mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 05:31:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 211872 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #225 : ponedeljek, 07.11.2005 : 12:10:10 »

Bodoča mamica Cheesy

http://whippetkevin.moj-album.com/album/1427550/?os=1427558

Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #226 : ponedeljek, 07.11.2005 : 12:30:55 »

Lustna .. Cheesy Cheesy Cheesy Kok je ona stara ?

p.s.. : lol - http://whippetkevin.moj-album.com/slike/641588/XQfDQuvikxFBRwcb.v.jpg Grin Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #227 : ponedeljek, 07.11.2005 : 15:01:24 »


ubogi kuža Sad.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #228 : ponedeljek, 07.11.2005 : 23:12:36 »

Moon, ce se ne motim je Grace stara 2leti in pol Wink

Hehe se mi pa zdi tista z bullijem res posrecena Grin Cheesy
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #229 : torek, 08.11.2005 : 09:00:17 »

So pa kitajčki res "nalezljivi" Wink Meni so bili še pred pol leta čista groza, zdaj sem pa navdušena nad njihovo energijo in simpatičnostjo Grin
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #230 : torek, 08.11.2005 : 10:37:50 »

Tako zgleda kitajcek (Grace), ki ze 4 mesece ni bil obrit (boljse, da se ne vidi hrbta Grin)... Tongue Ocka njenih mladickov bo tokrat samcek iz ene najbolj znanih psarn za kitajcke v svetu - N'Co iz USA.

bina in Moon,
nic se sekirat, vse je pod kontrolo! Wink Za kakrsnekoli korake v vzreji je potrebno povprasati vzrejno komisijo, ki stvar odobri ali pa ne in sama nisem nikoli delala stvari po svoje. Pa tudi karkoli sumljivega naredila, kar bi prikrilo dejansko stanje... (a ne Bina? Cool) Smiley

Sammy,
Cocco nisem videla ze dobra 2 meseca, tako da se ze veselim, da jo v kratkem spet vidim. Menda je ze precej zrasla in je visja kot Grace (ocitno je sla po ocetovih stopinjah)... Ko dobim kako fotko bom objavila. Sicer pa mi je tudi njena lastnica obljubila, da se v kratkem kaj javi in poroca... Smiley

pia_in_co.,
ne  bo PP ampak gol, najverjetneje pa bo "ona"... Cheesy

Sicer pa vsem hvala za cestitke! Smiley Kiss
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #231 : četrtek, 24.11.2005 : 16:16:00 »


Včeraj sem prebrala, da je mala grdobica umrla malo pred 15. rojstnim dnevom
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #232 : četrtek, 24.11.2005 : 19:25:21 »

Ta pes se mi je takooo smilil. Morda pa je sedaj prišel v boljši svet ...
Sicer pa - me na kitajčka sploh ne spominja ... Undecided Mogoče pa je samo "wannabe purebreed" ... Roll Eyes
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #233 : petek, 25.11.2005 : 18:53:34 »

Sammy: Saj je lastnica rekla, da ni cisti kitajcek, ker ga je vzela v zavetiscu Wink
Andyna prva razstava je za nami, mala je bila kar pridna in si prisluzila ZP Wink
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #234 : petek, 25.11.2005 : 19:09:11 »

Sammy: Saj je lastnica rekla, da ni cisti kitajcek, ker ga je vzela v zavetiscu Wink

aja, ups  sram  Smiley
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #235 : petek, 25.11.2005 : 22:21:58 »

Novicko "Najgrsega ni vec..." sem tudi sama zasledila v Slovenskih novicah. RIP revcek... Undecided

Sammy,
zakaj se ti je pa smilil? Huh Samo zato, ker je bil grd? Ne vem no, ampak mislim, da mu ni bilo hudega v zivljenju. Undecided Saj lepota psa ne pogojuje kvalitete zivljenja, ali se motim? Tongue Glede na kitajcke, ki sem jih doslej videla moram reci, da je ta mala grdobica imela nekaj potez kitajckov starega tipa, pomesan s kako civavo. To, da je imel malo manj dlake je normalno, saj se golim kitajckom z leti dlaka redci, odpada... Moram pa priznati, da sem tudi sama imela priloznost videti nekatere ne prav lepe kitajcke... Lips Sealed Mogoce bodoce zmagovalce tekmovanj, na katerih je doslej zmagoval "najgrsi"... Grin Lips Sealed

No, pri nas je tudi nekaj novosti. Cisto nakljucno sem po dolgem iskanju kombinacij in rodovnikov prisla do izredno zanimive psicke, ki nam bo odslej delala druzbo...



Mala powder-puffka je po razporedu barv kot pesceno-beli Beardie, zato me je toliko bolj pritegnila! Poimenovala sem jo "Cassy". Pridruzila naj bi se nam se ena gola kitajkica, katero pa bom najverjetneje dala v solastnistvo...

Pia CESTITKE za prebiti led z Andy-ko. Lusna kuzika. Cheesy Tudi Coco se je tokrat prvic udelezila razstave in v najmlajsih dobila ZP, ceprav nisem bila ravno najbolj zadovoljna z njenim nastopom in obnasanjem... Roll Eyes
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #236 : sobota, 26.11.2005 : 13:46:32 »

Sally, zato ker je bil slep, o kvaliteti njegovega življenja pa itak ne vem nič. Ne vem, kako je lastnica ravnala z njim, ničesar.

Načeloma mi powder-puffki niso všeč, toda tale je prav posrečena  Cheesy zanimive barve ...
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #237 : sobota, 26.11.2005 : 14:00:55 »

Sally, simpaticna psicka Wink Kdo je pa vzreditelj ? Je ze pri tebi?
Mene tudi vse bolj mika, da bi si kaksnega powder puffka omislila, samo ne vem se-bomo videli Wink Tongue
Jaz sem bila presenecena kako je mala Coco podobna mamici-ali pa se mi je samo zdelo(Grace ze nekaj casa nisem videla).

Sem se pa danes mali prav nasmejala, ker sem jo dala ven lulat in je bil sneg tako globok, da ji je bil do vratu. Mala se je upirala in skakala Grin To je bila njena prva izkusnja s snegom-se nekoliko hujse kot kopanje Grin Cheesy Smiley

Fotke sledijo....Wink


Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #238 : četrtek, 08.12.2005 : 20:28:13 »

A morda kdo kaj ve o tem leglu?
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #239 : petek, 09.12.2005 : 15:33:00 »

A morda kdo kaj ve o tem leglu?
Ja seveda! Smiley Kaj te pa zanima?

pia_in_co.,
vzrediteljice verjetno ne poznas, ker nima veliko legel. Verjetno pa ti bo pomagalo, ce ti povem, da sta starsa Sasquehanna, linije Gingery's... Malcica prihaja naslednji teden! Cheesy
Fotke sledijo....Wink
Cakamo (obljubljene) fotke... Roll Eyes Wink
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines