mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:40:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra  (Prebrano 56773 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #225 : četrtek, 19.02.2015 : 21:40:24 »

Pomocnica je koncno prisla do izraza...

 Evil Evil Evil Evil Ti jo bom pripeljala na počitnice  Grin Grin Sprot in takoj ko jo prepričam da gre u transporter  hide guncagunca
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #226 : petek, 20.02.2015 : 08:09:24 »

Hehe, ja, kar pomenita se okoli transporterja.  Grin Grin Grin Mogoče pa hoče kraljična novega?  Tongue Ker v starega pač neče, ane...  Grin Grin Grin
Sladki sta!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #227 : sobota, 07.03.2015 : 21:22:28 »

Tukaj Tigra  Cheesy
Danes je moja mal čudna, pa bom jst napisala kako se mi godi. Moj prjatu je lani zrihtal en list papirja. Kjer lepo piše, da morm dobit torto. Pa on tudi. In tako imam jaz in moj prjatu skoz soboto. Naprej je on imel torto in  darilo potem pa še jst. In ker sva prjatla sem delila. On pa tudi.
Pa menda bom zdej tudi jaz hodila na sprehode z njima. Ker sta danes bila štorasta  Shocked in sta potem komaj domov našla  Tongue Jst sem bila že pošteno v skrbeh. Pa menda nekakšna luna vpliva na mojga. Danes se lahko stiskam k njemu  Cheesy Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #228 : sobota, 07.03.2015 : 21:43:46 »

 Kiss Kiss za stiskanje!
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #229 : sobota, 04.04.2015 : 15:57:56 »

Tukaj Fredi  Wink To moram sprot in takoj prjavt.  Angry Shocked Kaj dela moja BaKo s prjatlco Tigro  jezen jezen Kmal ji bo vse dlake počupala  huh Ta moja kepa dlak pa še nekaj prrr in mrrr dela zraven. Vam povem, nekam čudni sta obe. Ampak jst res tolk dlak na tleh pa na postli pa na moji še na men so menda nikol v življenju nisem videl  wtf kdo Se bojim da se bo moja prjatlca spremenila u novo sorto žvali  Evil Roll Eyes
Zdej pa vas sprašujem prjatli moji kaj naj naredim  book sem vse že prebral. Že zdaj ko je imela miljoninmiljon dlak ni smela z mano na dvorišče, kaj bo šele zdej ko bo čistinčistinčist gola  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #230 : sobota, 25.04.2015 : 18:36:08 »

Ima kdo na tem forumu normalno žval  Grin Evil Jaz se zelooo trudim, da bi moje žvale živele v čistem okolju  huh in vsake toliko časa vzamem metlo v roke in smeti na kup. Ampak v sekundi je največja uživancija skok direkt u kup smeti in dlak. In potem  Roll Eyes Roll Eyes guncagunca Saj zato me pa imaš  Grin Cheesy
Jaoooo moja najnajnajboljša, najnajnajlepša in sploh najnajnaj Tigrič  objem objem ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #231 : sobota, 25.04.2015 : 18:42:58 »

Ima kdo na tem forumu normalno žval  Grin Evil

 Shocked maj, dej piši slovensko, ne pa tunguzijsko! Jst recimo ne razumem, kaj si mislila s pojmom "normalna žvau"?

Sem dala tud v Gugl Translejt pa je napisal, da ta besedna zveza ne obstaja. Tongue

Dej razloži! Bom dala potem v  Slovar, da bo za široke ljudske množice.  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #232 : sobota, 25.04.2015 : 19:11:08 »

Pepsi POTPIS !!!

Pri nas je Znucana Baba dans do konca hepi in hvaležna nevemkomu, ker smo uspeli Franclčku dat injekcijo na tak način, da bo s kremo za brazgotine treba mazat samo stare poškodbe, novih pa dans nismo pridelali  plesalec

Ti današnji otroc ala Maj niso čist nč skromni in so do amena scrkljani - kar "normalne" žvali bi imeli  Roll Eyes Tongue  Grin
Eh otroc, kam gre ta svet  Roll Eyes Azn
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #233 : sobota, 25.04.2015 : 19:52:26 »

Ti današnji otroc ala Maj niso čist nč skromni in so do amena scrkljani - kar "normalne" žvali bi imeli  Roll Eyes Tongue  Grin
Eh otroc, kam gre ta svet  Roll Eyes Azn

Babe brat bo treba  Moja žval je najnajnaj ... Da je pa normalna ali pa ni, tega pa nisem napisala  predaja predaja Ker žval je točn takšna kot lastnik  Tongue Lips Sealed Tako da moje žvali nimajo osnovnih možnosti, da bi to postale  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #234 : sobota, 25.04.2015 : 20:12:21 »

 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #235 : sobota, 25.04.2015 : 21:28:28 »

 Kiss tigric in maj  Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #236 : sobota, 25.04.2015 : 23:42:44 »

Maj in ostale, če bi rade videle normalno žval, čitajte temo Sonny in Miži Roll Eyes. Če tadva nista normalna, potem pa res ne vem, kaj je to normalna žval Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #237 : nedelja, 26.04.2015 : 13:45:38 »

Maj in ostale, če bi rade videle normalno žval, čitajte temo Sonny in Miži Roll Eyes. Če tadva nista normalna, potem pa res ne vem, kaj je to normalna žval Huh

  Tole je pa šala dneva! Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #238 : nedelja, 26.04.2015 : 19:30:48 »

Sevede je Use res. Sonny in Miži sta najbol normalne žvali na svetu Afro

Med drugim sem tak tudi Jast! Normalen Pes.

Lajam, se po dreku valam, in še lajam in lajam. Kt usak normalen pes.

Jast res ne vem kaj bi Babe KoJni rade. Tamagočije si kupte predaja pevka

Roko! Kiss


Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #239 : nedelja, 26.04.2015 : 19:32:44 »

O normalnosti se kle da debatirat, glede na dejstvo, da se Sonny obnaša k Cher  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines