala ob takšni grožnji gospe, od katere sem psičko dobila! S tem ne mislim, da mi je žal, da sem jo vzela ker mi nikakor ni! Ampak to je višek, sploh, če je dejanje kaznivo!

In pa, hvala za lepe želje Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Vzgoja kužka od A do Ž
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines