mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:01:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Siva mrena pri leto dni staremu Aljaškemu Malamutu
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Siva mrena pri leto dni staremu Aljaškemu Malamutu  (Prebrano 14621 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
n00b
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 15.09.2013 : 19:44:30 »

Lj tut če trenutno ne dobim operacije ga bom še useen meu rad tk ko  sm ga meu... Sam zadau sm si cilj da enkrat bo spregledu... Sam na k**** mi gre da imamo u sloveniji tako drago precenjeno zdravstvo, ker sama slovenija ni na finančnem nivoju Švice in podobnih držav da bi lahko imelo tako drago zdravstvo... Zato pa povprašujem po forumih za informacije o tujih državah in cenejši operaciji

V primerjavi z drzavami severno, so veterinarske storitve v Sloveniji precej poceni  Wink Sploh osnovne.
V vsakem primeru se splaca psa zavarovati, da imas vecji del stroskov potem povrnjen.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 15.09.2013 : 19:59:44 »

Poznam samo en primer in ta je bil zelo uspešen. Šlo je za juvenilno katarakto... Minilo je mislim da vsaj že 4/5 let od operacije in pes nima problemov in je zelo aktiven.

Ne vem pa ali je boljše naredit operacijo takoj ali se lahko brez posledic naredi tudi kasneje. Se kaj prišpara v tem času, lahko se situacija popravi... Vsekakor si je treba vzet čas za razmislek. Ni tako lahka odločitev.
Logiran
Albamalamut
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #32 : torek, 29.04.2014 : 14:57:52 »

Se strinjam z nOOb. Ni slabo, če psa prej zavaruješ, ker ti krijejo do 70% stroškov (vsaj v moji zavarovalnici). Sama imam tudi malamutko in je priporočljivo, da se ob nakupu psa pozanimaš še za zavarovanje le tega. Drugače pa bi moral z vzrediteljem podpisati pogodbo, s katero se zavezuje, da pes ne bo imel nobene od navedenih dednih bolezni. Priporočam, da preveriš. Gospa Branka, zdi se mi, da  kakršnakoli obsojanja v tem primeru niso na mestu, še posebaj, če niste popolnoma seznanjeni s situacijo. Veliko izmed nas nima možnosti, da bi imeli "prišparanega" toliko denarja, žal. Pa vendar naši psi dobijo vse kar potrebujejo. Ne mislim nič grdega.
Kupica, upam, da se vse srečno izteče (še posebaj ker je malamut kot moja Smiley), sporoči, kako bo. Pa res se pozanimaj o zavarovanju psa. Lp vsem
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Siva mrena pri leto dni staremu Aljaškemu Malamutu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines