mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 05:42:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu  (Prebrano 39661 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #105 : sobota, 10.05.2014 : 13:38:33 »

Ja ob Teranovi poti, saj nekaj jo bom imela s seboj, sam itak če potokov ni pol itak ni važno, pri nas je namreč problem, da oba nerada pijeta iz posod kadar smo na poti, Api sicer zna piti iz steklenice, če ni reke, potoka, tamali pa on je pa že druga zgodba, ampak bosta že morala pit iz posode, ne bo druge :-)

Voda iz pipe je za 3/4 poti (torej pol ure pred koncem, na pokopališču je pipa (namontirana na standardno višine, ne nekje pri tleh) ... drugje je nisem videla. Ne bo druge, kot da nosimo s sabo flaše vode in pač posode za pse, 2 urci računaj, da bo tako + potem še na pikniku. In glede na lepo vreme tudi kake luže ziher ne bo, tako da bolj slabo kaže, kar se pitja "iz narave" tiče  Undecided

Kraški LoUci na žalost nimamo druge možnosti kot luže, kali in napajalniki za divjad, kar se površinskih voda tiče - tako kot pravi SD.

en prov lep LoUski pozdrav iz SzekeKRNEKI  Angry (še zgovort ne znam kajšele napisat) ...

upam, da boste uživali na polno še za nas in se vidimo naslednjič (če ne bo sestra po dlaki spet zanalašč zrihtala tak datum, da me ne bo)  Tongue

Veš, da bomo! Mislim da se bomo, ko bojo naši pri fajn povaljani v semenih od trav in kaki drugi "kozmetiki", vsi spomnili na tvoje lepo počesane in okopane princeske Wink

Sestra po dlaki je pogledala celo na PP seznam prisotnosti na razstavah, ma ni nobenga "lufta" vmes, kaj sem jaz kriva, če ste tolk pridni, da skoz delate Tongue
Sploh pa, dokler teli tvoji "otroci po dlaki" tako razturajo na razstavah, hehe, bo res težko kak fraj vkend za vas ulovit Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #106 : sobota, 10.05.2014 : 13:43:37 »

Jaz bi prinesla nekaj slanega in malo pijace.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #107 : sobota, 10.05.2014 : 16:00:06 »

Takole, 108 nalepk in srečk za srečolov je gotovih (le glejte, da bo toliko daril  Tongue )



namaz počiva v hladilniku, darila za srečolov so se skrila v darilne vrečke, z Uroo je dogovorjeno za prevoz in midva z Regratom komaj čakava na jutri. Juhuhu!  Cheesy
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #108 : sobota, 10.05.2014 : 16:59:19 »

1. mamaF + Roko - kruh, slani štrudlji
2. Xena + Tovariš + Ivy + Page ... tko nekak. plesalec
3. No Jinx + Č. Regrat - namaz
4. AnaJ + Api + Bendžy - sir
5.-6. Kejt, Mižonny + Sonny in Miži
7. Barska polica v kompletu: Pepsi, Sherry, Cockta in Šnops
8. uraa + Wally   solata iz ajdove kaše
9. riry + AtaOdLexi+Lexi čičerikina solata (čičerka, paprika, paradajz, bučke, mlada čebulca)
10. Žužka in Binki + Zarja
11. luna7 in Boni
12. skogkatt + Neli, Mici, Maj
13. Casperjanc x 2 + Casper + Akela - pijača, sladko
14. SunnyDay + MrSunnyDay + Jagi + Fani
15. Cookie + švicarski gardistki (+ 1 m spol v rezervi, če ne bo preveč mačkast od obletnice mature Smiley
16.-19. S in M in šefica, Quennie + 2 x omladinca
20. Royalty + 1 + Ave in Skipi
21. Regratovega prijateljčka, veterančka Gaja + Šefico
22. mojega ex-nemškošolskega sošolca LoUca Buca + Šefico
23. Agility kolegica Megi s šefom in šefico
24. . Iska + Lana (mogoče + prijateljica + Jimi)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #109 : sobota, 10.05.2014 : 17:29:47 »

Čuvam Darile. 

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #110 : sobota, 10.05.2014 : 17:34:51 »

Super ste Cheesy

Jaz pa dodajam, da bom imela s sabo "standardno piknik škatlo" z večjo količino plastičnh lončkov, krožnikov, vilic, servietk ... ter vreče za smeti! Tega vam torej ni treba nositi s sabo Smiley

..................

Pa še "naprednE navodilE za pot do cilja" Smiley
Tisti, ki zaupate Garminu in se vam zdi, da se morda ne bi znašli po naših slikovnih navodilih, vtipkajte v garmina tale naslov:

Dutovlje 117 D, Dutovlje

To je zadnja hiša v Dutovljah (v tem koncu), potem ji sledi po nekaj 10 metrih tabla Dutovlje, ki označuje konec naselja in potem je že treba desno zavit na parkirišče. To je to:



Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #111 : sobota, 10.05.2014 : 18:55:03 »

Jaz in prijateljica prineseva slano
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #112 : sobota, 10.05.2014 : 19:53:04 »

Jaz imam eno šteko plastičnih kUzarcev - 50 kom. Pa moja zlata sestra mi bo posodila tavelik avto - da mi ne bo treba celo pot cvikat, kje me bo moj 14 let stari Puntek pustil na cedilu.  Afro

- Mi sploh ne bomo mogli spat, tolk se veselimo!   Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #113 : sobota, 10.05.2014 : 20:02:22 »

Mi bomo zjutraj nekaj sladkega pekli Smiley Tako da bo za zraven Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #114 : sobota, 10.05.2014 : 20:50:03 »

Voda iz pipe je za 3/4 poti (torej pol ure pred koncem, na pokopališču je pipa (namontirana na standardno višine, ne nekje pri tleh) ... drugje je nisem videla. Ne bo druge, kot da nosimo s sabo flaše vode in pač posode za pse, 2 urci računaj, da bo tako + potem še na pikniku. In glede na lepo vreme tudi kake luže ziher ne bo, tako da bolj slabo kaže, kar se pitja "iz narave" tiče  Undecided

Kraški LoUci na žalost nimamo druge možnosti kot luže, kali in napajalniki za divjad, kar se površinskih voda tiče - tako kot pravi SD.



Bosta preživela, iz luž pa onadva itak ne pijeta, tko da tud če bi ble  Grin ... težko je kmečkim psom v ''mestu''  Tongue

Mi smo pripravljeni  veselje
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #115 : sobota, 10.05.2014 : 21:09:30 »

A pridete vsi že ob 11 h?  Cheesy Če je kdo naštiman samo za after party, naj se javi, da ga ne čakamo na startu :-).
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #116 : sobota, 10.05.2014 : 21:11:48 »

Pridemo na sprehod (ob 11h)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #117 : sobota, 10.05.2014 : 21:12:12 »

Ja Gdor bo Zamudu, bo pač u senci Počaku da pridemo nazaj Is Sprehoda, nje  Tongue

tko mislm Jest Cockta press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #118 : sobota, 10.05.2014 : 21:15:45 »

Mi pridemo ob 11 pripravljeni za sprehod :-) ... Bendžy bo sicer del sprehoda opravil '' štuporamo'' ampak odpovemu se mu pa ne, tistih 5kilc bomo pa že nosili  Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #119 : sobota, 10.05.2014 : 22:26:22 »

Mi tudi na sprehod, veselimo se pa tudi ful! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines