mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:02:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS peskovnik
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS peskovnik  (Prebrano 46475 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #210 : torek, 17.12.2013 : 17:22:19 »

Srčno upam, da se bo stanje tam na KZS-ju enkrat že spravilo v red,pa da bomo šli spet z veseljem na naše razstave, vzrejne preglede in ostale prireditve.
Naj se že enkrat prirežejo krila, vsem ki visoko letajo in delajo škodo naši kinologiji!
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #211 : torek, 17.12.2013 : 17:27:51 »

Sedaj kot kaže obstaja še edina nepravna pot, da 75 glasov za njegovo razrešitev pride in ga še fizično odnese iz prestola KZS.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #212 : torek, 17.12.2013 : 17:55:32 »

Sedaj kot kaže obstaja še edina nepravna pot, da 75 glasov za njegovo razrešitev pride in ga še fizično odnese iz prestola KZS.

Se ne strinjam, ker agresija ne bo ničesar rešila, sploh pa ne prinesla za KZS kaj dobrega.
Glede na:

"Upravni odbor in Nadzorni odbor bo v ponedeljek na upravno sodišče vložil zahtevo za izdajo začasne odredbe."
vir Obvestila Nadzornega odbora članicam KZS, 14. 12. 2013 - klik

in na Kavčičevo vztrajanje za vsako ceno, ob čemer je zdaj tudi širše prepoznano (in jasno zapisano) tole:

"Poleg pravno nesprejemljivega ravnanja je očitati mag. Blažu Kavčiču tudi moralno vprašljivo ravnanje, saj je v svoji lastni zadevi zaradi lastnih interesov (interesi KZS so zavarovani preko prvega podpredsednika in drugih organov) ravnal tako, kot izhaja iz njegovega nezakonitega sklepa."
vir D. Žorž: Pravno mnenje o zadržanju sklepa o suspenzu

je po mojem mnenju vsekakor najbolje počakati začasno odredbo Upravnega sodišča. Upam, da ga bodo potem 'uradno odnesli' iz Zapog.
Logiran

Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #213 : torek, 17.12.2013 : 22:42:08 »

Bodo že uredili tako da bo prav. Evil

Ta le mi je pa všeč , sploh ne dvomim da bodo uredili ( K bi bli v Višnji Gori ne v Zapogah  Grin )
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #214 : sreda, 18.12.2013 : 09:17:43 »

Ne razumem wolkowo Visnja Gora in Zapoge?
Logiran
Rokky
novinec
*
Sporočil: 20


WWW
« Odgovor #215 : sreda, 18.12.2013 : 14:06:24 »

Eka, ali ti še vedno misliš sodelovati na razstavah ?? Ko se je tale štala začela in ko sem videl kam gre vse denar in za kaj se bo vse porabil sedaj ( odvetniki, tožbe, servisi, varnostniki itd itd ) mi je postalo kaj malo mar za razstave.  Da bi jaz še naprej plačeval KZS-ju za razstave in bodo potem moj plačan znesek za prijavo psa na razstavo, ki resnici na ljubo ni majhen, takole zapravili za svoje stroške in stroške vseh zgoraj naštetih ?? Ne hvala. Dokler se stvari ne uredijo, mene na  razstavah, ki jih prireja KZS,  zagotovo ne bodo videli. Pa še kakšnega, saj nas ni malo tako mislečih. Raje dam denar v dobrodelne namene npr.  Društvu proti mučenju živali ali sorodnim ustanovam, kot pa na KZS. 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #216 : sreda, 18.12.2013 : 15:09:32 »

Ne razumem wolkowo Visnja Gora in Zapoge?
Glej PDF v šesti povezavi.

in

http://www.youtube.com/watch?v=tFjkp-C7M2s
Logiran
Staffy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #217 : četrtek, 19.12.2013 : 10:20:48 »

Kam gre denar od razstav vedo samo organizatorji. Razstava stane v povprecju okrog  40 eurov pes + vodnik, verjetno pride se kdo z nami + 5 eurov vstopnina, spijeta kaksno kavico ali sok se kaj pojes + 20 eurov skupaj torej okrog 70 eurov. Na razstavah v dvoranah guzva ni prostora za boks ce ne prides zgodaj zjutraj. Kaj dobis za vracilo ce osvojis CACIB ali CAC dobis kartoncek drugace.nic. Vem da stanejo sodniki,, pokali v bisu, vem pa tudi da morajo placati  najem stojnic ponudniki opreme oziroma pasje hrane, vem tudi da se dobi tudi nekaj od dobicka gostinca, ki ima hrano in pijaco. V koncnem ima verjetno organizator dobicek. In ce KZS ta dobicek oziroma vsi organizatorji razstav namenijo v delovanje drustev, v ozavescanju o skrbnem lastnistvu psov, za izobrazevanje kinoloskega kadra, ...  ni s tem cisto nic narobe. Ce se pa denar porablja za nekinoloske stvari je pa to seveda narobe, za kar sedaj na KZS porabljajo denar.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #218 : sreda, 25.12.2013 : 11:52:23 »

Na spletni strani KZS se dogaja in upam, da je to znak premikov naprej, vsaj na področju obveščanja. Včeraj so se pojavila 4 obvestila:

- FCI okrožnica - 67/2013, z dne 23/12/2013 (nemške doge, barve "grey merle")
- Koledarji prireditev za leto 2014, 2015, 2016
- Obvestilo strankam KZS (v petek, 27. 12. 2013, je pisarna KZS zaprta)
- CACIB Ljubljana 2014 - trenutna statistika po razredih
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #219 : ponedeljek, 20.01.2014 : 14:50:19 »

Zanimivo dogajanje, kjer se menda nič ne dogaja, oz. se dogaja, vendar ne tisto, kar naj bi se dogajalo ...
Torej, po starem ... Na mednarodni prireditvi nas kljub suspenzu še vedno predstavlja isti gospod, kot nekaj preteklih let ... Naši skupni prostori niso nič bolj naši, oz. še vedno niso naši, čeprav naj bi menda bili ... Gospodje menda niso prišli nič dlje od zadnjega javljanja, le mrzlo ni več tako, kot zadnjič ... Kujejo se nekatera čudaška zavezništva ... Da nekateri po potrebi pozabijo, da Statut KZS, čeprav luknjast in slab, še vedno velja, pa niti staro ni več ...

Malo me daje tole mrtvilo, pa sem pozvala kinologe k sodelovanju - KLIK.
Vabilo velja tudi za navadne in nenavadne lastnike psov, ki nismo kinologi.
Smeškov tokrat ni, ker tole niti malo ni smešno.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #220 : četrtek, 23.01.2014 : 19:34:58 »

Ker se je spet začelo dogajati tudi na KZS, sem premaknila debato o peticiji proti evtanazijam v zavetiščih v novo temo, ki jo najdete TUKAJ.
Še vedno sem mnenja, da bi se morala KZS vsaj seznaniti z dogajanjem na tem področju.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #221 : četrtek, 23.01.2014 : 19:47:27 »

Članice KSZ so danes prejele email Nadzornega odbora KZS:

Spoštovane članice!
 
V zvezi nastale situacije na KZS vodita NO in UO KZS intenzivne postopke za razrešitev nastale situacije.
 
NO KZS vas seznanja z dogodki,  ki so se dogajali od zadnjega poročanja do danes. Delovanje bivšega predsednika KZS je še nadalje usmerjeno v škodovanje KZS s tem, ker ne želi odstopiti in ne želi da bi UO Ljubljana vpisala drugega zakonitega zastopnika KZS. Vsi njegovi postopki  so nezakonite narave in škodujejo ugledu KZS,
 
Tudi UO KZS je pripravil prispevek: “ Kako suspendirani predsednik KZS brani svoj položaj?” Zaradi nastale situacije in nemoči uveljavitve zakonitih sklepov izredne skupščine KZS, UO, NO ter disciplinske komisije razmišljamo o sklicu vseh članic pred zgradbo KZS na Zapogah 3d, še pred sklicem volilne skupščine, o čemer vas bomo tudi obvestili.
 
O nastalih dogodkih na KZS so se začeli zanimati tudi mediji, tako je komercialna televizija POP TV že posnela oddajo, ki bo na sporedu 28.1.2014 v oddaji “PREVERJENO” in o tem tudi poročala.
 
Lep pozdrav!
 
Predsednik NO
Jožef R. Grah


Priponke:
- Grožnje mag. Kavčiča predsedniku NO, 22. 1. 2014
- Odgovor predsednika NO mag. Kavčiču, 22. 1. 2014
- Kako suspendirani predsednik KZS brani svoj položaj?,  23. 1. 2014
- KZS NO dopis članicam, 23. 1. 2014

Logiran

eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #222 : četrtek, 23.01.2014 : 20:20:28 »

Kdaj bo že enkrat konec vsemu temu tam na KZS, pa da se začne znova in se reši, kar se še rešiti da?!

Upam ,da so na POP TV naredili kak pameten prispevek, ki bo ljudem, ki ne vedo, ali nočejo vedeti, kaj se na KZS dogaja, odprl oči.V kolikor bo prispevek sličen tistemu o iskanju pogrešanih francoskih psov, ni vreden ogleda.
Logiran
Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #223 : četrtek, 23.01.2014 : 21:08:05 »

 butnglavcTole sem bolj prelistal kot prebral , ker gre že stotič za eno in isto in se mi ne da več  , pa mi je v oči padlo , da se v vseh dokumentih , ki so priloženi kot naš rešitelj poleg NO pojavlja tudi UO KZS   veselje. Ko sem bil na zadnji skupščini kjer je bila izglasovana nezaupnica Kavčiču je bilo večkrat povedano , da skupaj z nezaupnico predsedniku pade tudi UO , se razpišejo nove volitve in to je to? Od kje pa sedaj poleg Kavčiča , ki kar noče nehati z delom na KZS naenkrat ravno tako aktiven UO  Evil Huh A to pomeni da kljub nezaupnici nihče ni nehal delati , ali morda UO ni nehal delovati ravno zato , ker tudi Kavčič noče ? Glede na to da je bilo tudi večkrat poudarjeno da za NO stojita dve odvetniški hiši ( le kdo je plačnik ?  Roll Eyes ) me res zanima ali kdaj ti ljudje preberejo dopise ki se pošiljajo v kinološko  javnost ?  predaja
Logiran
Wolkowo
midi
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #224 : četrtek, 23.01.2014 : 21:57:54 »

 bruham
Ne razumem wolkowo Visnja Gora in Zapoge?

Staff , pred davnimi , davnimi časi je bilo tudi eno podobno odmevno sojenje v Višnji Gori o katerem je poročal Josip Jurčič .  Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS peskovnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines