mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:56:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne  (Prebrano 21870 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #30 : ponedeljek, 15.06.2015 : 18:50:22 »

Jaz bi se tudi prijavila, pod pogojem, da ne bodo ravno sekire padale, ko bo treba it od doma  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : ponedeljek, 15.06.2015 : 20:40:27 »

Pridem, knjigo sem pa ZAČELA brat, juhej! fajn je in treba jo bo prebrat do konca.... ampak verjetno ne do jutri.  predaja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #32 : sreda, 17.06.2015 : 10:46:42 »

Dober dan.  Smiley

Poslovna sekretarka se javlja s poročilom z včerajšnje bralne značke in z navodilami za naslednjo. Torej:

Včeraj je bilo na Bralni Znački več psov kot Kojnov  (statistika: Tršica Psiho, 4 Kojni, 6 psov  Cool ), ampak nevermanjd.  Že spet je bilo Zilo Zabavno in Poučno, in že spet smo presegli čas, strogo merjen z uro za jajca.  Tongue 

Dva Kojna sta prišli prvič, od tega ena s težko roko  Cool  in na njune vtise še čakamo.  Ampak ker nista pobegnili sredi srečanja in sta celo aktivno sodelovali, lahko sklepamo, da jima ni bilo dolgčas in bosta prišli še kdaj.  Cheesy

Drugi dve udeleženki pa sva bili veteranki, stari sablji oziroma sekirci: Tršica Nemška in jaz. Seveda je vsaka od naju navrgla kar nekaj modrih misli, kakopak.  guncagunca

Zdaj pa k domači nalogi: naše naslednje srečanje se bo odvilo na tretji torek v juliju, torej 21.7.2015 ob 19.30  na standardni lokaciji in sploh z vsemi standardnimi pravili.

Za domačo nalogo beremo:    book

ORODJE, avtorja sta Phil Stutz in Barry Michels.  Več o knjigi si lahko preberete tukajlele:

http://www.zalozba-chiara.si/osebna-rast/248-orodje

Različica v ingleškem jeziku je tokrat Zilo poceni in ugodno, samo 9,47 EUR na Book Depository s potrjeno expresno dostavo (prej kot v enem tednu) in brez poštnine - tudi na Balkan (kamor psa iz tujega zavetišča sicer ne dobiš, knjigo pa komot  Tongue):

http://www.bookdepository.com/Tools-Phil-Stutz/9780091947415

Seveda obstaja tudi gorenjska varianta, dobre stare knjižnice.  Klele mate Cobiss za Ljubljano, ampak eno sem že jaz rezervirala! Evil

http://cobiss5.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=DISP&rid=261228800&bno=99999&hsgl=55851&id=1120155368116140&sid=3

Če še kakšen podatek manjka, naj me prosim udeleženke in Vodja Programa dopolnijo. Drugače pa upam, da se vidimo v čimvečjem številu. Tokrat sem recimo Zilo pogrešala guspo Pšeno in guspo Voukovo, ki bi brez dvoma dodali kakšno konstruktivno pripombo.

Če bomo pri volji in če bo večer poletno lep - kar je za pričakovat - lahko mogoče potem zavijemo še na eno tequilo u Kavala...nikol se ne ve! Wink

Lep dan, teden in mesec vsem!

Pepsi, poslovna sekretarka od Psiho-Tršice  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #33 : sreda, 17.06.2015 : 11:24:37 »

V bežigrajski knjižnici je še ena na voljo. Slovenska.  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #34 : sreda, 17.06.2015 : 12:43:23 »

Geslo: No pressure! Grin Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #35 : sreda, 17.06.2015 : 14:14:08 »

Geslo: No pressure! Grin Roll Eyes

No evo, to sem pa pozabila.  huh. Seveda, NO PRESSURE! Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #36 : sreda, 17.06.2015 : 18:00:54 »

Pepsi, ti si edina in najboljša moja poslovna sekretarka - no pressure Cheesy Fino je bilo. Super ste. Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #37 : petek, 17.07.2015 : 14:58:34 »

Hej, punce!  Smiley

Če je katera slučajno pozabila - v torek, 21.7. se spet vidimo na bralni znački.  Cheesy

Geslo: NO PRESSURE  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #38 : sobota, 18.07.2015 : 09:13:46 »

Hej Smiley Hvala, Pepsi Smiley Kdo se pofočka za torek? Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #39 : sobota, 18.07.2015 : 10:12:18 »

Jaz Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #40 : sobota, 18.07.2015 : 11:44:43 »

Jaz Cheesy

Pa jaz, pa Zarja  (je bla že zadnjič)  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #41 : nedelja, 19.07.2015 : 21:13:31 »

Jaz še ne vem ampak zna biti, da me tokrat ne bo.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #42 : torek, 21.07.2015 : 08:18:13 »

NUJNO OBVESTILO!

Vsled nemogoče visokih temperatur, nekaterih siceršnjih udeleženk na zasluženem dopustu  dopust in še iz drugih razlogov danešnja Bralna Značka odpade - oziroma je prestavljena na 15. september ob 19.30. Kar je tretji torek v mesecu, kot ponavadi.

Torej so tudi za Pridne Bralke  objem nastopile počitnice.   piiiilimo   Med katerimi je poleg resne literature dovoljeno brati tudi kakšno, s katero se sicer ne bi pustili zalotiti niti pod hipnozo.  Tongue  A ne, Tršica Špela?  Wink 
(Moram prav definirat, katero Tršico sprašujem, ker Xena ima že mal poklicno deformacijo in bi sigurno mislila, da mora ona odgovorit.)  Cool

Do septembra pa tudi ostali vabljeni k razmisleku, če bi se nam kdaj pridružili. Pa ne morte sam Lejdi brat, no .... - al kakorkoli se ji zdaj po novem reče?!

Veselo guncanje do našega naslednjega srečanja  želim vsem.  Pa ćao, bejbe!   guncagunca
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #43 : torek, 21.07.2015 : 08:44:01 »

Smiley Tršica Špela javno dovoljujem branje žute štampe in gledanje resničnostih šovov do konca poletja Cheesy

Do naslednje Bralne značke pa se random dobivamo za Savo (domač teritorij THE poslovne sekretarke Pepsi), pijemo kavo in skačemo na glavo za našimi usekanimi psi Smiley Sound good, a? Wink

Imejte lepo poletje, punce moje, in se veselim septembrske Bralne značke, ko bomo spet kakšno pametno razdrle Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #44 : torek, 21.07.2015 : 09:44:06 »

Vse jasno, no pressure! Cool dopust
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines