mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 09:55:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...  (Prebrano 8727 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : petek, 13.12.2013 : 06:56:10 »

Hvala  Kiss
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #16 : petek, 13.12.2013 : 06:57:02 »

 veselje Afro
Jest zeloooo hepi! Bravo mi vsi.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #17 : petek, 13.12.2013 : 13:42:56 »

Bravo mi!  Cheesy

Jana, guju bi vzela C sal iz teme "Nikar ne prezrite!", meni je prav, je tebi tudi?


Vse, ki ste zlicitirali moje predmete obvescam, da sem zal zbolela, tako da verjetno prevzem ne bo mozen pred sredino drugega tedna. Se res iskreno opravicujem!  sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : petek, 13.12.2013 : 13:55:14 »

No Jinx, jaz se vsekakor strinjam, da pripada C šal guju Smiley Kiss
Bom dodala na seznam, ti se pa hitro pozdravi Smiley
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #19 : sobota, 14.12.2013 : 12:51:01 »

Hvala za zelje po ozdravitvi, naj hitro obrodijo, ker tole polezavanje in krehanje je cisto brezveze!

Se za B sal brez lastnika se je nasla licitatorka, jaz se absolutno strinjam, da je prodan!  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 16.12.2013 : 10:52:54 »

Odlično še za sansin šal Smiley
Je na seznamu Wink
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : ponedeljek, 16.12.2013 : 21:18:44 »

Torej, vsi ki ste zlicitirali moje zveze (knjige, dedamraze in podobno), vas obveščam, da bodo stvari v Galiju šele v sredo popoldan, ko bom verjetno približno ok, da to dostavim. Ostalo - pošta - bo isto v sredo. tako, da ... kakšen dan zamude od obljubljenega....  Smiley

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #22 : sreda, 18.12.2013 : 15:43:16 »

Še tule: vse licitatorke mojih predmetov obveščam, da bodo vsi predmeti danes popoldne v Galiju. Sicer bi se z marsikatero od vas raje dobila na kavi, ampak se bojim, da bo tale kava morala počakati prihodnje leto, zato vam bom vsem predmete dostavila v Gali, da bodo pri vas še letos.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #23 : četrtek, 19.12.2013 : 02:20:29 »

Poličke v Galiju se kar šibijo, tako da bi bilo res lepo, če bi vsi svoje predmete hitro šli iskat.  Smiley



Predlagam tudi, da v zahvalo za možnost prevzema zlicitiranih predmetov v Galiju rečemo Royalty hvala tako, da vsak, ki tokrat pride po predmet, v Galiju kupi še eno malenkost za svojega ali pa sosedovega štirinožca. Royalty bo gotovo vesela takšne zahvale in "novoletnega darila", štirinožci pa vam bodo tudi hvaležni!  Afro
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Božične licitacije  |  Tema: Naj bo vesel božič tudi v Horjulu 2013 - pravila, seznam ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines