mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:58:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: TARA  (Prebrano 97423 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #495 : petek, 10.07.2015 : 08:01:27 »

Super ste!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #496 : petek, 10.07.2015 : 08:07:34 »

Kapo dol, vsa čast!  bravo Afro

Sorodnike pa za ušesa.  Angry  - Oziroma, na eno tako konstantno izobraževanje, kjer jim skoz mal kapljaš po možganih. Mic po mic, pa se počasi le kaj prime!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #497 : petek, 10.07.2015 : 19:18:30 »

Super sta to zrihtala Afro objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #498 : sobota, 11.07.2015 : 16:47:46 »

Bi rekla, da ja  Huh, mi je pa vse to zelo znano  Lips Sealed, ampak na koncu res odtehta, da je s pesjanarjem vse OK  Afro

Ja, res je. Pomembno je samo to, da je sedaj pesjanar OK. Sedaj nas čaka še cepljenje, potem pa držim pesti, da bodo še za kastracijo!

Hvala vsem!
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #499 : sobota, 11.07.2015 : 17:45:30 »

Današnji VIŠEVNIK (2050m) http://www.hribi.net/izlet/rudno_polje_visevnik_/1/77/27

Pa smo šli..
                   

                 

Rožice (,če kdo ve njihova imena, prosim naj jih napiše Wink)
                 

                   



na VRHU Cheesy Cool
               

                 

                 

                       

Bohinjsko jezero                                                                                 Najin začetek poti-Rudno polje
                     



Dom Planika pod Triglavom                                                                            Kredarica
                       

Selfiji Cool
   

Gorski reševalci
                         

...in smo odPujsali.. Tongue


Še nekaj- Na vrhu smo doživeli nevaren dogodek-TARO je napadla psica, podobna Aljaškemu malamutu Angry Angry. Če sem prav slišala, je bila Miša. Imel jo je starejši gospod, spuščeno. Sta že odhajala, ampak je psica pritekla nazaj na vrh in napadla Taro (, ki je bila privezana, NAME!). Ker se je Tara branila sta skočili skupaj. Še dobro, da sem raztegljivi povodec držala v roki, če ne bi me potegnila v dolino butnglavc butnglavc. Gospoda seveda NI BILO zraven! Nekako smo psico spodili s pomočjo palic. Na srečo se je dobro končalo, samo jaz sem bila v šoku in sem se tresla kot "šiba na vodi" Huh, Tari ni bilo nič.
Srečali veliko drugih kuŠkov in ni bilo problemov!
Nauk- tudi v hribih naj bodo psi na povodcu (splooh, če so agresivni!), jaz pa bom od sedaj naprej (,ko bova šla v višje hribe) Taro pustila doma.

Lep vikend dopust
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #500 : sobota, 11.07.2015 : 18:48:11 »

Vau, krasne slikce, huh zelo visoko ste bili! Cheesy To pa res zoprno, da imajo ljudje napadalne pse spuščene, ja tako je povsod, jaz se tudi bojim sploh kadar grem s Poppyjem samo na sprehod.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #501 : nedelja, 12.07.2015 : 19:07:26 »

Bravo pohodniki, dobro ste zastavili cilj  Afro Kar se pa psov v hribih tiče, imam tudi jaz izkušnjo da so večinoma spuščeni, ker drugače kao ne moreš palic uporabljat  butnglavc  Je pa res da jih po hribih ne srečamo veliko in v večini so skulirani oz. jaz že od daleč dam vedeti da nočem da se psa ovohavata. Tako da Tara kar pogumno na vrhove visoke in nizke  Smiley
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #502 : nedelja, 12.07.2015 : 21:24:58 »

Bravo pohodniki! Super tura, lepe slikice, lepo vreme, pa žal še dodatek adrenalina  Undecided. Glavno, da ste kul, le tako še naprej! Cheesy Cheesy Cheesy  bravo
Lepo vas pozdravljata sošolca, ki se s šefi trenutno bolj vodno udejstvujeva  Evil Wink
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #503 : ponedeljek, 13.07.2015 : 14:22:36 »

Bravo pohodniki, dobro ste zastavili cilj  Afro Kar se pa psov v hribih tiče, imam tudi jaz izkušnjo da so večinoma spuščeni, ker drugače kao ne moreš palic uporabljat  butnglavc  Je pa res da jih po hribih ne srečamo veliko in v večini so skulirani oz. jaz že od daleč dam vedeti da nočem da se psa ovohavata. Tako da Tara kar pogumno na vrhove visoke in nizke  Smiley

Očitno noben ne ve za raztegljiv povodec.
Mi še nikoli nismo imeli težav, samo tokrat. Se z vsakim lepo povoha in je ok, ta psica pa ni prenesla samic in je do tega prišlo, zaradi neodgovornega lastnika! Na žalost ga nismo potem več srečali, sicer mu kakšna krepka beseda ne bi ušla!
Z Vio je lažje, ker je manjša in manj potegne. Je treba biti kar previden.

Bravo pohodniki! Super tura, lepe slikice, lepo vreme, pa žal še dodatek adrenalina  Undecided. Glavno, da ste kul, le tako še naprej! Cheesy Cheesy Cheesy  bravo
Lepo vas pozdravljata sošolca, ki se s šefi trenutno bolj vodno udejstvujeva  Evil Wink

Hvala, sošolčki:) uživajte v morskih dogodivščinah. Si ju že predstavljam, Casper non stop v vodi in lovi frizbije/žogice, Akela pa na blazini meditira, hh. Se kmalu vidimo na poligonu.
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #504 : petek, 31.07.2015 : 10:31:21 »

Počasi, a vztrajno osvaja vse prostore v hišo (,ker ji je pač dovoljeno) Cool Cool.

Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #505 : sobota, 01.08.2015 : 14:27:57 »

Tara počasi se daleč pride  še malo pa boš spala pri mami na postelji  Wink
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #506 : ponedeljek, 03.08.2015 : 12:33:07 »

Naravni botox-osji pik..pa ma žnable k L. T... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #507 : ponedeljek, 03.08.2015 : 13:14:01 »

Na, vidiš, če bi punca lahko lepo spala notri na kavču, je osa ne bi našla Tongue Grin
(Takšnega botoxa se mi zelo bojimo Sad)
Upam, da bo oteklina hitro splahnela Kiss
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #508 : sreda, 05.08.2015 : 12:13:20 »

 Grin Grin punco malo lunca "gunca" in nima pojma, da ose niso muhe!, da se jih ne sme loviti. Je pa punca (do tega dogodka) uživala na balkonu, medtem, ko sem jaz kofetkala. Na kavč pa ne sme in tja sploh ne sili, olikana punca! Wink Cool Otekline ni več Tongue.
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #509 : sobota, 15.08.2015 : 13:35:10 »

Še en (super)plavalec Cheesy Cheesy https://www.facebook.com/originalgirlstar/videos/vob.100000154737129/1161428883872258/?type=2&theater
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines