mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:49:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!  (Prebrano 30332 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #75 : torek, 24.06.2014 : 08:43:17 »

Tole temo puščam tule, da bo pri roki, dokler bo potrebno Smiley

Ostale teme z micicicimic licitacij so že predstavljene v rubriko posebne tematske dobrodelne licitacije.
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #76 : torek, 24.06.2014 : 10:22:45 »

Bravo pohodniki, jaz sem ful ponosna na vas  Kiss Kiss, sploh pa na Jagi  ljubezen

In še sreča, da ima punca tako prijaznega in razumevajočega dedka  Wink Cheesy

Zdaj pa še samo preračunam koliko kilometrine nakažem, pa bo  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #77 : torek, 24.06.2014 : 17:36:28 »

Kilometrina plačana  Smiley
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #78 : torek, 24.06.2014 : 20:28:57 »

Kilometrina oddana v mucka v Galiju danes.
Bravo pohodniki!
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #79 : torek, 24.06.2014 : 22:25:46 »

A lahko prosim lepo nekdo, ki matematiko obvlada (jaz jo samo poucujem) malo poracuna, koliko je potrebno placati?
Mislim koliko je kilometrov pa to??? Shocked A to ve kar iz tistih kart vidite?  Shocked Saj do startnine vse kapiram... Roll Eyes
Ali pa ce mi nekdo prosim lepo racun izstavi, to bi bilo pa  bravo.
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #80 : sreda, 25.06.2014 : 09:11:24 »

A lahko prosim lepo nekdo, ki matematiko obvlada (jaz jo samo poucujem) malo poracuna, koliko je potrebno placati?
Mislim koliko je kilometrov pa to??? Shocked A to ve kar iz tistih kart vidite?  Shocked Saj do startnine vse kapiram... Roll Eyes
Ali pa ce mi nekdo prosim lepo racun izstavi, to bi bilo pa  bravo.

Uf, to sem ravno jaz tudi mislila vprašat! Matematika mi je že od nekdaj španska vas.  Lips Sealed

Torej drage dipl. ekonomistke, magistrice fizike in ostale doktorice znanosti s foruma, mi nevedneži vam bomo zilo hvaležni za pomoč.   kdo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #81 : sreda, 25.06.2014 : 09:20:02 »

Matematika je eksaktna veda. Pravijo.  Tongue
Bo treba počakat, da Ms.in Mr. SD javita, kaj je števec korakov pokazal.  Cool
Bomo potem prezentirali izračun.  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #82 : sreda, 25.06.2014 : 10:05:15 »

Bo tršica NEmatematike malo pomagala Wink


Torej: vsak kilometer vsakega izmed nas šteje 1 cent, cena prehojenega kilometra je tako 3 cente (oz. 2, če Jagi ostane doma) Wink. Če prehodimo 100 km, to pomeni 3 € za mucke. Če nam uspe 200 km, dobijo mucki od vsakega prijavljenega "navijača" 6 €. Pa seveda vse vmes ... za 150 npr. 4,5 €. Več kot 300 pa jih zagotovo ne bo huh predaja, tako da ni čisto nobenih šans, da bi "strošek" narastel na več kot 9 €.



Let's do it :-)!

Včeraj zgodaj popoldne smo se odpravili iz ljubljanskega Šentvida po gorenjski oz. višarski smeri Jakobove poti. Stric, ki mi je poslal okviren potek poti in slike GPS sledi, pravi, da je dolga 156 km in se konča na Višarjah (na italijanski strani).


Torej, če ste navijali za vse tri:

3 X 165km = 495km, zaokroženo, ker so ziher kje tudi malo zašli s poti  Tongue je 500km ali 5€, kar je mačji kašelj za vse nas, ki smo udobno sedeli doma in samo navijali za naše zlate SunnyDaye, ki se radi mučijo  Kiss objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #83 : sreda, 25.06.2014 : 10:13:00 »

Ups, malo sem kiksnila  Grin

156 ni enako 165   butnglavc, ampak ziher jih je vsak naredil toliko kot sem naračunala  Roll Eyes, drugače pa je čisto pravi GPS izračun 468km ali 4,7€, za tiste bolj natančne   Wink
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #84 : sreda, 25.06.2014 : 10:13:27 »

Stric, ki mi je poslal okviren potek poti in slike GPS sledi, pravi, da je dolga 156 km in se konča na Višarjah (na italijanski strani).
Jao, kako očitno selektivno berem...  Lips Sealed Angry
Tele km sem čisto spregledala.  sram

čarka  Afro objem
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 25.06.2014 : 14:30:41 »

Kilometrina oddana v mucka v Galiju danes.
Bravo pohodniki!
Jap, lapsus, štartnina je bila plačana, na kilometrino še počakamo na končne, finalne izračune in potem tudi to plačamo. Se opravičavam za nesporazum.  Wink Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #86 : četrtek, 26.06.2014 : 16:27:10 »

V bistvu sem ful prijetno presenečena nad vsemi vašimi startninami (o katerih nisem govorila spljoh Tongue, a vsekakor tudi v imenu vseh mick hvala za pobudo  Cheesy objem!).

Čarka ima matematiko v malem mezincu bravo in v bistvu vse drži. Če pa želite eksaktne izračune Cool, berite dalje Tongue.

Namreč, mi3 GPS sledi nismo snemali, saj bi že prvi dan spraznili oba telefona Lips Sealed in tako bi se tudi sled končala nekje v hosti Z od Medvod Roll Eyes. Imeli smo sicer s sabo polnilno baterijo, a to še vedno pomeni skrajno asketsko uporabo sodobne tehnologije Undecided. Kakorkoli že, verjamem na besedo stricu, ki mi je poslal svoje GPS sledi in nameril 156 km. Bi me pa zilo zanimala tudi višinska vsota, tako da se moram še malo poigrati na to temo Smiley.

Sem se pa že igračkala z odstopanji naše poti od njegove ob pomoči Googlovih zemljevidov in izračunov poti ter tako prišla do zaključka, da je bila naša pot ~ 6 km krajša, predvsem zato, ker nismo startali v LJ na gradu, ampak v Šentvidu. Smo pa naredili kak večji ovinek drugje; npr. zaradi kampov na Bledu in v Mojstrani, pa zaradi čevljarja v Radovljici ipd. Suma sumarum torej 150 km, ampak smo potem po "uradnem zaključku" poti dodali še dobrih 10 km in tako skoraj 2x pokrili tisto razliko Tongue, tako da končni izračun res lahko mirno zaokrožim na 160 km x 0, 03 € = 4,8 €. Smiley

V nadaljevanju bi jih po mojih okvirnih planih "morali" narediti še kakih 80 po Poti miru v zgornjem Posočju (s kar nekaj vmesnimi vzponi in spusti med Logom pod Mangartom in Mostom na Soči), a smo se tokrat po spletu slabih vremenskih napovedi (ki so se tudi uresničile), pa organizacijskih, časovnih in še kakšnih okoliščin odločili, da bo to moralo počakati kak drug termin. Žal sram. Upam, da niste preveč razočarani Undecided in da bomo ob kaki naslednji priložnosti spet skupaj zbirali centke.

Reportaža sledi takoj, ko uspem zbrati čas in fotke na kup.

Vsem skupaj hvala še enkrat in prosim, da se pofočkate, da bo Jana lahko enkrat v bližnji prihodnosti zaključila tale "račun" in pospravila temo.
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #87 : četrtek, 26.06.2014 : 16:33:30 »

Bravo!!!! Kapo dol, resno.  Afro Afro bravo bravo bravo
Ciljnina oz. kilometrina (4x5) bo jutri plačana v mucka v Galiju.

Pa komi čakamo fotke......
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #88 : četrtek, 26.06.2014 : 21:45:43 »

Ravnokar nakazano 3x5€ Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #89 : četrtek, 26.06.2014 : 21:51:44 »

Ravnokar nakazano 3x5€ Smiley

Pa še od mene nakazano 3 x 5!  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: mic10 - Sončno-jagodni treking za male micke ali vsak korak šteje!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines