mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:35:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne  (Prebrano 21858 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #45 : torek, 28.07.2015 : 16:15:49 »

Hei,

če katera potrebuje e-knjigo Tools v angleščini, ji lahko pošljem. Samo naj mi javi mail.

Bom probala met torke frej (oz. aerobiko prej ob 18:00) za BZ, samo se zna zgodit, da bom ob 20:00 imela uro aerobike. Pa me zanima, če bi se lahko prestavila ura na 18:30? Samo dokler ne skujem urnika, ne ničesar spreminjati Smiley.
Logiran

MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #46 : torek, 28.07.2015 : 17:40:57 »

Pšena, zaradi mene lahko spremenimo uro na kadarkoli Smiley Ostale punce naj predlagajo kdaj bi jim ustrezalo, najdemo uro, ki je za vse ok in to je to Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #47 : torek, 28.07.2015 : 18:21:28 »

Meni je žal 18.30 prezgodaj  Undecided  Sicer se mi zna zgoditi, da zaradi napovedane spremembe delovnega časa na (še) slabše ne bom mogla niti na tisto kasnejšo, ki jo imamo zdaj. Smrk!  Undecided
Ampak ostajam optimist. Tako da ve se kar zmenite za uro, ki vsem ustreza, jaz pa upam, da se bom lahko čim večkrat pridružila! Smiley

'Everything will be allright in the end. So, if it' s not yet allright - it is not yet the end.'   Cheesy

(iz filma The Best Exotic Marigold Hotel)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #48 : torek, 28.07.2015 : 21:07:07 »

Pepsi ojoj  Sad!
MojaLu:  hvala  Kiss, bomo počakal še urnike Wink.
Logiran

Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #49 : petek, 31.07.2015 : 09:05:23 »

Kaj pa petek zvečer ali sobota dopoldan ?
Pepsi Smiley?
Xena Smiley?
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #50 : torek, 04.08.2015 : 10:14:00 »

Kaj pa petek zvečer ali sobota dopoldan ?
Pepsi Smiley?
Xena Smiley?

Ups, tole sem pa šele sedaj opazila. Se pardoniram!  Cool

Sobota po moje Xeni ne bo OK, ker ima takrat pasjo šolo. Meni je načeloma vseeno, kateri dan je, sam bolj zvečer mora bit. Pa naša Psiho-Predavateljica mora seveda tudi dodat zrno -  npr. kdaj je ljubka izbica frej Cheesy, pa kdaj ona ne dresira tapravih psihopatov,  Tongue   pa take.

Se beremo!
Upam, da vsi uživate v poletju.  objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #51 : torek, 04.08.2015 : 10:18:28 »

Meni je sobota totalno mimo, čez teden pa - še ne vem urnika treningov za naslednjo sezono, torej mi je bolj ali manj vseeno kateri dan bo.

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #52 : torek, 04.08.2015 : 10:36:44 »

Zdaj v poletnih mesecih sicer pasje šole nimam ampak imam pa vikende ponavadi kako drugače zasedene, tako da mi v vsakem primeru bolj odgovarja med tednom.
Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #53 : torek, 04.08.2015 : 13:50:02 »

Počakajmo naše urnike Smiley (meni sob. tudi ne ustreza, samo eno v mescu bi pa lahko žrtvovala Wink). Jaz vse popoldneve delam in dvomim, da bom imela od pon. do čet. kak pop. frej. Verjetno BZ ne traja samo eno uro Grin.
Logiran

MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #54 : torek, 04.08.2015 : 22:14:57 »

Punce moje, jaz sem čist prilagodljiva Smiley In seveda pripravljena na vse kompromise, ker mi je Bralna značka res pri srcu, da o udeleženkah sploh ne govorim Wink Predlagam, da dobite končne urnike in najdemo termin, ki bo vsem ustrezal. Kul?
Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #55 : torek, 18.08.2015 : 18:29:18 »

Sporočam, da imam urnike, torek 19:30 je zaenkrat frej Cheesy, upam, da tudi ostalim ustreza Smiley.

Rezervni termin: petek pozno popoldan/zvečer.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #56 : torek, 18.08.2015 : 19:13:32 »

Kar se mene tiče, lahko ostanemo pri torkih (torej: vsak tretji torek v mesecu ob 19.30). Rezerva petek je pa tudi meni OK - v disko sem že zdavnaj nehala hodit  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #57 : torek, 18.08.2015 : 20:35:56 »

Super Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #58 : sobota, 12.09.2015 : 18:25:57 »

Drage so-literatkeWink

Poletje se počasi poslavlja (smrk, smrk  Undecided)  in spet je čas za bralno značko - jupiiiii!  Cheesy

Ne pozabit na naše dogovorjeno srečanje:  v torek 15.9.ob 19.30 na standardni lokaciji - Kmetija Ježek, Ulica bratov Komel 20. Ker smo poletno bralno značko zaradi hude vročine in drugih razlogov prestavili na september, je še zmeraj aktualna knjiga od takrat - "Orodja".

Tokrat bom sicer jaz manjkala zaradi drugih neodložljivih obveznosti,   Huh  ampak naslednjič me pa tud ketna okrog noge ne zadrži!  Tongue   Upam, da ostale vse pridete - pa še kakšna nova kandidatka bi se lahko opogumila. Prav res.   Wink 

In potem seveda še mene lepo prosim obvestite, kaj imamo za domačo nalogo do oktobra.


"Always read something that will make you look good if you die in the middle of it!"  book

(P.J. O'Rourke)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #59 : sobota, 12.09.2015 : 18:36:48 »

Škoda Pepsi :/.

Jaz pa pridem Cheesy Cheesy Cheesy!
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines