mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:24:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: TARA  (Prebrano 96938 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« : petek, 16.08.2013 : 10:36:54 »

TARA-energijska bombica, nežna, nora na storže, palice, žoge in frizbije. Je hči lovskih prednikov in ne prenese mačk ki pred njo bežijo Wink. Skoraj vedno gre z mano na izlete, (ko se mi ljubi) skupaj tečeva-canicross, rada se vozi v avtu,.. 
Je bivša zavetiščarka v Meli centru v Trebnjem. Skupaj nas je pripeljala usoda. Ko je prišla k nam je bila stara približno 4mesece. Strah jo je bilo tudi ptičjega petja. Na sprehodih s pomočjo haltija uspešno ignorera druge pse in lepo hodi ob nogi. Z velikoo potrpežljivosti in znanjem pasje šole za azilaše lepo napredujeva in jo rada gledam kako se spreminja.  Obe se še učiva. Je pes, ki sem ga potrebovala. Wink

Mala Tara:







Pri gradu Žovnek:

Obooožuje vodo in blato Roll Eyes:

Na Kumu:




Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1 : petek, 16.08.2013 : 10:39:04 »

Lepa  Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2 : petek, 16.08.2013 : 10:46:14 »

Lepa  Cheesy
Podpis  Kiss Kiss & dobrodošli na v srečnih zgodbah.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : petek, 16.08.2013 : 11:01:50 »

No, tole Taro smo pa čakali, da pride malo več povedat, kje se potepa!  Cheesy Cheesy Boni pravi, da komaj čaka, da jo lahko pozdravi na njenem 30 meterskem slednem v šoli!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4 : petek, 16.08.2013 : 11:07:16 »

O, naša sošolka je končno dobila svojo temo na forumu  veselje In obetajo se nam odlične fotoreportaže, a ne? 
Tadruga slika je prelepa – kakšen pogled  ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 18.08.2013 : 09:32:43 »

O Tara - velika, dobrodošla  Cheesy, je bil res že skrajni čas, da je Tvoja pokazala tudi širnemu svetu kako fejst punca si  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #6 : nedelja, 18.08.2013 : 13:13:49 »

Lepa Tara in lepo da sta se našli. Smiley ljubezen
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 18.08.2013 : 19:20:25 »

Taraaaa, dobrodošla. Lep punca!
Kako me je pa nasmejal "obožuje blato in vodo" - Casper enako, vsak dan ga moramo dobesedno "s šrajfixom" sprat, ker on najde najboljpe, najbolj umazano blato in potem pride domov temno, temno čokoladne barve  Tongue  Tongue
V to premišljeno blatenje pa seveda zvabi tudi Akelo, ki pa si v blatu namoči samo blazinice, zaenkrat  Grin

Upam, da se kmalu spet vidimo, po šolsko  Wink
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #8 : ponedeljek, 19.08.2013 : 09:08:17 »

Hvala Wink.

Boni, kdaj se povzpnemo na Limbarsko goro (Tara ni pozabila) ?

Glede na to,da forum spremljam "iz ozadja" že več kot 2leti priznam, da sem bila malo zanikrna Roll Eyes. Bom sedaj nadoknadila in objavljala fotoreportaže. Tara zelo pogreša pasjo šolo. Vedno, ko želim dati transporter v avto že prej skoči vanj češ " ZMIGAAJ se in gremo". Lepotice/lepotci si morajo včasih privoščiti blatno kopel, to oni že vedo Cool. Tara se potem sama umije v bližnjem potoku, tako da ji dovolim. Naj uživa.
Za praznik, 15.5. smo bili na Veliki Planini. Na začetku ni bilo preveč zabavno. Pot je bila zelo ozka (tako,da smo hodili en za drugim) midve pa sva bili dve. Tara se je verjetno počutila malo utesnjeno pa še neki "grozni" stric jo je ogovoril. Imel je strašne palice in seveda moj čuvaj se je razjezil. Prvič in zadnjič, tisti dan. Na vrhu sem ji dala Halti in se je popolnoma spremenila. Cheesy Nič več ni vlekla na povodcu, lepo je ignorerala druge kužke in glasne otroke,lepo je čakala pod mizo medtem,ko sta gazdi jedla žgance in kislo mleko. Krav je pa že tako navajena, saj je podeželjska deklina Tongue. Sem bila res ponosna nanjo.



Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 19.08.2013 : 13:56:49 »

O, lepotica Tara se končno javlja. Kiss ljubezen Super fotke in poročanje, me veseli, da sta se 'našli'.    Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : torek, 20.08.2013 : 08:29:13 »

Boni vsekakor navija za Limbarsko, samo, da (spet) krempeljček pozdravimo...sej gre hitro, zdaj smo že zverzirani, snmrekovo mazilo dela čudeže! Pa tudi, vidim, da ji ne nagaja preveč pri gibanju. Tako, da... naslednji teden al pa v septembru, če bosta še vedno za!  Wink
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #11 : torek, 20.08.2013 : 09:57:40 »

O, sošolka Tarica! Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #12 : torek, 20.08.2013 : 13:40:17 »

Oooo, kakšna lepa pasja baba je zrasla ljubezen Super fotke, kar nadaljujte s tako pridnim javljanjem Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #13 : nedelja, 25.08.2013 : 07:53:01 »

Uf, veliko sošolčkov vas je tukaj gor, super. Cheesy

Boni, mislim da bova morali počakati na september, ker je do konec meseca napovedan dež. Se bova zmenili.

Sedaj je že velika punca. V višino verjetno nebo več rastla v širino pa tudi ne. Smo jo težko zredili vsaj toliko, da se ji ne vidi vsaka rebra. Je sedaj zelo mišičasta punca Tongue.

Včeraj na BAZARJU- vsa zadihana in zmatrana. Doma je padla na tla kot vreča krompirja. Čist hin.



Lepo sva se imeli Wink.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #14 : nedelja, 25.08.2013 : 09:12:47 »

Lepe slikice iz Velike planine, fajn ste se imeli.  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines