mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:59:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!  (Prebrano 30333 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« : četrtek, 22.05.2014 : 15:41:45 »

Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go. (T. S. Eliot)

Šli bomo, seveda peš, pa bo, kar bo. Cool Čeprav tri pravila planinarjenja modro svarijo, da je vedno dlje, višje in težje kot izgleda. In to drži kot pribito! Predvsem to zadnje. Da zna biti zelo težko.
In res nismo fit Roll Eyes, kondicija je na psu Lips Sealed, za Jagi tudi še ni gotovo, ali bo (z)mogla z nama, saj se je pred kratkim zdravila zaradi klopne okužbe. sram

Ampak!
 
The way to get started is to quit talking and begin doing. (Walt Disney)
Grin Če te ne nosijo noge, te pa trma. Evil

Zakaj sploh iti? Preprosto zato. Tudi zato:

In every walk with nature one receives far more than he seeks. (John Muir


)

Travel can be one of the most rewarding forms of introspection.
(Lawrence Durrell)

Certainly, travel is more than the seeing of sights; it is a change that goes on, deep and permanent, in the ideas of living. (Mary Ritter Beard)

(Tudi) to zadnje je dediščina lanske polovičke Jakobove poti. Hkrati pa motivacija, da bi spet šli.
Nenazadnje, spet si želim tisti neskončno fajn občutek (skoraj) brezčasne svobode "izgubljati se" v pravi smeri. In pravi družbi Kiss, seveda. Namreč že gospod Ernest Hemingway je zelo pametno povedal: Never go on trips with anyone you do not love.

Junija jo torej mahnemo na dopust, peš. Zaenkrat je to vse, kar znam napovedati Evil. Upam, da bo (v razpoložljivih časovnih okvirjih) trajalo čim dlje. Smiley Še posebno zato (!), ker bi rada, da pot dobi tudi dobrodelno vsebino.

Moja ideja je, da vsak kilometer pomeni nekaj centkov več v mošnjičku za micicicimice!


Kako?
Podobno kot se za naše tradicionalne "pijanke" pofočkamo za 5 € Tongue, bomo pohodniki potrebovali svoje "navijače" (res v navednicah Roll Eyes) = donatorje za vsak prehojeni kilometer. Lahko me držite za besedo, da ne bom sleparila .
Naš pohodniški števec kilometrov šteje trojno, ker smo trije Cool. Upam vsaj Undecided. V najslabšem primeru pa dva.
Torej: vsak kilometer vsakega izmed nas šteje 1 cent, cena prehojenega kilometra je tako 3 cente (oz. 2, če Jagi ostane doma) Wink. Če prehodimo 100 km, to pomeni 3 € za mucke. Če nam uspe 200 km, dobijo mucki od vsakega prijavljenega "navijača" 6 €. Pa seveda vse vmes ... za 150 npr. 4,5 €. Več kot 300 pa jih zagotovo ne bo huh predaja, tako da ni čisto nobenih šans, da bi "strošek" narastel na več kot 9 €.

Razumljivo?  plesalec

Upam, da boste zadovoljni s skromnim darilcem, ki se v taki situaciji nekako spodobi: obljubim, da se vmes kaj oglasimo, vsekakor pa potem napišem fotoreportažo (čeprav se bo treba zadovoljiti s slabšimi fotkami, ker tudi v nahrbtniku šteje vsak gram Undecided). Predvsem pa na poti stisnem zobe za vsak nov kilometer/cent. Afro Na koncu pa vas vse skupaj povabim tole zapit praznovanje, tudi če boste vmes že realizirali tradicionalno "pijanko" (Xena, Pepsi ... bo, aneda bo? Cheesy), da bo pristanek v realnosti malo lažji Huh.

Returning home is the most difficult part of long-distance hiking; you have grown outside the puzzle and your piece no longer fits. (Cindy Ross)

Že vnaprej v imenu micicicimic iz srca hvala vsem "navijačem"!
SunnyDay, MrSunnyDay in Jagoda


(lani na cilju v Trstu)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1 : četrtek, 22.05.2014 : 15:50:07 »

Seveda nisem pozabila, da mi prispevamo za startnino, brez katere pač ne gre, sploh ob dejstvu, da bo dopust tako rekoč zastonj .
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2 : četrtek, 22.05.2014 : 15:53:17 »

Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 22.05.2014 : 16:35:21 »

bravo veselje
Prvi navijač se javlja in zagotavlja duplo navijanje, torej 2x.

Zaenkrat tolkle, pred odhodom bodo potalane pa še vse dobre želje za na pot Smiley
Navijač bo pa doma ob navijanju poskušal kondicijo nabirat Undecided, da se lahko enkrat tudi sam odloči za en takle podvig Cheesy
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 22.05.2014 : 16:54:46 »

Navijačica  Cheesy, ki se bo veselila vsakega vašega prehojenega kilometra in javljanja, prispeva za dvojno kilometrino Jagi, ki upam, da bo zmogla  Kiss objem, ampak tudi, če ostane doma, bo z mislima z vama, kar v kilometrih šteje enako  Afro

Super sta in vse čestitke  Kiss Kiss bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 22.05.2014 : 17:02:23 »

Woooooooooohooooooooooooo  bravo Afro bravo

Tole pa je nekaj, bravoooo, SD Ekipa objem

V pričakovanju še ene noro dobre reportaže se kot navijačica fočkam tudi jaz Smiley

10 €
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6 : četrtek, 22.05.2014 : 19:40:36 »

Fočk, seveda!  Cheesy

In naj še pripomnim, da ste v mojih očeh huuuude facebravo objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #7 : četrtek, 22.05.2014 : 21:35:55 »

Zlati ste Kiss objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 22.05.2014 : 23:50:59 »

Vau!  Kiss
Bom navijala. Plus Nike in Maxi in Pepca.
Placam jaz za vse nas stiri.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #9 : petek, 23.05.2014 : 02:23:04 »

Samo, Sunny Day, napisala si pa tole tako lepo, da sem šla še enkrat brat in bi kar z vami šla Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #10 : petek, 23.05.2014 : 06:25:45 »

SD - sej veš.  objem ljubezen
Bomo z mislimi z vami vsak prehojen kilometer.  Kiss Kiss
Bolj boste pridni, bolj bomo navijali.   veselje Cheesy

Smo zraven, kakopak.  Cool
Logiran
Queenie
midi
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #11 : petek, 23.05.2014 : 12:30:24 »

Prijavljam 3 navijače ljubezen.
Z veseljem vas bomo spremljali, navijali, uživali z vami, predvsem pa se veselili vašega povratka domov.

SD - hvala za vse.

Lepo se imejte objem.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #12 : petek, 23.05.2014 : 12:53:42 »

Še ena vaša fanica se fočka, ki bi tudi z veseljem šla na kako tako pot, pa žal nima dvonožnega soglasja v familiji (beri, še na prvi zmenek fuuuul let nazaj se je pripeljal s kolesom in ga potem celo pot najinega sprehoda vozil zraven za balanco Roll Eyes, madona kolk mam za ene stvari dober spomin Tongue).
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #13 : petek, 23.05.2014 : 13:15:36 »

Pol pa s kolesom, ane! Tongue Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 25.05.2014 : 20:50:59 »

Tule se fočkamo trije navijači: Sonny, Miži in Mižonny Cheesy
in tudi mi poleg vajinih v vsakem primeru štejemo zraven tudi kilometre prijateljice Jagi  Kiss
Zlati ste  ljubezen
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines