mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:55:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu  (Prebrano 39656 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #135 : nedelja, 11.05.2014 : 17:49:35 »

Super, smo skoz mislili na vas, gledali v nebo in upali, da boste ostali suhi  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #136 : nedelja, 11.05.2014 : 17:50:35 »

Glih prav je zdržalo, ker zdajle pa na fuuuuul piha in mislim, da bo kaj kmalu lilo kot iz škafa.

Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #137 : nedelja, 11.05.2014 : 18:06:46 »

Res je bilo super. Hvala vsem za krasno družbo, za super Darile, hrano, priboljške, vreme,... Skratka, vse.  Kiss
Nevem, a je Wally res tako potrpežljiv pes ali je bil že tako utrujen, ker po poti domov je bilo stanje takšno  Evil





Fotkala pa danes nisem čisto nič, ampak verjamem, da so drugi in da bodo dobre reportaže.

Hvala še enkrat!  Kiss Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #138 : nedelja, 11.05.2014 : 18:53:33 »

Mi smo tudi mislili na vas in verjamem, da ste se imeli super, ko pa vas je bilo toliko nenormalnih na kupu...   ljubezen


uraa, sem videla že svašta, ampak kaj takega pa še ne.... 
Pišuka, zdaj mi je koncno jasno, zakaj je ta pasma na listi nevarnih - ker lahko koga zmečkajo... Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #139 : nedelja, 11.05.2014 : 18:55:15 »

Al pa plinski napad uprizorijo  slaba prebava
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #140 : nedelja, 11.05.2014 : 19:04:52 »

Pri nas med vožnjo od Krasa do Ljubljane nobena tud za milimeter ni dvignila glave - da nismo mogoče mal utrujeni?  Evil

Fotkali tudi mi danes nismo, je pa bila cela vrsta fotoreporterjev. Tako da jagodni izbor objavljenih umetnin bo sigurno Zilo Zanimiv!  Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #141 : nedelja, 11.05.2014 : 19:09:24 »



Nekaj prvih fotk za pokušino, da boste še ostali videli, kako pisana druščina neNormalnih se nas je nabrala Smiley

Pohod:


naslov te fotke je "AnaNaKvardat" Wink











Mr.Sunny Day se je tokrat izkazal kot izvrsten vodič, na vsaki zanimivi točki nam je razložil, kaj gledano Smiley




Najmanjši in najmlajši pa je moral pridno ubogat Šefico Tongue (zdaj vemo, zakaj so njene fotke vedno super, modeli pa pozirajo v nulo)


Moj hrabri LoUc ljubezen


Še malo civilizacije za okus:


... pa naprej na Piknik!



(nadaljevanje sledi)

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #142 : nedelja, 11.05.2014 : 19:12:34 »

 objem objem Kako ste se fajn meli!!! Na žalost Sad mi pridemo drugič...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #143 : nedelja, 11.05.2014 : 19:20:21 »

Hehe, še dobr, da ni taprava LOUSKA sezona,,,, glede na razne SELFIJE in njihove izpeljanke! Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #144 : nedelja, 11.05.2014 : 19:31:26 »

Samo tale Wally je pa res ... eno srce veliko hrtovsko ljubezen Miren, nežen, potrpežljiv, ampak teli tazadnji fotki sta pa za dol past

En njegov selfie, ki mi je zelo pri srcu, pa še nekaj bolj ali manj pozerskih (aja, sestri po dlaki sva prišli oblečeni v enaki majici, pa je bilo treba seveda ovekovečit tudi "ekipno udeležbo" Grin

A nista prav ustvarjena za skupaj! ljubezen ljubezen


Uraa s Krtom in polKrtom Tongue


In še ena sestrska objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #145 : nedelja, 11.05.2014 : 20:41:05 »

Evo doma tudi Lublancane.  Tongue Ravnokar sem se nasmejala do solz, ko sem brala eno in edino tiskano izdajo MPN Slovarja by Pepsi!   Grin Vsem, ki ga nimate je lahko hudo zal!  Evil


Siminar je bil kot vedno 1A! Perfektna druzba, plac, hrana, pijaca ...   Cheesy Za Horjulcke se je s sreckoLovom, bolsjakom in nekaterimi prispevki od rednih licitacij zbralo 325, 31€.  bravo veselje Kar je ostalo od bolsjaka imam zdaj jaz doma in bom poslikala, potem bom pa luno7 lepo gledala, da bo zrihtala prevzem predmetov. 


V Ljubljani nebo zdaj joka, ker smo sli narazen, jaz pa se ze veselim ponovnega srecanja sester in bratov po dlaki!  objem ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #146 : nedelja, 11.05.2014 : 20:50:16 »

Pa še naše poročilce z nadvse uspešnega Siminarja bravo

Najprej se je zgodil Pohod po Teranovi poti Cool




Ker smo imeli sabo izkušene stezosledce, nismo niti enkrat zašli Grin


… in po zaslugi odličnih vodičev smo se naučili marsikaj novega Azn


Pot je vodila po gozdičkih Smiley


… pa med trtami in travniki …




… ogledali smo si vse sorte čudesa Shocked


… in obiskali lepo urejeno vojaško pokopališče iz Prve svetovne vojne Smiley


Ob postankih so potekale demonstracije Nemške šole Evil


Potem je bil na sporedu piknik z obilico odličnih domačih specialitet super

(mislim, da je riry to v detajle dokumentirala) Cheesy

Kuški so minglali objem




Tegale ne bom komentirala, bo Pepsi sama povedala, kaj je ušpičila plesalec


Kot se za Siminar spodobi, so seveda ves čas potekale razne demonstracije Azn
Na primer: "Kako na Krasu strižemo ovce" huh




Na koncu sta bila seveda tudi tradicionalna srečelov in bazar za Horjulčke ljubezen


In vreme je zdržalo do konca veselje


Hvala vsem za prijetno družbo objem, odlično hrano in pijačo Cheesy, še posebej hvala pa Organizacijskemu odboru Siminarja ljubezen, ki se je potrudil, da je bila zadeva ne samo nadvse zabavna, ampak tudi karseda poučna Afro

Še nekaj slik je pa tukaj
 objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #147 : nedelja, 11.05.2014 : 20:50:20 »

Kar je ostalo od bolsjaka imam zdaj jaz doma in bom poslikala, potem bom pa luno7 lepo gledala, da bo zrihtala prevzem predmetov. 

Z veseljem!  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #148 : nedelja, 11.05.2014 : 20:56:34 »

Hvala, luna7.  Kiss

Strizenje ovc. 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #149 : nedelja, 11.05.2014 : 21:45:09 »



"Striženje ovac" je Sunny Day prezentirala predvsem zato, ker sem jaz natisovi obljubila, da bomo mislili tudi na njene lepo sfrizirane bejbe na razstavi. No, v vsem šundru se polovice besed ni slišalo, zato je ostalo samo pri "sfrizirane" Grin

In edini, ki si je upal testno oditi "pod škarje" je bil Regratov zlati veteranček Gaj Kiss
Ženskih strank pa frizerka na žalost ni sprejemala, zato tudi ni skoraj nič fensi selfijev v reportažah Grin

... evo še nekaj mojih fotk drugega dela Siminarja:
(apropo, ne vem, kje je MIžonnyjeva ravno MENE ujela, ko sem nemško šolo zganjala Tongue Evil. NIsem bila namreč edina - tule je dokaz, kako je morala pohodniška varuška Črnega Regrata skrbet, da kušek ne pozabi vseh komand, po navodilih Šefice, kajpak Grin Evil


Roko je pa spet osvajal največji udeleženSki Siminarja, Švicarki Taro in LOno Grin




Na odru za srečkoLov, licitacije in bolšjak:




Na Pikniku. Če je piknik, naj bo piknik za vse Cheesy




(je pa iz posnetkov evidentno, da S&M volkca ziher nista jedla že od prejšnje sobote)







Pomursko-horjulska žicarska sekcija:


Črno-belo-bež modna revija:


Tule je pa Cockta, revica zatirana, milo prosila Žužko, če jo vzame s sabo domov. Žužka verjetno bi, samo Pepsi ni pustila Undecided


Medtem pa so gospa Sherry počivali v svojem osebnem kabrioletu Wink


Dokler si nismo drznili zmotiti njenega lepotnega spanca Wink


Regrat je še zmeraj mini narčni kuŠek ...


... in tule se dame grebejo, katera ga bo vzela na počitnice. Hmmmm, smo se nekateri spraševali, zakaj pa naši kuŠki nimajo tolk varušk, ki bi komaj čakale, da jih dobijo Tongue



Boris in njegova sreča Kiss


Direktno z RO tekme so nas prišli pozdravit tudi Neli, Maj in Mici Kiss Lačni, jasno Grin


"After party"






Pa še praktični prikaz obvezne opreme za nevarnega psa


Tale Siminar je vsekakor vsako leto bolj poučen, zabaven in prisrčen, zato: hočemo šeeeeeeeeeeeee, aneda?

Organizacijski odbor:
Roko

in

Jagi

ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines