mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:46:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 38   Dol
Natisni
Avtor Tema: TARA  (Prebrano 97413 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #75 : četrtek, 26.12.2013 : 10:25:51 »

Božiček je preživel in tudi nekaj malega prinesel Cheesy. IDA, mogoče se pa res kdaj srečamo Wink.

Vsem forumašem želiva lepe praznike in vse dobro v novem letu Afro.

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #76 : četrtek, 26.12.2013 : 13:37:27 »

Tudi jaz vama želim lepe praznike in srečno, uspešno, zdravo in veselo leto 2014! Kiss
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #77 : sobota, 28.12.2013 : 19:29:29 »

Hvala Lynn Wink.
Današnji sprehod do pašnika Lipovec. To je najina redna tura. Če je lepo vreme, sonček greva tudi večkrat na teden, v poletnem času skoraj vsak dan Wink. V zimskem času je koča zaprta. (http://www.hribi.net/izlet/trojane_pasnik_lipovec_/25/1933/3604)



(sva imeli oprsnico+raztegljiv povodec+palce za mene Cheesy in se je kar obneslo)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #78 : nedelja, 29.12.2013 : 12:13:59 »

Tara, tudi vama veliiiiko veselja skupaj in užitkov v naravi v novem letu!  Kiss Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #79 : nedelja, 29.12.2013 : 21:38:18 »

Zelo sta pridni da delata skoz take ture, Tara zagotovo zelo uživa. Smiley Kiss
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #80 : nedelja, 29.12.2013 : 21:45:06 »

Jaz sem ti pa tako hvaležna, ker objavljaš linke poti zraven! Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #81 : nedelja, 29.12.2013 : 22:27:26 »

Se strinjam z vesoljko; linki "morajo" bit (se trudim tudi sama držati tega, ker to pač cenim pri drugih Wink). Cheesy Tisti, ki ga ne zanima, pač linka ne odpira, ane.
Super lep sprehodniški cilj imata! Lepo praznujte in vse dobro v novem letu! Kiss
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #82 : nedelja, 05.01.2014 : 17:51:26 »

Hvala. Linke pa z veseljem prilepim. Mogoče pa koga kdaj zanese v naše Trojanske konce Wink.

Danes je bil takšen čuden dan. Dež, megla,..in spet kuža brez lastnika, ki se sprehaja po našem kraju Angry. Kužka (mešanček z višavskim terierjem) sem že tretjič odpeljala do lastnika. Sem mu razložila, da mora biti kuža na povodcu, da ga bi kmalu zbil (pa ne samo en) avto, da mi ga je res škoda, da se mi pes smili itd. Vedno eno in isti izgovori, da ga na povodec pač ne da, se samo obrne stran in psa več ni.
Sem ga danes vprašala, če psa res želi imeti in mi odgovori "Kaj pa kaj?", tako da očitno tega psa ne želi imeti. Zunaj pa ima tudi starejšega mešančka na ketni Undecided. Danes mi je še povedal, da ima mladička, ki naj bi ga imel samo za par dni v varstvu. Brezveze.
Ko sem se poslovila sem še rekla, da nevem če mu ga bom naslednjič še pripeljala (, da naj sam pride ponj, če mu je kaj do psa) pa mi je odgovoril "ti ga kar obdrži, samo potem mi sporoči". Adijo pamet.  Angry Kuža bi res naslednjič raje vzela in ga potem nekomu bolj odgovornemu oddala. KAAJ je za narediti? kdo butnglavc butnglavc butnglavc

Kuža pa tako prijazen, super se razume s Taro, žogica ga ne zanima, lepo hodi na povodcu, simpatičen možicl Kiss.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #83 : nedelja, 05.01.2014 : 19:12:24 »

Zakaj ne odpelješ do pristojnega zavetišča, pa naj se mu odpove (sicer gre za namerno zapustitev) in ima tako pesjan možnost za nov, boljšo dom. Me pa skrbo tudi tisti mladič, da ne govorim o zunanjemu ketnarju..... očitno z besedami ne boš nič dosegla.
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #84 : ponedeljek, 06.01.2014 : 07:57:34 »

Pristojno zavetišče je Meli Trebnje Undecided. Od tam sem vzela Taro (, ki ni bila v dobrem stanju) in sem slišala kar nekaj slabih stvari. Si ga ne upam tja odpeljat.
Če ga bom še dobila na cesti ga vzamem, če pride v treh dneh po njega (kar ne verjamem) ok, če pa ne ga bom pa sama vzela in oddala nekomu odgovornemu. Kuža je res prijazen.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #85 : nedelja, 12.01.2014 : 13:53:19 »

Hm, ne, če je pes čipiran, tole ne bo dober postopek.

Če si psu ti pripravljena iskati nov dom in ga je lastnik pripravljen oddati, lahko uredita
brez zavetišča. Napišita pogodbo o prenosu lastništva - da lastnik prenaša lastništvo nate in oba podpišita, s tem
greš potem k veterinarju, kjer spremenijo podatke o lastništvu v Centralnem registru psov.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #86 : nedelja, 12.01.2014 : 13:55:15 »

Je pa takšno ukrepanje dvorezen meč, če si bo lastnik nato v kratkem nabavil novega
psa.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #87 : nedelja, 12.01.2014 : 18:26:26 »

Jasmina, nikakor ne jemlji psa, ne da bi istočasno uredila prepis lastništva nase (http://www.vurs.gov.si/fileadmin/vurs.gov.si/pageuploads/PDF/EPI/Nova/Izjava_o_spr_last.pdf),   ker drugače si lahko še obtožena kraje  Sad. To je žal klasičen primerek, ki mu je žival (verjetno ne samo pes) pač predmet, ki je ali pa ga ni  bruham. In najverjetneje je res kar pravi Skuiki, da enemu predmetu sledi drugi, tretji ...  , ko se pač sprosti mesto ali pa celo prej Cry
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #88 : ponedeljek, 13.01.2014 : 09:08:15 »

Najlepša hvala Xena, Skuiki in čarka Kiss. Če bo kaj novega sporočim.
Logiran
IDA
novinec
*
Sporočil: 45


« Odgovor #89 : torek, 14.01.2014 : 12:39:14 »

 Smiley Pozdrav Jasmina, lepe poti so v vašem koncu. Z možem in pasjo bando smo bili prejšno nedeljo na Čemšeniški in na to do Prebolda (Partizanski vrh, Javor, Verhe, okoli Mrzlice in Goljave do doline)
Bilo je 8 ur čiste hoje, zelo prijetno samo dan bi moral biti daljši, da bi si lahko privoščili več počitka. Upam, da se kdaj srečamo. LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 38   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: TARA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines