mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Zelo nenavadno obnašanje psa
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zelo nenavadno obnašanje psa  (Prebrano 2486 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
roozica
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« : sobota, 31.05.2014 : 14:50:34 »

Pozdravljeni vsi skupaj,
imamo mešančka z delovnim nemškim ovčarjem. Star je 1 leto in 8 mesecev. Imela pa bi eno zelo nenavadno vprašanje. Danes, ko je kuža pojedel svoj obrok, je nekaj časa za tem vse izbruhal (kuža se sicer dobro počuti, najverjetneje se je to samo slučajno zgodilo; mogoče je pojedel preveč trave). Problem pa je v tem, da ko je hrano izbruhal, jo je za tem začel jesti, nakar ga je moj fant hotel odriniti stran, oziroma ga prijeti za ovratnico in peljati proč, da bruhanja ne bi pojedel. Kuža pa mu je pokazal zobe kot, da bi tisto izbruhano hrano nekako "branil". Sicer ni zarenčal, ampak se je samo nekako čudno oglasil in vsakič, ko se mu je fanti približal, je pokazal zobe. Kaj mislite, da bi lahko bil razlog? Sicer kar se tiče tega, nimamo nobenih problemov. Njegov obrok začne jesti na naš ukaz, medtem se ga lahko brez problema dotikamo, lahko se dotikamo njegove hrane, lahko mu jo vzamemo, ko ima kost, mu jo ravno tako lahko brez problema vzamemo in se ga dotikamo, se dotikamo kosti... in se nikoli ni tako obnašal. Zato me res zanima vaše mnenje, saj moram priznati, da me je stvar precej presenetila.

Že vnaprej hvala za vse odgovore!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Zelo nenavadno obnašanje psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines