mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 08:01:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 213837 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #780 : ponedeljek, 03.07.2006 : 22:42:16 »

Danes sem bila v ******* in sem si ogledala USB Dog-bag. Torba me je totalno prevzela, a nato je sledil hladen tuš, ko se si ogledala ceno. Svašta. Če bi želela celoten komplet za na kolo bi plačala približno 30k.
Ninca, za enkrat ga ob kolesu še ne mislim sprehajat, ker je še premlad (ima komaj 6 mesecev) kasneje pa normalno. Kratke ture bo pretekel. Ker pa imam z družino se podati tudi na daljše ture, si želim imeti to torbo, ker gre pes vedno z nami.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #781 : torek, 04.07.2006 : 11:38:56 »

Danes sem bila v ****** in sem si ogledala USB Dog-bag. Torba me je totalno prevzela, a nato je sledil hladen tuš, ko se si ogledala ceno. Svašta. Če bi želela celoten komplet za na kolo bi plačala približno 30k.
Ninca, za enkrat ga ob kolesu še ne mislim sprehajat, ker je še premlad (ima komaj 6 mesecev) kasneje pa normalno. Kratke ture bo pretekel. Ker pa imam z družino se podati tudi na daljše ture, si želim imeti to torbo, ker gre pes vedno z nami.
A je to taka srebrna torba, pa pride se spodnji del za pripet, za pripomocke.. Ker ce je to ta, je ful ok, jaz jo imam za Mishkota in Nachota pa je kul.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #782 : torek, 04.07.2006 : 12:26:07 »

Ja to je ta torba. Blazno mi je všeč, samo cena me moti. A kdo ve kje bi se jo dalo dobiti kaj ceneje?
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #783 : torek, 04.07.2006 : 21:35:35 »

Cena je res malo huda ja.
Drugace ti jo pa lahko kdaj posodim ce bos rabla, ti sam reč Smiley
Pa malo po netu poglej.


LP
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #784 : petek, 07.07.2006 : 12:06:13 »

No pri nas je te dni se vedno zivahno, saj ima Gany druzbo...

Norenja je cez cel dan dovolj, Gany pa je posledicno ves popraskan, pokrampan, odrgnjen... Roll Eyes

Ugotovil je tudi, da je zelo fino, ce lahko peljes drugega kuzmana na sprehod....situacija pa izgleda priblizno takole...

Najprej primes povodec...


Potem peljes psa "en krog"...


Pri tem pa moras uporabiti vse svoje moci, da te pes uboga...



V glavnem v zadnjem casu je smeha in norenja polna hisa... (to seveda terja tudi svoj davek v smislu polezane solate, polomljenih roz... Huh) amapak sklepam, da bo v nedeljo Gany se kako zalosten, ko bo sla Sabba (husky) domov... Cry
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #785 : petek, 07.07.2006 : 17:37:48 »

Fullll dobre slike! Malo je manjkalo, pa bi bil stol pod menoj moker  Grin Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #786 : petek, 07.07.2006 : 20:37:15 »

Tale tvoj Gany je pa res ta prav frajer - sem se prav nasmejala ob slikcah Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #787 : petek, 07.07.2006 : 21:58:53 »

No kitajcki, kdaj bo potem srecanje Cheesy

Nekaj novih slikic Andy Wink




Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #788 : sobota, 08.07.2006 : 02:47:55 »

Samo Gany ni cisto navaden kitajc ane? Vedno sem si jih predstavljala kot nezna, cuteca bitja.. Ta pa je kot en razbojnik. Sam sranje bi rad delal. Ali se motim? Wink
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #789 : sobota, 08.07.2006 : 09:29:01 »

Smeh...V rodovniku sicer pise, da naj bi bili njegovi predniki samo kitajci, vendar po moje je kak skrat al pa kak vragec imel kake prste vmes... Grin

Mali je prava "pokora" in faca 100 na uro...kaj vse mu pade na pamet, da si jaz se zamislit ne morem, kaj sele da bi uspela kaj takega uresnicit...ampak moram pa potrkat na les, da unicuje pa ne...v smislu, da bi nam kaj zgrizel, da bi tacal po rozah, jih glodal ali kaj podobnega...

Vcasih se mu res nasmejim do solz...ko kaj uspici, me potem pogleda izpod tistih svojih 5 kocin, ali pa da obe tacki cez oci in nekaj zamrmra v smislu "mmmmm"... Ko bom uspela v objektiv ujeti se kako njegovo faco po neumnosti jo prilepim... Shocked
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #790 : sobota, 08.07.2006 : 12:30:29 »

Pa še ene par slikic mojega Bailey-ja.


Umetnik podobo na ogled postavi....

Kadar se ne važim pa nagajam mojemu Nikcu

E, što mi radiš?
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #791 : nedelja, 09.07.2006 : 09:01:29 »

Smeh...V rodovniku sicer pise, da naj bi bili njegovi predniki samo kitajci, vendar po moje je kak skrat al pa kak vragec imel kake prste vmes... Grin

Mali je prava "pokora" in faca 100 na uro...kaj vse mu pade na pamet, da si jaz se zamislit ne morem, kaj sele da bi uspela kaj takega uresnicit...ampak moram pa potrkat na les, da unicuje pa ne...v smislu, da bi nam kaj zgrizel, da bi tacal po rozah, jih glodal ali kaj podobnega...

Vcasih se mu res nasmejim do solz...ko kaj uspici, me potem pogleda izpod tistih svojih 5 kocin, ali pa da obe tacki cez oci in nekaj zamrmra v smislu "mmmmm"... Ko bom uspela v objektiv ujeti se kako njegovo faco po neumnosti jo prilepim... Shocked



Ja tud Lin je tako malo zleht, mi je 3 sminke zgrizla.Pa taka potepuska je in radovedna,...
Se vidi da imata nekaj skupnega.

Pia a si Andy malo shujsala?
Maxi super slikice!
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #792 : nedelja, 09.07.2006 : 15:32:04 »

Pia a si Andy malo shujsala?

Hehe ja, pa ne malo Grin Grin Grin
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #793 : ponedeljek, 10.07.2006 : 08:31:14 »

In kako kaže z srečanjem kitajcev?

Jaz predlagam da počakate še teden in pol, potem se pa vama tudi midve z bodočo kitajčico lahko pridružive:)

Eno vprašanje imam, a mi kdo lahko pove če je kje videl strojčeke za striženje Moser? Vzreditelj od moje kitajčice ima takega mini moserja, ful tihega in idealnega za kitajce, pa me zanima kje v trgovini se da to kupit.
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #794 : ponedeljek, 10.07.2006 : 15:19:17 »

Super, potem se moramo obvezno dobiti, da spoznamo novo kitajčico Smiley.....Botticelli verjetno že odštevaš dneve?

Drugače se pa pridružujem vprašanju o strojčku za striženje, ker se zadnje čase Coco nerada striže in se izmika na vse možne načine.... Angry.....tako,da imamo s tem kar probleme...


Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines