mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 09:49:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Sledni povodec
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sledni povodec  (Prebrano 4588 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rokec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 3


« : ponedeljek, 21.07.2014 : 16:34:22 »

Pozdrav! Mene pa zanima kateri sledni povodec priporočate za mojega 24 kg kuzka oz. koliko močno vrv rabim?
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 21.07.2014 : 17:11:18 »

Konkretnih nasvetov o znamkah mislim da tu ne boš mogel dobiti.  Wink Drugače pa je meni osebno bolj všeč okrogla in ne pretežka vrvica kot pa trak, saj je bistvo slednega povodca da ima pes občutek da je prost, povodec pa je namenjen le varnosti (za pse ki niso sigurni pri odpoklicu), tako da se mi ne zdi smiselno nekega debelega in težkega povodca kupovat.  Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #2 : ponedeljek, 21.07.2014 : 20:27:33 »

Odvisno zakaj sledni povodec rabiš. Prav za sledenje, za vaje poslušnosti ali kot vrvico, ki se vleče za psom pri učenju odpoklica. Za prvi dve nalogi se ponavadi uporablja malo bolj konkretne povodce iz gurtne, za zadnje pa lažje vrvice. Lahko si jih narediš sam ali pa se jih kupi. Idealno je, da je  iz materiala, ki se ne premoči in je prijeten na otip - da ne reže. V pet šopih dobiš poceni sledne iz gurtne, ki so sicer uporabni, a se premočijo. Kvalitetne sledne povodce iz dobrega materiala ima recimo Manmat.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Sledni povodec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines