mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 01:09:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Prizadeti otrok si želi pasje družbe
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prizadeti otrok si želi pasje družbe  (Prebrano 23304 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #60 : sreda, 14.12.2005 : 21:25:30 »

Mislim, da je za to primeren zlati prinašalec. Saj je moja psička zelo prijazna do vseh ljudi, enkrat ji je neki otrok stopil na smrček (seveda po nesreči) pa ni niti pomislila, da bi ga ugriznila, temveč je začela mahati z repom. Pa že na splošno so zlati prinašalci zelo poterpežljivi in prijazni, predvsem do otrok!
Seveda pa se strinjam s starši, da so dobro premislili in se niso odločili za psa! Ko bi bilo več takšnih odgovornih ljudi nebi rabili zavetišč!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #61 : sreda, 14.12.2005 : 23:07:03 »

Tudi jaz se strinjam, se pa tudi strinjam z nekom ki je napisal, da je še mnogo drugih izjemno tolerantnih pasem..poleg teh ta "standardnih" aka Labradorec, Zlati prinašalec.. Dobro, resda psi ki jih imam v mislih niso za v vsake roke (ok, noben psi ni Smiley ), bi se pa dalo razpravljati o tem katera pasma je "najbolj primerna". Najbolj uveljavljena že, da pa je najbolj primerna.. No ja, vsak ima svoje Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Prizadeti otrok si želi pasje družbe
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines