mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:55:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 211904 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #300 : petek, 30.12.2005 : 20:22:42 »

No, pa se spet malcek javljam. Vidim, da ste se kar razpisali... Wink

Nasi mladicki lepo napredujejo. Po zacetni paniki, ker je Grace takoj po kotitvi imela bolj malo mleka, se je stvar sedaj uredila in je vse v najlepsem redu. Moram priznati, da je tudi meni bil takoj vsec crno-beli kosmatincek, ker ima zelo lepo glavo in telo. Smiley Psicka je bila njegova kopija, le da je bila se mocnejsa. Res skoda... sram Bomo pa seveda videli, kako se bodo razvijali ti nasi nagajivci. Cheesy

Joni, (sorry, sem ti pozabila odgovorit... sram)
saj sem pri beardijih tudi jaz nekoc padala na to foro (naspedenane dlake Wink Grin), sam se kasneje, oz. s casom in izkusnjami naucis. Veliko ti tudi pomaga ucenje anatomije pri kratkodlakih psih, potem pa si vse to poskusas predstavljat pod dlako. Ko pa se pretipas (dolgodlakega psa), pa ves pri cem si. Wink Sam kot zanimivost... Pokukaj v databazo kitajckov, pa ko ti je kaksen PP vsec, poglej se kaksne brate pa sestre (anatomijo)... Stavim, da bos velikokrat kar "lepo" presenecena... Wink Cool

pia_in_co.,
cakamo slikice (si rekla danes, zdaj pa konec izgovorov)... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Grin Aja, pa se to glede stevila... Z Gregorjem sva se stavila, koliko mladickov bo imela Grece. Jaz sem rekla da bo ziher imela 3 PP samce, on pa da bosta samo 2, 1 HL samicko in 1 HL samca. No Grace nas je presenetila (njen trebuscek, je bil res nekoliko manjsi kot prvic Huh), ampak vseeno sem bila blizje napovedi. Zenske smo pac... Cool Grin

spacewalk,
fulllll posrecena fotka! Grin Grin Grin Se dobro, da se ne opazi toliko viola  (Shocked) barve na dlaki... Roll Eyes Grin Grin Grin

Sammy,
Herkulove fotke bom objavila, ko jih bom tudi sama dobila. Wink
Za ocka mladickov ti je ze povedala Pia. Je pa bila ta paritev linijska vzreja na enega zelo lepega samcka (uvozenega iz UK) Blandora Without a Doubt, ki je Caseyev ocka in Grace-in dedek. Smiley
Art je mlad samcek (7 mesecev), ki je trenutno pri nas na razstavljanju. Prihaja iz psarne N'Co iz USA. Svojo razstavno pot bo zacel v Ljubljani, potem pa... No, ne bom se sedaj izdala nacrtov, ampak ko bo cas za to. Wink Njegova lastnica je gospa iz Svice, ki ima Fantasy Island kennel (Arta najdes tudi na njenih straneh).
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #301 : sobota, 31.12.2005 : 01:58:11 »

No koncno( Roll Eyes Tongue) slike od Andy(kot sem obljubila-ceprav smo teoreticno ze jutri Grin)
So pa bolj za silo, ker so slikane s telefonom Wink

Zaspaaaaanaaaa Grin Grin Grin

http://www.shrani.si/pics/andyzasp211645.png

http://www.shrani.si/pics/andika211648.png

http://www.shrani.si/pics/andyka211649.png

Upam, da niso prevelike sram Wink Pa seveda, da cimprej loadam kaksne boljse z digitalca Wink

Geri: Te kontaktiram po mailu, pa se bova zmenili Wink Seveda ste drugi vabljeni zraven Smiley

Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #302 : sobota, 31.12.2005 : 09:49:38 »

A lahko vprašam, čemu služijo ovita ušesa (laično povedano)? Da bodo stala pokonci?  Večkrat sem videla, predvsem na mladičih ...
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #303 : sobota, 31.12.2005 : 10:58:57 »

A lahko vprašam, čemu služijo ovita ušesa (laično povedano)? Da bodo stala pokonci? Večkrat sem videla, predvsem na mladičih ...
Ja, saj mislim, da je nekdo ze spraseval o tem v tej temi (ali pa je bilo morda na .com Huh)... Mladicem se povija useska zato, da se jim hitreje "postavijo" pokonci.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #304 : sreda, 04.01.2006 : 19:41:33 »

Geri jaz predlagam, da bi se dobile enkrat ta vikend(ce imas cas Huh Wink in ce si mogoce v lj.). Vabim seveda tudi use ljubitelje kitajckov, na divjanje s svojimi psi Wink Ce kdo nima casa se lahko uskladimo ali zadevo prestavimo Smiley

Predlogi so zazeljeni Wink Cheesy

Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #305 : sreda, 04.01.2006 : 19:51:01 »

Vabim seveda tudi use ljubitelje kitajckov, na divjanje s svojimi psi Wink Ce kdo nima casa se lahko uskladimo ali zadevo prestavimo Smiley

pa zakaj sem jaz tako daleč Huh  Sad

 Undecided
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #306 : sreda, 04.01.2006 : 20:50:20 »

Geri jaz predlagam, da bi se dobile enkrat ta vikend(ce imas cas Huh Wink in ce si mogoce v lj.). Vabim seveda tudi use ljubitelje kitajckov, na divjanje s svojimi psi Wink Ce kdo nima casa se lahko uskladimo ali zadevo prestavimo Smiley

Predlogi so zazeljeni Wink Cheesy


Jah, nasa civava banda bi prisla ce lahko Cheesy
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #307 : sreda, 04.01.2006 : 21:03:18 »

Ojla!

Jaz sem ta teden doma na Primorskem, sem pa drugi vikend na razstavi in torej v Lj. Pa tudi cel teden drugi in še naslednji sem v Lj. Tako da žal ta vikend ne morem. Drugi teden pa grem edino v četrtek domou po Žana zaradi razstave.


PS: je pa luškana tvoja tamala, pa ful se mi zdi da je zrasla od Vrtojbe Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #308 : sreda, 04.01.2006 : 22:58:56 »

Jah lahko se tisti vikend ko je razstava v Lj., samo problem je da bom(o) cel dan na razstavi Grin Smiley

Ce ne pa hmm...potem tisti teden po Lj. Huh Tongue Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #309 : četrtek, 05.01.2006 : 00:48:44 »

Ojla!

No glede srečanja.. Jaz sem tako: med vikendi (načeloma vsak vikend) doma na Primorskem, cel teden pa v Ljubljani. Vikend po CACIBih pa bom sigurno doma ker bi drugače bila 3 tedne v Lj Tongue. Ja na razstavi bomo kar zasedeni saj jaz tudi vse 3 razstavljam, pa bo bolj malo časa sram. Kaj pa kdaj med tednom popoldne? Drugače bo pa Lin na razstavi v soboto zjutraj Wink
Danes sem v album dodala še enkaj slikic:
Lin
Lin in Geri
Lin in prijatelji
Lin pa je prestala že prvo britje gobčka doma in je bila (no na začetku ne Cheesy Grin) kar pridna. Krempeljčki pa ji kar hitro rastejo tako da je prestala striženje že 2x in to brez pripomb. Sedaj pridno vadiva za razstavo ampak se Lin zdi butasto sta pri miru, hodit na razstavni vrvici pa še bolj če jo lahko pa kar grize Roll Eyes
Naredila pa sem že tudi spletno stran Cool, vabljeni k ogledu!
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #310 : četrtek, 05.01.2006 : 15:04:08 »

Sem že hotela vprašat, če bo Lin imela tudi svojo spletno stran Smiley.

Kakšen pogled (http://cc-lin.moj-album.com/album/1679253/?os=1836913) Cheesy, "kaj me slikaš??" Grin
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #311 : četrtek, 05.01.2006 : 17:36:19 »

Danes, pri dobrem tednu starosti, smo se spet slikali... Cheesy Mali lepo napredujejo, videti je ze skoraj povsem lepo pigmentirane noske, drugace pa so pravi bajseki... Grin Trenutno sem v fazi iskanja imen zanje ("B"), ampak se nisem dobila inspiracije... Cool






Pred nekaj dnevi pa sem naredila nekaj novih slikic Cassy, po lepotni obdelavi... Kopanje, susenje, britje, strizenje, krajsanje krempeljckov... Tongue Tukaj pa je nekaj rezultatov...






Danes je na vrsti Quincy... Huh Dela trenutno res ne zmanjka... Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #312 : četrtek, 05.01.2006 : 23:20:04 »

Lepi mladički  Smiley. Tale dolgodlaka sta mi še posebej všeč! Najbolj črno-bel......
Pred prazniki sem imela čast spoznati malo Lin in ne glede na to, da sem bolj pristaš kosmatih psičkov, me je prav prijetno presenetila s svojo zanimivo pojavo in neponovljivim karakterjem. Na trenutke sem imela občutek, da imam pred sabo malega človečka  Kiss. Res je zanimiva!! Billy pa je bil čisto presenečen. Nekako se je ni mogel nagledati.....

lp

p.s.: Sally, veliko veselja z leglom!
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #313 : četrtek, 05.01.2006 : 23:43:48 »

Mladicki so res lepi ... se posebej crnobel "papillon"  Wink Cassy pa je prava madame, krasna je ko je tako zrihtana.


Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #314 : petek, 06.01.2006 : 00:13:04 »

sporocam da so mojega kitajcki 100% navdusili.. ne vem, ce ne se bolj kot mene Cheesy Smiley
tako da zdaj kar pridno skrbite za se vec takih malih "podganic", da se , ko se odlocima za kitajcka, ne boma rabla v tujino vozit Cheesy
cassy me je pa ocarala ze pred lepoticenjem, ce bi jo zdaj vidla, pa je tak več ne bi spustla iz narocja Cheesy Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines