mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:38:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Večerni obrok in šolanje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Večerni obrok in šolanje  (Prebrano 4987 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« : četrtek, 01.08.2013 : 21:38:48 »

Kaj menite o tem, da z mojo psičko večerni obrok "poklikama" . Poklikama sem dal v narekovaje, ker pač ne uporabljama klikerja ampak s besedico "TO" . No moje vprašanje se glasi, kaj mislite o tem, da količino večerne hrane, ki bi drugače dobila v posodi, pač trenirama zunaj. Vsaka dobro narejena poteza, briketi iz roke..se vam zdi to razvajanje? oziroma pač da se hrani iz roke?
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1 : četrtek, 01.08.2013 : 22:39:20 »

Meni se to zdi nekaj povsem običajnega, če "delaš" s psom tako ali drugače. Tudi moja je eno obdobje dobivala celoten obrok zunaj. Dobra in dobrodošla ideja.  Afro  Nobeno razvajanje.  Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2 : četrtek, 01.08.2013 : 23:00:08 »

Me je že vesoljka prehitela. Ja tudi moja polarka je tako dobivala en cajt obrok. Tudi še vedno kdaj kaj dobi in potem se odšteje pri večernem obroku.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #3 : petek, 02.08.2013 : 09:43:12 »

Eno obdobje moja sploh ni dobivala nič v skledo ne zjutraj in ne zvečer, ker je bila tako pridna Tongue
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #4 : petek, 02.08.2013 : 11:42:19 »

Seveda je to ok, nekateri pofutrajo celo celoten dnevni obrok. Vendar meni pretiravanje v tej smeri ne leži.
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #5 : ponedeljek, 26.08.2013 : 11:22:38 »

Midva že od nekdaj dajeva psom dnevni obrok v dveh delih-zjutraj in zvečer. Večerni obrok sem že večkrat "porabila" med učenjem... ampak ne v celoti, ker imava že od nekdaj dve psički... in potem prihranim nekaj malega za v skledo, da se nobena ne čuti "prikrajšana" Smiley ... Definitivno pa je potrebno zmanjšati dnevno količino obroka, če dobi kuža poleg tega še en kup priboljškov med učenjem. Včasih se sploh ne zaveš koliko kuža na tak način poje... pa se zna narest, da je kar veliko...
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Večerni obrok in šolanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines