mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:47:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Voda
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Voda  (Prebrano 13134 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #15 : torek, 20.01.2004 : 10:24:00 »

Ah te naše zbirčne živali Wink Grin Naša psica je zunaj in ima vedno vodo na razpolago. Ampak ne, ona ne bo pila zunaj vode, ker ji očitno ni zanimiva (pa ima vedno svežo). Vedno ko jo vzamem ven iz "pesjaka" gre vodo pit ali v potok ali pa v korito, ki stoji zraven hiše in kamor priteka sveža voda. Ali pa pride v hišo in gre k samcu pit vodo Grin Ampak zunaj pa ona ne bo pila! Grrrr!

Prav čudne navade imajo ti naši psi (in mačke Wink Grin)  Grin Tongue Jaz se sploh ne sekiram več. Meni je samo pomembno, da psica ne bo žejna.

Lp jana
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #16 : torek, 20.01.2004 : 20:01:46 »

Zivjo,
TT moja zverina isto dela!Ni variante, da bi pil vodo iz posode, pa tudi ce je sveza!Ko je zejen s taco udari po vratih kopalnice in se postavi k umivalniku(hvala bogu da je dovolj visok)!Pije izkljucno tekoco vodo, in to kjerkoli.Tudi ce sva v tuji hisi, vedno poisce kopalnico.Zanimivo je tudi, da isto dela nasa macka, samo da ona pije iz tusa!Pa smo jima veckrat dnevno menjali vodo v posodah-pa sta vedno tezila v kopalnici!A se komu sanja zakaj?
Lep pozdrav, Neza
Neža,pozdrav!
Danes sem te zasledila na straneh dugic.Rada bi  privatno govorila s teboj,pod nujno.Kako je z Aladinom? Sporoči, ali ti lahko na privat mail pošljem mojo št.mobija.
Lep pozdrav od mastinčice Zoye.
LP, Miša
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #17 : četrtek, 22.01.2004 : 08:14:25 »

Citat
pa sta vedno tezila v kopalnici

 Grin Grin Grin  naša slinarja, če je le možno, prihrumita v kopalnico in težita za tekočo vodo z bideja, te spijeta največ. Poleti pa je aktualna voda iz pipe pri umivalniku na dvorišču. S svoje posode sicer pijeta, vendar presenetljivo malo, skupno mogoče 2 l dnevno, edino poleti je gre več. Menjam jo večkrat dnevno, saj je po vsakem pitju ( beri: pranju gobca ) lepljiva kot tapetno lepilo.

Bina: tudi naša 2 na sprehodih prisegata, da je najboljša voda voda iz potoka, vmes pa še mal plavanja. Nori mali je plaval pred nekaj dnevi v ledeni vodi in ni in ni hotel priti ven, še celo potapljal se je. Ta teden pa so namesto vode najbolj popularne snežne kepe, ki jima jih ne uspem prepovedat.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #18 : četrtek, 22.01.2004 : 08:22:57 »

He, he  Grin Grin, jaz sem pa že mislila, da imam samo jaz problem z malo-veliko izbirčko. Tudi pri nas imamo posebno dobro vodo v kopalnici,  ledeno mrzlo vodo v ribniku (tu menda dobimo še malo paglavcev  Tongue Tongue) in pa v potoku pa izredno obožujemo.

LP, maj
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #19 : četrtek, 22.01.2004 : 13:06:02 »

Hoj!
Tudi moji pesoti imajo najrajši tekočo vodo. Iz bideja. Tam jima dam obvezno malo mlačno, ker si drugače zelo radi prehladijo grlo.

Drugače pa pijejo relativno malo. Jedo 2x na dan, vsi do konca nemočene brikete, katere, ko so že namočeni tudi malo segrejem v mikrovalovki, ker se ponavadi voda v katerih sem namočila brikete že ohladi (to delam samo pozimi, po sprehodih).
Poleti, ko gremo na morje, pa obvezno pijejo samo vodo iz plastenk. "Na morju" je voda ponavadi grdo klorirana, pa tudi morska rada sproži kako "nasty" drisko. Tudi drugim virom vode - na sprehodih in podobno, se rada izogibam. Zato imam v avtu vedno 2 litra ustekleničene vode - za pse seveda.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #20 : četrtek, 22.01.2004 : 13:36:54 »

Mefisto: koliko pa popijeta ti dve tvoji mrcino vode? Da se bom lahko pripravila za poletje! Ker se mi zdi, da Bina spije zelo več vode kot bero, pa čeprav opravita isti sprehod. Malo me skrbi, kako bo poleti za v hribe z Bino! Saj bom mogla vzet 5 litrov vode samo zanjo  Roll Eyes Shocked

Lp Jana
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #21 : četrtek, 22.01.2004 : 14:35:48 »


Bina!

Pojma nimam, koliko je spijeta poleti, ker jo non-stop menjam, ker je slinasta ali pa vroča.
Zagotovo pa spijeta manj kot psi, ki jedo suhe brikete, saj jih onadva ne jesta.

Poleti pa bodi kar previdna in punce ne vlači okoli ko bo nad ca 20 stopinj, samo zjutraj in zvečer, pa krajše ture, da ne bo doživela kak vročinski udar.
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #22 : petek, 30.09.2005 : 20:02:15 »

ja, a loh zraven še na moje vprašanje odgovori en....moj kuža je zuni pa mu voda pozim zmer zaledeni.....a vam tud? kaj nej?

lp
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #23 : petek, 30.09.2005 : 20:10:58 »

ja, a loh zraven še na moje vprašanje odgovori en....moj kuža je zuni pa mu voda pozim zmer zaledeni.....a vam tud? kaj nej?

lp


Obstaja grelec za vodo vendar ne vem kje se ga da kupiti.
Moj ima kočo in potem gre iz te koče skozi odprtinio, kjer je bilo včasih okno, in ima tam še eno kočo, ki je na toplem. Tam ima pozimi tudi vodo, da ne zmrzuje.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #24 : sobota, 01.10.2005 : 10:55:30 »

Menjaj redno vodo!!!
.
Mislim, da je bilo mišljeno bolj za ponoči. Vsaj pri meni največ pije po obroku, ki ga ima zvečer.
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #25 : sobota, 08.10.2005 : 21:04:14 »

samo uprašala bi, če kdo ima ta grelec in če je potem voda topla, mlačna ali mrzla? in kje bi to dobila?
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Voda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines