mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:03:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Pes pojedel lešnik
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes pojedel lešnik  (Prebrano 24837 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #60 : ponedeljek, 09.07.2012 : 20:39:30 »

Hvala vsem za pozitivne misli in držanje pesti in šapic za našo punco.

SunnyDay, tale zadeva je velikosti 7cm x 5- 6cm x 3 cm debeline. Prilagam fotko "tujka" v Jarinem želodcu.



* 090720121616.jpg (31.67 KB, 600x337 - pogledano 431 krat.)
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #61 : ponedeljek, 09.07.2012 : 20:49:13 »

Pa še poročilo o Jarinem stanju: strah ni bil ravno odveč, očitno ima punca težave z anestezijo oz zbujanjem?, saj se je zbujala cca 1,5 ure kljub temu, da so ji dali najboljšo obliko anestezije (prej sem jim namreč povedala kakšne težave smo imeli po sterilizaciji, vendar je bilo tam še kup drugih okoliščin, pustimo to).

Danes ob desetih nas čaka še infuzija, jutri zjutraj spet, jest ne smemo ničesar, ko bo lahko, obvezno dietno hrano malček po malček itd. Čaka nas okrevanje - srčno upam, da bo potekalo veliko bolje, kot nazadnje...bomo še kar prosili za pozitvne misli...

Bom poročala kako bomo napredovali.

Še 1x hvala vsem za stisnjene pesti, šapice, pokončne repke in ++ misli. Kiss
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #62 : ponedeljek, 09.07.2012 : 20:53:18 »

Ahjej  Undecided  Držim pesti, da bo okrevanje potekalo brez problemov!
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #63 : ponedeljek, 09.07.2012 : 20:57:31 »

Še naprej bomo stiskali pesti, tačke in krempeljčke in mislili na Jar  Kiss ljubezen
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 09.07.2012 : 22:01:57 »

Fortuna in Jara, držta se! Bomo še naprej pošiljali pozitivno energijo Kiss Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 09.07.2012 : 22:24:41 »

Držimo pesti  objem
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #66 : torek, 10.07.2012 : 07:06:51 »

Oh, smola no.  Undecided

Kako ste?
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #67 : torek, 10.07.2012 : 09:54:46 »

Noč je minila mirno, Jara je spala, naredila je samo en premik iz ene sobe v drugo. Ponoči smo tudi merili temperaturo, hvalabogu ni bila povišana. Dobiva pa Tramal, tako da je posledično tudi zaradi tega bolj mirujoča.

Danes po kontroli sem ji lahko ponudila žličko dietne konzerve....mmmm kako je bila dobra. Če bo hrano obdržala v sebi, čez eno uro ponovi vajo z žličko hrane. Žejna je tudi, kljub infuzijam, vendar ji dajem samo toliko vode, da si omoči gobček. Zvečer nas čaka zopet infuzija.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #68 : torek, 10.07.2012 : 10:02:02 »

Ojoj, držimo pesti, da bo vse ok in bo šlo okrevanje brez težav. objem
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #69 : torek, 10.07.2012 : 10:29:23 »

Super! Čimprej konec skrbi!  Kiss Kiss
Tole z zbujanjem pa poznam-jst imam iste težave..no, vsi tisti, ki bdijo nad zbujanjem iz narkoze, jih imajo... trajalo je kar nekaj ur (tudi do 12), da sem se zbudila, čeprav sem jih na to prd operacijo opozorila...  Wink
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #70 : torek, 10.07.2012 : 19:46:31 »

Tole z zbujanjem pa poznam-jst imam iste težave..no, vsi tisti, ki bdijo nad zbujanjem iz narkoze, jih imajo... trajalo je kar nekaj ur (tudi do 12), da sem se zbudila, čeprav sem jih na to prd operacijo opozorila...  Wink

Ojoj luna7, tudi do 12 ur? Ufff, no, samo da se je vse dobro izteklo. Ni pa to recimo za moje živce Lips Sealed

Drugače pa sporočam, da držanje pesti in šapic moji punci pomaga. Na srečo je v stanovanju mirna, leži, ko greva pa ven na potrebo, pa že pozabi, da ima skoraj 20 šivov Shocked Juhuuu, sem vesela in hvaležna v imenu obeh da mislite na nas Kiss Kiss Kiss Kiss

Tudi tiste mic po mic žličke hrane smo obdržali v sebi (bravo Jara), malo me moti edino to, ker ne sme piti toliko in se sekiram, da ji dajem premalo vode. Na vsako uro ji ponudim v skodelici cca pol dcl... saj če ne bi bilo ravno poletje, se verjetno ne bi toliko obremenjevala. Sicer pa nas zvečer zopet čaka infuzija, pa bo takrat dobilo spet tekočino, antibiotik in protibolečinsko. Ranital oz venter pa danes že kar v želodček.

Hvala vsem za tople misli Kiss
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #71 : sreda, 11.07.2012 : 06:28:42 »

 objem ljubezen
Vesela!
Uspešno se cajtejta še naprej, mi bomo pa še naprej (just in case) držali pesti in tačke.
 Kiss
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #72 : sreda, 25.07.2012 : 00:19:50 »

Tako,

mi smo se včeraj znebili šivov - 14 dni je od operacije.... kaj naj rečem.... Jara je super, aktivna, odzivna, polna energije. Malo sem v strahu, ker je veliko shujšala in ker po dietni hrani definitivno nima toliko energije, kot bi jo morala imeti, zato jo tudi čuvam pri gibanju (po njenem jo oviram pri divjanju... Roll Eyes ). Ampak počasi bomo prišli nazaj, na stare tire. Komaj čakam -  ne samo jaz, vsi mi, v njeni bližini - od dvonožcev do vseh štirinožcev, še perjad je začudena da ima eno pasje bitje toliko energije da celo ptiča opazi;D Grin Grin .

Ni besed, s katerimi bi se zahvalila vsem nastopajočim v naši zgodbi. Verjetno v tej rubriki ne smem omenjati klinik in imen vetov, ki so nam pomagali - kljub vsemu -  če (upam) nas berejo, vejo, da gre za njih. HVALA VAM!
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #73 : sreda, 25.07.2012 : 00:28:26 »

Aja, pa ne morem mimo, da se ne bi vsakič kislo nasmejala ob naslovu teme "pes pojedel lešnik" kajti če bi mi pojedli lešnik, se v tej temi verjetno ne bi brali.... Roll Eyes

Pazite na svoje kosmtince.... Wink
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 30.07.2012 : 22:22:50 »

Aja, pa ne morem mimo, da se ne bi vsakič kislo nasmejala ob naslovu teme "pes pojedel lešnik" kajti če bi mi pojedli lešnik, se v tej temi verjetno ne bi brali.... Roll Eyes

Pazite na svoje kosmtince.... Wink

Ja saj...vedno debelo pogledam in si rečem : Ja magooona, a spet je en lešnik požru ali kaj...


Sam da ste boljši Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Pes pojedel lešnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines