mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 15:13:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra  (Prebrano 56978 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #150 : nedelja, 12.10.2014 : 06:17:56 »

maj, tale mačkica je glavni zadetek na lotu.  Kiss Cheesy
Na še mnogo praznovanj (z ali brez razloga)  drink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #151 : nedelja, 12.10.2014 : 12:18:42 »

Oooo, mehka zlata mučka! Še na mnogo, mnogo obletnic!  objem ljubezen objem
Pa kako je podobna podlogi za hrano....  Lips Sealed sram Grin Grin Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #152 : torek, 28.10.2014 : 18:16:14 »

Tukaj Tigra  Smiley Midva z mojim prjatlom nujno rabiva Sindikat za male žvali  wtf Ker delava noč in dan pa še več. Prjatu mora noge gret, jst pa ledvice masirat  Tongue Lips Sealed Ker menda spet nekaj nagajajo. Pa moja nima € za neko drugo masažo. Pa kam bo hodila, če to lahk jst doma čist zastonj naredim  Grin Grin No ja, skoraj čist zastonj. Aja, pa moram vam povedat, da se zdaj že lahko stiskam ob toplo steno, pa še ležim na mehkem  Cheesy Wink Pa še skoz okno lahk gledam  veselje Afro Tako da se imam kar fajn. Pa dans sem bila na izletu. Sem se z avtom peljala. Moj prjatu je šel k neki tetici v belem, jst sem ga pa spremljala  Afro Prjatla v dobrem in slabem. Je rekla tetica da sem ziiiillllooo lepa Smiley Pa dans sem malo meska dobila  veselje njami
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #153 : torek, 28.10.2014 : 18:58:27 »

Oooo, potovalka!  Cheesy Cheesy Cheesy Kraljična zlata!  Kiss
A meseka je jedla? Ker pri nas ni bil noben dovolj dober zanjo. V nobeni obliki.  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #154 : torek, 28.10.2014 : 19:10:25 »

A meseka je jedla? Ker pri nas ni bil noben dovolj dober zanjo. V nobeni obliki.  Roll Eyes

Kuhano govedino (iz juhe)  njami Upoštevam nasvet Smetke  Smiley Da pri zdravih žvalih ne kompliciram. To sicer najprej pomeni, da ima kvalitetno hrano, če ne poje danes, bo pa jutri  Wink Sem probavala z dodatki (pribolški) pa ni ravno skakala od vesela. Še najbolj hitro je šla govedina. Celo u transporter je šla. Kar je zame skoraj čudež, glede na mojo izkušnjo izpred nekaj tedni  Tongue.

p.s. Ej Luna, daj mi mere napiši, da vidim kam mi bo pasalo
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #155 : četrtek, 30.10.2014 : 16:11:39 »

Aja, pa moram vam povedat, da se zdaj že lahko stiskam ob toplo steno, pa še ležim na mehkem  Cheesy Wink

A to pomeni, da je začela posteljico za na radiator uporabljat Smiley?

Drugače pa same lepe novičke iz vaših koncev berem Kiss!
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #156 : četrtek, 30.10.2014 : 18:36:52 »

A to pomeni, da je začela posteljico za na radiator uporabljat Smiley?

Točno to  veselje Potem je pa odkrila še okensko polico skor tik nad radiatorjem  Cheesy Veselje nepopisno. Imam pa tud žalostno novico. Pikapolonica nam je pobegnila  Cry trmoglavka
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #157 : četrtek, 30.10.2014 : 18:56:51 »

Imam pa tud žalostno novico. Pikapolonica nam je pobegnila  Cry trmoglavka

Seveda, zakaj pa nisi posvojila še listnih uši  Tongue, od česa bo pa živela  Huh
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #158 : četrtek, 30.10.2014 : 19:25:22 »

Damjana je v pikapolonico dala duracel baterije, pa je bila prehitra za naju  Evil Mogoče bi pa lahk preživela od minipajkcev  Roll Eyes Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #159 : petek, 31.10.2014 : 08:56:32 »

Nič se sekirat, to so itak tiste mutantske uvožene fejk ˝pikapolonice˝ Angry, ki so zdesetkale naše domače, rdeče s črnimi pikami, taprave, ki prinašajo srečo, pikapoke.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #160 : petek, 31.10.2014 : 11:59:59 »

Nič se sekirat, to so itak tiste mutantske uvožene fejk ˝pikapolonice˝ Angry, ki so zdesetkale naše domače, rdeče s črnimi pikami, taprave, ki prinašajo srečo, pikapoke.

To je bila "Galijeva" pikapolonica  Smiley

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #161 : petek, 31.10.2014 : 19:23:50 »

Aja, te sorte pa ne poznam  Tongue Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #162 : ponedeljek, 03.11.2014 : 18:42:35 »

Točno to  veselje Potem je pa odkrila še okensko polico skor tik nad radiatorjem  Cheesy Veselje nepopisno. Imam pa tud žalostno novico. Pikapolonica nam je pobegnila  Cry trmoglavka

Super za posteljico Cheesy!

Hehe, a že spet vama je hrošč ušou Grin? A veš, da jaz tud našga več ne najdem od sobote Undecided. Pa tolk časa smo ga čuvali, je bil še čist taprvi Roll Eyes. Očitno so tile neke čudne pasme, da tkole zbežijo Tongue.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #163 : torek, 18.11.2014 : 20:58:01 »

Prijavaaaaaaaaaaaa  jezen jezen jezen jezen jezen
Moja je noraaaa in to čist čist nora  Shocked Shocked V tem mrazu lufta bajto. In pol se čudi, če se skrijem v najboljnajboljnajbolj temen kot  Tongue Kaj pa vem lahk še mene vleče na nek sprehod ... Moj prjatu mora sred noči iz tople postle in ven ... menda je to dobro za kondicijo al nekaj podobnega  kdo Ne vem če bi verjela, ker jaz sem čist supernadsuper tud brez gazenja po mokri travi in blatnih lužah  Tongue Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #164 : torek, 18.11.2014 : 21:29:41 »

Tigra, itak, da si nadsupoer muca, čista in plidkana!  Kiss Kiss Kiss Evil
Res ne vem, zakaj eni hodijo ven v mraz in dež....  Roll Eyes Huh Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines