mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 06:10:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 213248 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #540 : četrtek, 23.03.2006 : 00:08:09 »

Midva oz bolje receno Gany je bil danes na puljenju zobkov, ker mlecni niso in niso hoteli pasti ven, stalni pa so bili "prehitro" zunaj...zadnjih 14 dni sva se igrala, vlekla in ruvala v upanju, da bova zobke razmajala in bodo "prostovoljno" popadali ven, vendar je ostalo samo pri zeljah... Cry

No malcek je vse skupaj dobro prenesel (vsaj tako izgleda v tem trenutku)...sedaj se ze prebuja, vendar ga tacke se ne ubogajo popolnoma...ko se zbudi je ves zmeden in ne ve kaj bi sam s sabo... Shocked

Problem so bili predvsem spodnji canini vendar so "preventivno" sli ven se zgornji...glede na to, pa da se ze kazejo zametki zg. stalnih caninov pricakujem, da malcek ne bo "skrbast" vec kot kak teden dni...
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #541 : četrtek, 23.03.2006 : 10:52:25 »

Joj ja s tem pilingom je križ, jaz ji še ga nisem upala narediti saj ne vem ali bi nanesla preparat na že razdraženo kožo Roll Eyes
Glede zobkov pa bova tud medve verjetno morale iti na puljenje Cry
Ja Lin ima tud najbolj problematičen hrbet, ampak če ji ne postiskam si razkrampa do krvavega, če pa stisnem pa pusti pri miru,...
Daj rečimi koliko pa stane to puljenje tako okvirno Roll Eyes
Me je kr malo strah zaradi narkoze,..
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #542 : četrtek, 23.03.2006 : 11:15:56 »

Eto še nekaj slikic skupinskega hranjenja Grin



Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #543 : četrtek, 23.03.2006 : 11:57:10 »

O, pa ma res ful čupco ze Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #544 : četrtek, 23.03.2006 : 12:35:31 »

Ojla!

Amoss, fulll dobre slikice!! Grin Cheesy Vidim da imate doma.. "mi trije smo najboljši par" Wink Amoss in Lin sta pa res posrečena skupaj. Ja piling ji lahko daš tudi na razdraženo (ok, odvisno koliko je..) kožo. Daj ji malo manjšo količino in potem namaži kožo z ognjičevo kremo (ki deluje že sama po sebi v prid celjenju ran, uničuje mozolje, je pa tudi dovolj "mastna" da kože ne suči). Preverjeno deluje!
Glede lulanja pa sem ti že povedala, da ji daj v kopalnico mačji vc pa bo zihr tja hodila Smiley.
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #545 : četrtek, 23.03.2006 : 12:38:31 »

amoss me veseli da je lin dobila tak super domek, pa da se vsi tak lepo razumejo Cool
slikice pa se kar naprej lepi, jih je full dobro pogledati Wink

Glede lulanja pa sem ti že povedala, da ji daj v kopalnico mačji vc pa bo zihr tja hodila Smiley.
da ne bo potem se amoss zacel tja hodit na wc  Cheesy Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #546 : četrtek, 23.03.2006 : 16:34:52 »

Piling jaz delam kar po kopanju, oz preden ga dokoncno stusiram...jaz potem mazem ali z ognjicevo kremo, kot je rekla Geri ali pa uporabljam Bepanten kremo oz losion...Sem pa opazila, da takoj ko ga pobrijem, ko je koza pordela, ni dobro, da ga namazen s kremo, ker ga ocitno pece (vcasih zacvili), tako da pocakam cca 30 min, pa potem nanesem kremo...

Glede zobkov tokrat za Ganya je bil racun 22.000 SIT, s tem, da je bilo vmes se ciscenje solznih(lacrminalnih) vodov in pa eno razkuzilo...
Za Olija (civava), pa je bilo puljenje cca 5.000 sit ceneje, vendar je bilo res samo puljenje zobkov...v nobenem primeru se ni delal RTG...tako da okrog 20.000 SIT...

Glede  narkoze...zobke so mu pulili vceraj ob 17.00, danes zjutraj, pa je potem popolnoma prisel k sebi...po 2 urah, ko se je prvic poskusal vceraj postaviti na noge, je bil kot "helikopter", tako da ga nisem upala nic pustiti samega, da ne bi z glavo udaril ob kak rob...cez noc je tudi spal zraven mene (glavo je imel na moji blazini), da sem ga vsekozi "cutila", ce bi se kaj zbujal prevec slucajno...no zbudil se je enkrat, pa ko je videl, da jaz spim, se je sprehodil po postelji dol in gor in nazaj zaspal...
Seveda pa je nujno da ima na voljo vodo, jaz se mu jo tudi ponoci dala na posteljo...

Danes, pa ko sem prisla iz faksa, pa je ze zivahen, kot se ne bi nic zgodilo..dober dokaz za to je, da ze preganja Olija...
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #547 : četrtek, 23.03.2006 : 18:29:23 »

Naso bo tudi treba peljati na puljenje mlecnih zobkov Tongue Ne gredo in ne gredo ji ven Roll Eyes

Ja sem opazila, da je imela Lin "pubertetnisko" kozo Grin Jaz sem jo mazala z posebnim oljem pa se ji je stanje dosti izboljsalo, dvakrat sem ji naredila tudi peeling. Pri meni se je mogoce dvakrat polula noter, pa se to na papir drugace pa glede tega ni delala tezav Wink

Ninca10: Toliko ste dali Shocked Se mi zdi cudno, ker sem dala jaz mojemu dvakrat cistit zobke pa je prislo precej manj. Kam pa si ga peljala Huh

amoss: Super slikice Cheesy

Jaz predlagam kaksno divjanje ta vikend Tongue Cheesy Wink
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #548 : četrtek, 23.03.2006 : 19:12:02 »

Ko sem dala jaz pulit zobke moji mali me je prišlo 14000 - seveda so se cene razlikovale od klinike do klinike.
In več zobkov bi spulili dražje bi bilo - nam so jih 3 izpulili takrat.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #549 : četrtek, 23.03.2006 : 19:52:37 »

Pia bilo je puljenje v obeh primerih...pri Ganyu, kot sem napisala, se nekaj malenkosti zraven, pri Oliju pa so sli ven prakticno vsi zobki (ce se ne motim so samo se 3 ostali)..starostno pac... Huh

Drugace pa vozim k Trstenjaku...oba...do sedaj moram reci, da sem bila zelo zadovoljna (zaenkrat), zato tudi ne klicem okrog, amapk vedno peljem k njim...

Lahko se dobimo v Domzalah, tako kot smo se menili nekaj postov nazaj, ce ste za stvar in pa seveda, ce bo vreme dopuscalo (jaz trenutno nic ne spremljam vremenske napovedi Lips Sealed )
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #550 : četrtek, 23.03.2006 : 23:57:04 »

Lahko se dobimo v Domzalah, tako kot smo se menili nekaj postov nazaj, ce ste za stvar in pa seveda, ce bo vreme dopuscalo (jaz trenutno nic ne spremljam vremenske napovedi Lips Sealed )

Uff Domzale so daleec, vsaj za tiste bolj "lene" Grin Tongue Kaj pa Tivoli?
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #551 : petek, 24.03.2006 : 00:12:28 »

Sej gres lahko z mano, to sploh ni problem Smiley
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #552 : petek, 24.03.2006 : 13:27:23 »

Ta vikend, jaz ne morem v Lj, ker imam v pon in sredo kolokvij na faksu in sem bolj ali manj za knjigami, tako da bi si vzela kako urico za kak sprehod tukaj okrog, ce pa "lezem" do Lj, mi pa to vzame takoj vec casa... Undecided

Kaj pa Coco, se nam bo tudi pridruzila?

Evo Pia, je Sara hitro resila problem... Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #553 : petek, 24.03.2006 : 13:55:14 »

Ma, bi blo v Domzalah se najbols, ker je dost travnikov pa tega .. ker tukej je mal takih  mest da se lahko vec psov brezglavo lovi .. Za prevoz (pia) pa ni problema Wink
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #554 : petek, 24.03.2006 : 13:58:03 »

Sara (sploh ne vem več kako naj te imenujem); zakaj stalno menjavaš nicke? Koliko časa naj te kličemo zdej cummal?
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines