mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:26:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: exspot ampule
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: exspot ampule  (Prebrano 11551 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #15 : sreda, 16.08.2006 : 17:03:41 »

glede teh ampul pa me zanima še nekaj... ali se ne dobi nobena ampula, ki bi psa obvarovala tako pred klopi, kod tudi pred notranjimi zajedalci (glistami, trakuljami in raznimi črvi)+ garjami
problem je namreč v tem, da v sezoni klopov svojemu dajem Exspot, ki je zelo učinkovit proti komarjem, muham, klopom...ne deluje pa tudi proti glistam, garjam ipd. zalegi . Sicer v tem času, ko mu dajem Exspot težav z drugimi zajedalci nisem opazila ampak: preventiva pa je le preventiva.
Logiran
feminine
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 107


« Odgovor #16 : petek, 25.08.2006 : 23:32:05 »

A pa se da dobit ta Expot tudi za manjse pse. Balu je napisala da gre ena ampulca na 15 kg, a se dobi tudi ampulce za 2 kg?

Mislim, da ne; meni so rekli v trgovini, da dam malo manj kot polovičko (pač preračunaš, glede na to, koliko kg ima tvoj kuža). Mi je pa škoda tiste polovičke ampule, ki ostane; nažalost se ampula ne da zapreti nazaj...
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 26.08.2006 : 07:11:55 »

dobro jutro

jaz Exspot kapsule uporabljam pri moji maltežanki, pa moram povedat, da res pomaga ji pa vtrem na tilnik kar celo, tudi jaz sem bila malo skeptična glede cele ampule, saj ena zadostuje za 15 kg psa čeprav mi je veterinar svetoval celo, utiram ji enkrat na mesec, pa sem do sedaj našla samo enega in še ta je bil crknjen.

LepDan
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #18 : petek, 15.12.2006 : 14:12:29 »

Na navodilih sicer pise, da je ena kapsula za pse do 10kg. Pri nas so te kapsule to poletje cudovito delovale, pri obeh psicah, o klopih prakticno ni bilo ne duha in sluha, tako da zaenkrat nimam kaj pripomnit.
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #19 : nedelja, 24.12.2006 : 08:47:03 »

exspot ampule smo imeli nekaj časa, bile so res zelo učinkovite ampak na žalost so zelo strupene
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: exspot ampule
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines