mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:55:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Betko
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Betko  (Prebrano 13806 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 25.08.2014 : 12:24:48 »

tole je dobil zvečer (samo zvečer) za jest, pa je zjutraj ostal en mali korenček. Kam vse to spravi??  Shocked Shocked
V ušesa Grin Grin Grin

Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #16 : sreda, 27.08.2014 : 08:18:17 »

mislim, da smo na zeleni veji. Zekica in betko sta bila dosedaj zunaj ločena z ograjo (razen ko sem bila jaz zraven). No, včeraj pa kar naenkrat zagledam Betkota v ograji zraven Zekice  Roll Eyes je zlezel pod ograjo Angry potem spa bila skupaj celo popoldne. Vse mirno, skupaj se paseta, skačeta... nič se ne kregata  bravo bravo veselje veselje tako da sem HAPPY!!  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #17 : sreda, 27.08.2014 : 09:04:33 »

SUper!  Cheesy Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #18 : sreda, 27.08.2014 : 09:07:20 »

Zekica in Betko sta lepi, lepi par ... Wink Kiss bravo
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #19 : sreda, 27.08.2014 : 09:08:28 »

Zekica in Betko sta lepi, lepi par ... Wink Kiss bravo

 Cheesy objem ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #20 : sreda, 27.08.2014 : 16:29:44 »

O, kako kulsko Afro, tole temo pa redno in z velikim veseljem spremljam, sploh zato, ker nisem imela pojma, da so tako zoprni za združevanje  Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #21 : četrtek, 28.08.2014 : 13:21:35 »

Ena "frišna":


takole sedaj ležita  Afro (sorry za slabo sliko-slikano iz balkona s fotičem)

Sedaj bo Smetka videla, zakaj sem jim ob prvem pogledu na Betkota rekla, kako je velik  Kiss

kocka, tudi zame je tole zdrževanje novo. in o njem sem razmišljala že več kot eno leto. Prej se pa nisem upala odločit za novega kunčka, ker je Zekica ful gajstna (tudi do mene)-plašna, agresivna...
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 28.08.2014 : 15:56:37 »

Superca, kako sta luštna v senčki  Kiss Kiss

... ker nisem imela pojma, da so tako zoprni za združevanje  Smiley
Meni je pa to nekako razumljivo  Wink, sem pa bila letos šokirana, ko smo doživeli težave pri združevanju (3) zlatih ribic z našimi, v domačem ribniku  Roll Eyes Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 28.08.2014 : 16:14:19 »

Odlično, jaz sem zelo vesela za oba. Tako to mora biti... dovolj prostora, dobra papica in družba. Ni boljšega  Kiss.
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #24 : petek, 29.08.2014 : 09:00:21 »

Smetka, lahko govoriš naokoli, da se na kunčke na spoznaš, ampak vseeno pa delaš ODLIČNO delo!!  Kiss betko je super socializiran, navajen na čistočo (pri meni je stalno spuščen in hodi lulat v kletko), ni pretirano plašen. Skratk, kunček kot se šika.

In res ne razumem, zakaj je bil spregledan  Undecided je zdrav in s fantastičnim karakterjem (ko sem jih jaz še kupovala v trgovini, so potrebovali vedno nekaj dni, da so se navadili name; pa še to nikoli nisem vedela, kako velik bo zrasel  Roll Eyes).

 Cool

Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #25 : petek, 29.08.2014 : 16:02:21 »

Super!  Cheesy Luškana srčka, res sta lepa ljubezen

Ko se enkrat takole stiskata in paseta skupaj je to to - kmalu boš priča tudi medsebojnemu umivanju in lupčkanju (to pa presega ves cuker med vsemi živalmi, boš videla Wink ) Prosim posnetke ali slike, ko se bosta lupčkala Cheesy

Itak je običajno tako, da so samičke gajstne, samčki pa mili in nežni, samček se mora pač podrediti punci in potem ni nobenih problemov. Tvoja dva sta se že zmenila kako je s hierarhijo Smiley Problemi nastanejo, če se združuje 2 ful teritorialna in gajstna kunca, ker se ne moreta zmenit, kdo bo šef.

Lahko pričakuješ, da bo zekica napredovala v odnosu do tebe, ko bo videla, kakšen odnos ima Betko do tebe. Ko se bosta onadva stiskala, ti božaš Betkota, potem pa "po nesreči" še zekico zraven...  Wink

Drugače pa prosim premisli o sterilizaciji, samičke kuncev v 80% dobijo raka na rodilih oz. maternici, če niso sterilizirane. Izberi veterinarja, ki je specializiran za kunce, namreč ni enako sterilizirati psa ali kunčka  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #26 : ponedeljek, 01.09.2014 : 20:22:54 »

Super, da sta ratala frenda in da imata sedaj druzbo drug drugega!  Kiss
Logiran
Evvva
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 147


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 15.09.2014 : 09:19:15 »

Oj, kako sta srčka? Že umivata drug drugega?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #28 : četrtek, 15.01.2015 : 15:01:09 »

Mi imamo pa spet 2 zekota  Cheesy







Smo Betkota postrigli. Pa celo učke ima!! hehe Ga je Teja videla prvič postriženega in rekla: "mamiiii, Betko ima sive dlake"  Grin Grin
skratka, sedaj je vsaj malo podoben zekotu  Tongue

Od kar se nisem javila, sta Zekica in Betko prišla notri. Na srečo sta oba selitev ok prenesla in se nič ne kregata zaradi kletke (sta pa stalno spuščena). Malo se repenčita, ko jima nasujem suho hrano (oba sta enako gajstna pri tem). Pa je problem simpl rešljiv-vsakemu nasujem v svojo posodico.

LP od nas  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #29 : četrtek, 15.01.2015 : 15:17:14 »

Lep je Betko, tudi zdaj ko je postrižen. Kiss
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Betko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines