mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:31:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: zaraščena vretenca
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zaraščena vretenca  (Prebrano 3811 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ak1978
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : sobota, 31.05.2014 : 11:25:44 »

Mene pa zanima kakšne so vaše izkušnje z zarešenimi vretenci pri psih. Imam 5 letnega zlatega prinašalcaJulana, kateri ima diagnozo zaraščena vretenca. Dva dneva nazaj sploh nisem vedel da to sploh obstaja, v petek pa Julan ni mogel hoditi, iti na blato in je bil čisto potrt, saj je imel še zaprtje in je vse skupaj prišlo še bolj do izraza. Prvi dan so ga slikali, pregledali kri, mu dali odvajalo in infuzijo. Danes pa je dobil še enkrat infuzijo. Kakšne so kaj vaše izkušnje s boleznijo?

 
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 01.06.2014 : 21:24:03 »

Moja je imela zraščena 3 vretenca v ledvenem delu. Okoli sedmega leta je začela težje vstajat. Smo šli na veterinarsko fakulteto na pregled, dobili zdravila za akutno zdravljenje in na srečo nikoli več ni imela takih problemov. Na stara leta je sicer težje hodila po stopnicah, ampak tudi drugi naši psi so na stara leta bili na istem. 4. nadstropje pač in smo jih zadnja leta največkrat nosili gor in dol...

Psica je bila dokler je zmogla v dobri kondiciji, veliko je bila sprehajana in ogromno je preplavala.

Točno katera zdravila je takrat dobila se žal ne spomnim. Je bilo kakih 15 let nazaj... V glavnem se podobni problemi niso ponavljali in na srečo ni bilo ne raznih hujših inkontinenc ne poslabšanja gibanja, ki bi bil hujši ali hitrejši od normalnega staranja. Rahla inkontinenca se je sicer pojavila, ampak zelo malo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: zaraščena vretenca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines