mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:37:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: POŽIVOV božični dobrodelni foto natečaj (6.12. - 22.12.2013)
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIVOV božični dobrodelni foto natečaj (6.12. - 22.12.2013)  (Prebrano 4753 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : torek, 10.12.2013 : 10:05:32 »



POŽIVOV božični dobrodelni foto natečaj (6.12. - 22.12.2013)

V Poživu so se lotili foto akcije Smiley. Na KLIK pišejo takole:

Pravila natečaja: http://on.fb.me/1kleX75
Nagrade: http://on.fb.me/1bmJ1x6
Album prispelih fotk: http://on.fb.me/1kl6Ya0
Vabljeni k oddaji fotk: http://work.opacelica.si/poziv-foto2013/
--------

Bližajo se prazniki, kar za mnoge od nas pomeni čas prijateljevanja, dobre volje, mize polne dobrot, topline doma, crkljanja z družino, v katero so vključeni tudi naši razvajeni živalski prijatelji. Smiley
Žal pa za mnogo živalic čas božiča nima prav posebnega čara, saj je to čas zime, ko marsikatero od njih zebe, je prelakana, prehlajena, osamljena, zavržena ter zato potrebuje našo in vašo pomoč, da ji polepšamo jutri in zagotovimo svetlo prihodnost.

Zato smo se letos v društvu odločili, da organiziramo prvi facebookov božično obarvani dobrodelni POŽIVOV fotonatečaj, ki bo v vas vzbudil kreativnost, vas ob fotografiranju dodobra nasmejal, obenem pa bo sodelovanje v njem brezdomnim živalim zagotovil nekaj dinarčkov za njihovo oskrbo. Vendar to še ni vse... za najbolj simpatične fotografije, ki bodo na Facebook-u zbrale največ všečkov smo pripravili še nekaj lepih, bogatih in uporabnih nagrad. Z malo sreče in prijateljev, ki bodo všečkali vašo fotografijo boste lahko osvojili eno od njih.

Kaj boste fotografirali?
Živali seveda. Smiley Na slikah, ki nam jih boste poslali, bo morala biti žival (katerakoli žival: pes, muca, glodalec, ptič, krava, konj... po želji) ter nekaj božičnega (okrasek, kapica, jelka, adventni koledarček, adventne svečke... prepustite se domišljiji). Na slikah naj ne bodo prisotni ljudje, fotonatečaja se lahko udeležijo tudi mladoletne osebe s privolitvijo svojih staršev oz. skrbnikov.
Fotografije seveda morajo biti vaše oz. od vaših družinskih članov (torej avtorske), posnete so lahko sedaj ali pa so že starejšega datuma, pogoj je le, da s slednjo niste že sodelovali pri katerem drugem fotonatečaju.
Z otvoritvijo fotonatečaja pričnemo v poznih večernih urah 6.12., takrat bomo tudi objavili vaše prve fotografije in jih odprli za všečkanje. Smiley

Posvojitelji brezdomčkov, ki so bili posvojeni pri nas (torej bivši POŽIV-ovi oskrbovanci) sodelujejo v fotonatečaju brezplačno z max. 3 fotografijami, če bi želeli sodelovati z večimi, pa lahko zanje (max. še 5 fotografij) plačajo dobrodelni prispevek kot ostali udeleženci fotonatečaja.

Dobrodelni fotonatečaj prispevki so:
------------------------------
- 1 poslana fotografija: 1,50 €,
- 3 poslane fotografije: 3 €,
- 5 poslanih fotografij: 4 €,
- 8 (max. število) poslanih fotografij: 6 €.

Prispevke boste lahko nakazali preko bančnega nakazila, gotovine (prejmete potrdilo) in če nam uspe vse urediti tudi preko Paypala. Smiley

Udeleženci boste tako lahko sodelovali z eno, tremi, petimi ali maksimalno osmimi fotografijami.
Zbrane prispevke bomo v celoti porabili za oskrbo naših brezdomčkov.

Nagrade bomo objavili ob otvoritvi fotonatečaja (pozne večerne ure 6.12.), takrat bomo tudi objavili še vsa pravila fotonatečaja.
Fotonatečaj bo trajal do 22.12. do 23.59 ure, nagrajenci bodo kontaktirani in objavljeni 24.12.2013.

Zdaj pa... fotoaparate v roke in veselo fotkanje vam želimo. Smiley

Fotografije sprejemamo na e-mail naslov: poziv.velenje+foto@gmail.com

------------------------------

Skupaj pomagajmo Poživu!
Vabljeni k sodelovanju!
Logiran

Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1 : torek, 10.12.2013 : 11:25:59 »

Super natečaj. Smiley Upam da vam dobro uspe..
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Akcije  |  Tema: POŽIVOV božični dobrodelni foto natečaj (6.12. - 22.12.2013)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines