mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:19:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu  (Prebrano 39644 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #75 : sreda, 07.05.2014 : 13:18:09 »

Obvestilo za sestre po dlaki!  Smiley
 
Za na  Prodajni Štant Louskega Siminarja se ravnokar finišira artikel, ki bi ga nujno morala imet vsaka članica mojpes.neta.

Namig za Srake: ne bo nič svetlečega


Najprej sem mislila, da je odgovor "mož", pa se mi zdi, da nisi glih tega imela v mislih  Evil
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #76 : sreda, 07.05.2014 : 13:31:13 »

Riry, če se jaz prav "zastopila", je vozni red takle, kot ga je predlagala MamaF v prvotnem napovedniku....

nedelja, 11. maj 2014
- zbor za pohod ob 11. uri
- zbor za piknik ob 13. uri


Prosim popravite me, LoUci, če kaj ne štima.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #77 : sreda, 07.05.2014 : 13:38:06 »

hehe, ups, pa res že piše  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #78 : sreda, 07.05.2014 : 14:14:43 »

Glede na to, da ne bomo startali točno ob 11 h, ampak vsaj z akademsko zamudo, in da bomo verjetno šetali v tempu za šetnjo, pa vmes kako rekli, pa se kje mal ustavli, pa da ne bo treba na uro gledat ..., je po mojem zbor za after party bolje naštimati na 13.30 (moje intimno mnenje ).
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #79 : sreda, 07.05.2014 : 14:28:30 »

Najprej sem mislila, da je odgovor "mož", pa se mi zdi, da nisi glih tega imela v mislih  Evil

sej sem vedla, da moram tolele prešpricat. huh  Shocked Shocked Shocked ... bom za ziher res deleč stran ... enih 600km
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #80 : sreda, 07.05.2014 : 20:21:56 »

Khm...mi brez smisla za orientacijo se globoko pardoniramo - a bi Guspa mamaF lahko še enkrat objavila Navodile za prihod (oz. dovoz  Cool ) do izhodiščne točke - piknik placa?  Huh

bom bila zilo hvaležna press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #81 : sreda, 07.05.2014 : 20:57:06 »

Dobite, nc skrbet ;-).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #82 : sreda, 07.05.2014 : 21:01:21 »

A rabi kdo halti za večje pse ? ... pa Bendžy pravi da kakšnemu njemu podobnemu kužku ''podari'' skoraj novo oranžno oprsnico s povodcem, nam je premajhna  pevka ... v glavme mi bomo imeli kar nekaj povodcev za oddat, in priznam da mi je bilo to najtežje naredit, zbrati na kup Maršijeve in Belline stvari   Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #83 : sreda, 07.05.2014 : 23:41:44 »


ti posluš sestra po dlaki  Angry Angry

sej sem jest vedla, da boš itak tko zrihtala da bo tasitnanatiska DOMA.  Angry Angry  Tongue  Tongue

no pri nas ni v "igri" prav noben datum do 22.6 ker se potepamo skoz. uživajte še za nas in se spomnite kako rabotamo na štantu in razstavljamo princesko v szekesfehervarju  Kiss
Hmmmm, ja, a sem jaz kriva, da tvoje svetovno znane natisove in PP zvezde po celem svetu vabijo? Tongue Sama si kriva, kaj pa tolk fejst "otroke" delaš Evil Grin
Itak bomo držali pesti za vse in nazdravili na uspehe take in drugačne Afro objem

Glede na to, da ne bomo startali točno ob 11 h, ampak vsaj z akademsko zamudo, in da bomo verjetno šetali v tempu za šetnjo, pa vmes kako rekli, pa se kje mal ustavli, pa da ne bo treba na uro gledat ..., je po mojem zbor za after party bolje naštimati na 13.30 (moje intimno mnenje ).

Joooj, brez zamere, šele zdaj mi je ratalo do foruma prit. Torej, ja zelo se strinjam.
Po mojem naštimamo zbor za after kamot tudi ob 13.30

Khm...mi brez smisla za orientacijo se globoko pardoniramo - a bi Guspa mamaF lahko še enkrat objavila Navodile za prihod (oz. dovoz  Cool ) do izhodiščne točke - piknik placa?  Huh

bom bila zilo hvaležna press


Guspa, če me izjemoma zaspanc ne premaga, bom že danes naštampala ZemljoVid Wink

sej sem vedla, da moram tolele prešpricat. huh  Shocked Shocked Shocked ... bom za ziher res deleč stran ... enih 600km
Guspa??? Kaj zdaj to pomeni? Lahko ste Opravičeno Odsotna pod pogojem, da ne boste Tresla pa dežja k nam pošljala  Cool Ajprou? Tongue

Khm-khm.  sram
Mi smo sicer še v procesu usklajevanja  Roll Eyes Tongue, ampak zaenkrat kaže bolj v plus, kot pa v minus.
mamaF - pripravi se še na dva trenutno čist ofucana volkca.  Grin Pa na Quennie+njena omladinca.  Wink
VoUkca, VoUkca ljubezen ljubezen iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Cheesy

Bom prinesla, čeprav priznam da me pošteno stiska, ko pospravljam Maršijeve in Belline stvari  Cry
Ana objem zagotovo bi se oba strinjala, s tvojo odločitvijo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 08.05.2014 : 01:31:55 »

Alora, zberimo še enkrat najpomembnejše podatke za uspešno udeležbo in izvedno na Siminarju.

DARILE, PRAVILE, NAVODILE, vse na enem kupu Smiley

Dutovlje, Teranova krožna pot (klik) --> piknik plac "na prazniku terana in pršuta"-točka 7 na zemljevidu teranove poti

nedelja, 11. maj 2014
- zbor za pohod ob 11. uri
- zbor za piknik ob 13.30 uri


NavodilE za pot - iz Ljubljanske smeri (po AC do Sežane) - zemljevid:
https://maps.google.si/maps?saddr=Ljubljana&daddr=Dutovlje+to:45.7566676,13.8325797+to:Dutovlje+to:Osnovna+%C5%A1ola+Dutovlje,+Dutovlje&hl=sl&ie=UTF8&ll=45.759035,13.833804&spn=0.008758,0.021136&sll=45.758362,13.83213&sspn=0.008758,0.021136&geocode=FfLFvgIdF1fdACnRhpiW9TFlRzEg7D-CHPgABA%3BFSsvugIdnBHTAA%3BFfswugIdgxHTAClxnP3mmBZ7RzEc8uHiWbZHsg%3BFVQ5ugIdDf_SAA%3BFZ5AugIdEATTACGIXRoJNrTl_CmzWarFohZ7RzGIXRoJNrTl_A&oq=Osnovna&t=h&mra=dpe&mrsp=2&sz=16&via=2&z=16
Na zemljevidu imate označene 4 točke:
A: Ljubljana
B: center Dutovelj (kjer je oštarija z dobrim kafetom in TiC, kjer se dobi zloženko o teranovi poti)

C: prvo parkirišče za piknik plac/izhodišče pohoda - prostora je za max 10 avtov (bom jutri vse preverila, grem tja pofotkat)
D: drugo, večje asfaltirano parkirišče, pri Osnovni šoli
(klik za večjo sliko)
rdeči oval: PIKNIK plac,kjer:
... so pa tam med borovci že namontirani "šanki" (lesene "mize" zbite med dvemi drevesi), pa oder bi bil tudi uporaben (ima tudi streho), pa betonske "terasice" so (v spominu imam tri nivoje) ... ker gre za prireditveni prostor Praznika terana in pršuta (in hkrati šolsko igrišče) Wink. Bo pa prav prišlo kaj za pod rit!

(moje fotke lokacij C in D dobite jutri Wink


Pa da bo vse na enem mestu še:

Alora, PRAVILE, DARILE in podobne NAVODILE (bom kar od lani kopirala, pa bomo sproti še apdejtali, če pridejo komu na pamet še kakšne fajn ideje ... navodilE za pot in parkign še pridejo, itak Smiley

Kaj prinesete/pripeljete s sabo?
- za sprehod: vsem kar ponavadi nosite s sabo zase in za psa (povodec, voda, vrečke za iztrebke, priboljški ...)
- za piknik: prispevki v obliki hrane po želji. Vsak, ki bo kaj prinesel, naj poskrbi tudi za pribor, če bi ga slučajno potrebovali (nož za rezanje zadeve, ki še ni na koščkih itd.)
- vsak prinese vodo zase in za psa, sicer pa kako steklenico soka oz. pijače po želji (nekaj plastičnih primopočkov nam je ostalo še od lani)

- za srečolov: vsak prinese s sabo eno (po želji lahko tudi več) zavito darilce v vrednosti nekje 5€, ki naj vsebuje kak posladek za živali ali pa kaj za "človeke" Smiley
No Jinx Kiss se javi, da prevzame izvedbo srečelova (izdelava srečk in nalepk za Darile)

- "bolšjak" alias "par € štant" - kamor prinesete razne predmete, namenjene prodaji, določite ceno oz. izhodiščno ceno, če bomo licitirali - izkupiček gre za Horjulčke Smiley

Cena srečke bo 5 €, vse srečke bodo dobitne, seveda Smiley izkupiček bo predan Horjulskim delegatom oziroma kurirjem, namenjen za Horjulčke, seveda Smiley

- fotodokumentacija: obvezno naj dobri fotografi ne pozabijo napolniti baterij svojim mašincam  Cheesy

- identifikacijska koda Evil : Po želji si nekam na majico nalepimo ID kodo - torej nalepko z našim forumskim imenom Wink

...
Brez kompliciranja, važno je, da se vidimo in se imamo fajn to polpoldne, vsaj  nekaj uric druženja! Ni toliko point v pikniku, hrani in pijači, zato naj vam ne bo nerodno tistim, ki pač niste kuharsko nadarjeni Smiley Ni važno, dobro voljo imejte s sabo, pa bo Smiley

Vsak poskrbi zase in za svojega psa, skupaj pa skrbimo za dobro voljo vseh! Ajprou? Cheesy




Še posebnE navodilE za pot do cilja za Ano J. iz smeri Nova Gorica Smiley
https://maps.google.si/maps?saddr=Nova+Gorica&daddr=Osnovna+%C5%A1ola+Dutovlje,+Dutovlje+to:Dutovlje&hl=sl&ie=UTF8&ll=45.772672,13.832989&spn=0.070045,0.169086&sll=45.761206,13.825264&sspn=0.017515,0.042272&geocode=FZ83vQIdmEXQACkngkx6QwJ7RzHQ7z-CHPgABA%3BFZ5AugIdEATTACGIXRoJNrTl_CmzWarFohZ7RzGIXRoJNrTl_A%3BFVQ6ugIdof7SAA&oq=Dutovlje&t=h&mra=ls&z=13

Upam, da nisem še česa pozabila, sicer pa vprašajte!

mantra za dobro voljo in lepo vreme: Juhuhuhuhu, Siminar je tuuuuuuuu Cheesy Cool Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #85 : četrtek, 08.05.2014 : 05:24:08 »

Hmmmm, ja, a sem jaz kriva, da tvoje svetovno znane natisove in PP zvezde po celem svetu vabijo? Tongue Sama si kriva, kaj pa tolk fejst "otroke" delaš Evil Grin
Itak bomo držali pesti za vse in nazdravili na uspehe take in drugačne Afro objem

....


Guspa??? Kaj zdaj to pomeni? Lahko ste Opravičeno Odsotna pod pogojem, da ne boste Tresla pa dežja k nam pošljala  Cool Ajprou? Tongue
....

ampak je pa fajn veš, ko eni čvekajo kako majo dobre pse, jaz pa slabe in samo nogo povijam (ker psici itak nič ni), ker se bojim konkurence .... pa pride moja princeska v ring in s 4cm manj dlake na desni nogi strese vse  Wink Abčutek je faaaajn  Grin Grin

No saj sem Upravičeno Udsotna ... ampak unega od Cats pa vseen ne bi  Shocked  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #86 : četrtek, 08.05.2014 : 07:51:34 »

C: prvo parkirišče za piknik plac/izhodišče pohoda - prostora je za max 10 avtov (bom jutri vse preverila, grem tja pofotkat)

Ma ne rabiš se matrat, je Google za Street view lani poleti vse posnel namesto tebe Wink Cheesy. Saj možička postavit na lokacijo in se "peljat" oz. sprehodit pa menda znamo vsi? Cool Mislim, da bi ob primerni disciplini (nemško redarstvo press) in če se malo zaparkiramo spravili pred vrata "piknik placa" še več avtov. Drugače pa res ni panike, od šole do tja je po pešpoti na šolsko igrišče minutko Wink. Z avtom je treba pač okrog.

C = start sprehoda je tole:



D = dodatni parking pred šolo pa tole:





Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #87 : četrtek, 08.05.2014 : 07:59:17 »

Vremenska napoved za nedeljo je oblačna, povlekel bo JZ veter in dež se bo začel popoldne/proti večeru širiti od SZ dol. Vroče nam ne bo, upam pa, da bo dež počakal do teme Wink Roll Eyes.

Računajte malo, da je na določenih mestih Teranove poti lahko blatno, tako da pustite balerinke doma Tongue, predvsem pa ne pozabit na klope Angry, ki jih res ne manjka in ne pozabite repelentov!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 08.05.2014 : 12:57:40 »

SunnyDay, zakon Afro bravo Jah, v mladi se hitro spomnite na visoko tehnologijo, jaz na guglovega možička niti pomislila nisem Grin butnglavc

Alora, da se LoUci za ziher ne boste izgubili, še step-by-step NavodilE od Dutovskega križišča, kjer se cesta razcepi za Komen oz. Siminar (levo) in Štanjel (naravnost):










Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #89 : četrtek, 08.05.2014 : 15:52:41 »

Če ne bo kake višje sile, pa letos prvič koooončno pridemo tudi mi Smiley. Komi čakamo Cheesy!

1. mamaF + Roko
2. Xena + Tovariš + Ivy + Page ... tko nekak. plesalec
3. No Jinx + Č. Regrat
4. AnaJ + Api + Bendžy
5.-6. Kejt, Mižonny + Sonny in Miži
7. Barska polica v kompletu: Pepsi, Sherry, Cockta in Šnops
8. uraa + Wally
9. riry + AtaOdLexi+Lexi Cheesy
10. Žužka in Binki + Zarja
11. luna7 in Boni
12. skogkatt + Neli, Mici, Maj
13. Casperjanc x 2 + Casper + Akela
14. SunnyDay + MrSunnyDay + Jagi + Fani
15. Cookie + švicarski gardistki (+ 1 m spol v rezervi, če ne bo preveč mačkast od obletnice mature Smiley
16.-19. S in M in šefica, Quennie + 2 x omladinca
20. Royalty + 1 + Ave in Skipi
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines