mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:09:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup Ameriškega stafforda ali pitbulla
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nakup Ameriškega stafforda ali pitbulla  (Prebrano 7156 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TtheG23
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : nedelja, 29.03.2015 : 10:22:57 »



Pozdravljeni, Smiley

Že dalj časa iščem Ameriškega stafforda ali pitbulla  ampak se mi kar ne zdijo ti prodajalci na različnih internetnih straneh vredu  Sad . . . Ponekod se mi zdijo na slikah mladički veliko mlajši od 3 mesecev , ali pa enostavno prodajalci niso resni , se ne oglašajo na telefone ali pa so zelo neprijazni in se "freh" obnašajo  No ... Nevem več kje naj pogledam oz od koga naj kupim. Prosla bi če mi lahko mogoče kdo koga svetuje, pri katerem ve da so psi zdravi.
Gledala sem tudi oglas od enega gospoda ki prodaja ameriškega stafforda ... nevem kaj naj rečem 1x sem ga poklicala in se z njim pogovarjala in mu omenla da ga pokličem nazaj (kr sem bila v službi) ko sem ga klicala se več ni javil oz sploh ni imel interesa + tega psičke prodaja po zelo "smešni" ceni (120€)  Shocked kar se mi pa zdi zeloo malo... deluje mi bolj kot nek prekupčevalec ...potem sem gledala tudi oglas od enega gospoda s Hrvaške ... psi so zelooo lepi in na slikah se da videti mati in očeta psičkov ter če se odločiš za nakup lahko tudi pri njih doma vse skupaj pogledaš. Zanima me kako imate kaj izkušnje z tem? Je kdo kupil psa s Hrvaške? Slišala sem tudi da so baje prodajali na Hrvaškem bolane pse ...  Undecided res več nevem kje in od koga naj kupim. Želim si da bi bil psiček zdrav in da ne bi kupila mačka v žaklju ...

Prosim če zapišete kje ste kupili pse koliko ste dali za njega in kako ste zadovolnji.

Lp
 
T. Smiley
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 29.03.2015 : 10:44:39 »

Samo 3 klike stran imaš nekaj zagotovo preverjenih vzrediteljev, ki imajo trenutno na voljo tudi mladičke...

http://www.mojpes.net/modules/legla/index.php?storytopic=235
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup Ameriškega stafforda ali pitbulla
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines