mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 09:08:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Prekomerno izločanje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prekomerno izločanje  (Prebrano 5391 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
DoggyLove
otrok do 14 let
*
Sporočil: 5


WWW
« : četrtek, 15.01.2015 : 20:10:53 »

Živijo!

No, jaz imam majhnega jazbečarčka, starega približno 1 leto. Doma imamo veliko težav z menjavanjem briketov, saj jih večino nima rad in tako smo mu zdaj kupili neke nove in te dejansko je. Takoj ko mu jih natresemo, jih on poje. Vendar pa se je pojavila nova težava in sicer, da je kuža začel hoditi na stranišče veliko večkrat kakor ponavadi. Tako je v enem dnevu moral kakati kar 8- krat! In to niso bile vedno klobasice, včasih je pokakal tudi drisko. Meni se to ne zdi normalno, saj je prej opravil le trikrat na dan. Je ta naval blata normalen? Je to sploh lahko povezano z briketi? Kaj lahko naredim, ker si res ne bi želela vsak dan v stanovanju najti nov kupček presenečenja?  Angry

Že v naprej hvala za vse odgovore,            DoggyLove
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1 : četrtek, 15.01.2015 : 20:30:46 »

Kdaj pa ste mu dali nove brikete? Včeraj, dva dni nazaj? Daj mu še kak teden, sicer jih zamenjaj.

Prehod na nove brikete naj bi bil postopen - nove brikete se vmeša med stare. "Naj", pač za pse, ki so itak skoz na briketih, torej praktično na dieti in zna biti že sama menjava znamke šok za telo. 

Vsake toliko mu privošči še kaj drugega - ali kot posamezen obrok ali vmešano k briketom.
Osebno podpiram pogosto menjavo briketov (da imaš doma 2-3 različne vreče), če je to res edino, kar dobiva.
Logiran
DoggyLove
otrok do 14 let
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.02.2015 : 19:57:31 »

O.K. hvala!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Prekomerno izločanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines