mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:07:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: cottona se stalno oblizuje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: cottona se stalno oblizuje  (Prebrano 4558 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pikapokapok
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : sreda, 01.01.2014 : 12:46:22 »

Imam dveletno cottonko, ki se stalno oblizuje.  Opazila sem tudi, da pogosto lize rjuho, odejo... Prehranjuje se skuhano hrano. Riz in mleto meso., dvakrat dnevno. Brikete zavraca. Ali je imel kdo podobno izkusnjo?  Hvala za kakrsenkoli nasvet.
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 01.01.2014 : 14:12:43 »

Samo z rizem in mletim mesom pes ne dobi vsega potrebnega. Kuhano je po mojem mnenju super, a ce ves kaj delas, so pa vseeno boljsi kvalitetni (!) briketi, kot pa samo riz in mleto meso. Jaz bi jo na vasem mestu navadila na brikete - ji pustis 10 minut v skledi, ce ne poje vzames in das pri naslednjem obroku. Brez vmesnih priboljskov. In pa po mojih izkusnjah imajo psi veliko raje hrano, ce si jo sami zasluzijo (da jim je nagrada).  Smiley
Logiran
ruby-sky
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 01.01.2014 : 22:23:12 »

Je možno, da je pod stresom, živčna? Moja to počne v stresnih situacijah, liže vse kar doseže
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: cottona se stalno oblizuje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines