mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 05:02:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 213832 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #690 : petek, 09.06.2006 : 11:08:17 »

Jaz pripeljem razstavljat mladega samcka iz Svice... Smiley
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #691 : petek, 09.06.2006 : 11:15:03 »

Midva z Ganyem bova prisla na najino prvo razstavo... Wink Kljub temu, da so se mi v zadnjem casu vsi plani podrli upam, da bova uspela priti oz delam na tem, da bova prisla...

Vceraj je malcek izkoristil 10 sek nepozornosi in nam zopet usel...lahko si predstavljate paniko, ki nas je obsla, ko ga ni bilo nikjer...no iskanje je bilo uspeno s pomocjo parih ljudi smo ga po cca 20 min nasli...je sel svojo pot in obiskat ljubice ocitno...

Sicer jo je tokrat nekaj skupil Undecided...Je trenutno ves popraskan (samo povrsinsko na sreco), krempeljcek je bil nekaj krvav, pod brado praske...kdo bi vedu kaj je pocel in kam je rinil z glavo... Shocked

Na sreco zopet zgodba s srecnim koncem...
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #692 : petek, 09.06.2006 : 16:56:07 »

Mi tudi pridemo Smiley Wink
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #693 : petek, 09.06.2006 : 17:17:29 »

Superca pol se pa vidimo:) KOmaj čakam da vidim kitajčke spet:) Ker če bo vse po sreči bo čez nekaj mescev ziher še kakšna kitajčica več pri nas Smiley

Nina a to ti Gany fulkrat naredi?? Mene bi ziher kap če bi mi pobegnil, pa še cesta je zraven...
NIna kak pa greš ti dol? Jaz sem za enkrat sama tako da se nebi branila kakšnega sovoznika oz. če kdo rabi prevoz iz LJ.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #694 : petek, 09.06.2006 : 19:58:57 »

To mi je do sedaj naredil 4x...3x je bila krivda na nasi strani, ker je nekdo pozabil zapreti vrata, 1x pa se mi je uspel zriniti skozi luknjo v vratih (takoj smo dali potem cez mrezo...)
Prvic je tudi mene kap trofla sem rabla par sekund, da sem sploh postudirala kaj se je zgodilo...pa se doma nisem bila (prvic je usel babi)...

Boticelli, ce si za stvar, greva lahko skupaj...bova se na poti malo ceblali o golokozcih...se slisiva...

Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #695 : petek, 09.06.2006 : 22:51:12 »

Ker če bo vse po sreči bo čez nekaj mescev ziher še kakšna kitajčica več pri nas Smiley
Ooo, SUPERCA Boticelli Cheesy, da se nam pridruzis se ti med "nagci" (ali "oblecenci" morda Huh)! Bos razkrila kaj vec, da nas ne bo firbec prevec matral? Wink

No, ce gre vse po sreci bo se kaj vec kot 1 kitajcek vec pri nas... Bomo videli, kaj bo "rekla" nasa Quincy... Grin Aja, nisem se nic pohvalila (ce lahko Tongue). Uspesno sva zakljucile tudi RSM Ch pred 2 tednoma! Cheesy Cheesy Cheesy

Ninca10,
to me pa full cudi, da je Gany tak nagajivec. Shocked Z nobenim kitajcem nisem nikoli imela podobnih tezav, 2x je le Quincy pobegnila, obakrat ker se je prestrasila psov in v tistem trenutku ni imela ob sebi ljudi, ki bi jih dobro poznala. Za kitajce je namrec znacilno, da kvecjemu "bezijo" lastniku v narocje kot pa stran. Khm... Huh
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #696 : petek, 09.06.2006 : 22:56:45 »

Ups, pozabila sem se napisat... Ce ste "za" se lahko po razstavi dobimo pri meni v Ankaranu z nasimi nagci in puffki! Cheesy Castim kufe, sladoled, prigrizek... pa seveda vino in/ali kaj mocnega za popit - nazdravit na nase kosmatince... (Pia, tebi v omejenih kolicinah, da ne bos spet falila postelje zvecer Wink Grin)
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #697 : sobota, 10.06.2006 : 00:16:37 »

Sally jaz sem za Grin Grin Cheesy Kateri dan so sploh kitajci na vrsti(nisem pogledala sram Roll Eyes Tongue) ??
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #698 : sobota, 10.06.2006 : 00:41:51 »

Mejdun sem vam fouš - za žur mislim. A mi žal v soboto pridejo fantje domov, pa jih moram iti iskat na bus.

Ninca, tale tvoj Gany je pa res lump. Moj Bailey je k sreči točno tak, kot je napisala Polona - non stop mi je pod nogami, če pa je kriza pa švrk v moje naročje Grin
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #699 : sobota, 10.06.2006 : 09:10:12 »

Kitajci bodo v nedeljo Smiley Tako da upam da bo lepo sončno vreme. Kaj pa naredijo če je dež, kje je potem razstava?

Ja kitajčica bo nagica definitivno. Če bo le vse po sreči bi najbolj želela če bi bil iz Blandora linije. Trenutno imam eno opcijo odprto, če to odpade pa je še ena opcija... tako da bomo videli:) Vsekakor pa bo letos poleti ful kvalitetnih legel na razpolago, edino vprašanje je koliko od tega bo razstavnih hp samic.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #700 : sobota, 10.06.2006 : 09:23:18 »

Botticelli, rajši ne izdaj preveč, da ti ne bo kdo prej speljal hl psičke Wink.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #701 : sobota, 10.06.2006 : 09:25:30 »

Saj to je vse kar lahko povem za enkrat Smiley KAj več pa šele ko bom dejansko imela psičko:) Sem rekla rajši bom počakala še eno leto če bo treba samo da dobim psa ki ga želim imeti. SAMo res upam da bo še to leto ratalo:)
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #702 : sobota, 10.06.2006 : 11:49:43 »

Razstava je v vsakem primeru noter tako, da tudi ce je dez ni problema Wink

Botticelli: Predlagam ti samo to, da si zelo previdna pri nakupu, sa ponavadi "zacetniki"tezko pridejo do dobrih psov Undecided Tako da pred nakupom dobro preglej rodovnike in starse ter psicko samo Wink
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #703 : sobota, 10.06.2006 : 12:22:31 »

Za tale piknik sem vam pa prov fouš Sad Tongue, čeprav nas tudi razstava mika, a žal imamo druge obveznosti Sad........
Sally, kdo bo očka? Poročaj o najnovejših novicah..... Smiley Wink
Ninca, kje ste ga pa našli?Je šel daleč stran od doma? Ker tud Coco včasih "odtava"....vendar ne gre predaleč, pozdravit gre oz. po njeno prestrašit sosede Cheesy, takrat jo še nekako prikličem...... če se pa ne odzove je pa zagotvo na sosedovem kompostu Wink Smiley.....in potem se sprašujem zakaj zvečer ne je.... Roll Eyes

Glede rodovnika pri psih sem zasledila, da je pri npr. X kitajcu po očetovi liniji (očetova mama) ter po mamini liniji(mamina babica) isti pes....a se naj nebi križali "sorodniki" med seboj?Do katerega "kolena" potem to ni več pomebno....Pia, Sally....? Undecided
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #704 : sobota, 10.06.2006 : 14:26:42 »

Medsorodstveno parjenje se ponavadi uporablja, da se utrdi določena lastnost. Do katerega kolena se sme je pa mislim da od pasme do pasme različno oz. vzrejne komisije. npr. pri šnavcerjih in pinčih so to trije koleni.
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines