mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:39:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015  (Prebrano 24103 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 17.05.2015 : 09:48:07 »

Bravooooo Afro bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #46 : nedelja, 17.05.2015 : 18:51:03 »

Kaaakooooo ste se imeli  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 17.05.2015 : 19:13:57 »

hmmm, jaz sem bila pa sveto prepričana da je to naslednji vikend  Roll Eyes Cry
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 17.05.2015 : 19:16:53 »

Super!!!  Cheesy Cheesy Končno smo spoznali kuŠke in "človeke"!  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #49 : nedelja, 17.05.2015 : 20:04:15 »

Kaaakooooo ste se imeli  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Itak, da kulsko! Afro  Ne vem, če nekateri niso še zdaj tam. Tongue

Vsem hvala za res prijetno druženje, vrhunske kulinarične mojstrovine, polne žepe priboljškov za kuŠke in bogato napolnjene vrečke-srečke.  bravo

Še posebej super je bilo spoznati tiste, ki so se Siminarja udeležili prvič. Vsi ste hude face, imate zilo pridne kuŠke in prav tako zilo simpatične Človeške Mladiče!  Cheesy

Nekatere - sicer stalne udeležence - smo pogrešali.  Undecided  Ampak saj bo Roko sigurno organiziral še kakšen Siminar!

Koliko smo nabrali v kAsico-prAsico, bo povedala horjulska kurirka Tršica. Fotodokumentacijo bo (upam  Lips Sealed)  objavila gUspa Mižonnyjeva, ki je prijazno prevzela vlogo dežurne fotoreporterke. V zahvalo ji je eden od velikih črnih psov z repom prevrnil kozarec z vodo po piknikstolu.  Cool

Za ostale ne vem, ampak jaz sem domov pripeljala dva na pol mrtva psa.  Evil  Resno, med vožnjo sem nekajkrat pogledala nazaj, če ju nisem slučajno pozabila tam, takšen mir in tišina je bila. Tud premaknili se nista od Dutovelj do domače garaže. Temu se reče uspešen dan.  Wink

Lepe pozdrave vsem - še posebej evrovizijskemu zmagovalcu izven kategorije! Ta nam je tudi danes zapel svoje najbolj uspešne komade.   
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 17.05.2015 : 20:10:23 »

Tudi mi smo se imeli čudovito. Vsaj pes je med potjo domov dal mir Kiss.
Res sem vesela, da so spet neka forumska imena dobila svoje obraze.
 objem objem objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #51 : nedelja, 17.05.2015 : 20:47:20 »

Super Siminar veselje veselje veselje veselje
gUspa Mižonnyjeva ureja slike in obljublja, da ne bo šla spat, dokler ne bo naloga opravljena piiiilimo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #52 : nedelja, 17.05.2015 : 21:19:16 »

Super krasno je bilo! Lepo je bilo spoznat jackinmi-jeve in spet videt vse ostale.  Cheesy Nujno rabimo vec takih Siminarjev in druzenj, je dobro za nas in za kuSke!  Afro

Ce mogoce kdo misli, da je imel moj pes dovolj metanja zogic, palc in poskusov kraj fuzbal zog in frizbijev, se mocno moti. Malo prej mi je prinesel dve igraci in me cukasto gledal, ko sem mu rekla, da se ne grem igrat z njim ...  trmoglavka
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 17.05.2015 : 21:44:19 »

Jeeeeeeeee  veselje

Prvič sem imela osebno šoferko  Cheesy Kiss, črnega čuvaja v prtljažniku in rahlo osivelo pasjo gospo med nogami  Grin Wink

Sami znani obrazi  Cheesy, nekateri so s sabo pripeljali tudi omladince  Kiss in vzorne omladinke  Kiss, ki so se že zdaj izkazali kot enkratni animatorji in odlični čohalniki  praznovanje

Pesjanarjev kolikor hočeš, vseh barv in pasem, ampak vsi VZOOOORNI in seveda vedno lačni  ljubezen ljubezen

Hvala vsem za lep popolldan, familiji NoJinx pa tudi za dobro družbo med vožnjo  Kiss Kiss objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #54 : nedelja, 17.05.2015 : 23:02:30 »

Tradicionalni Rokov LoUski Siminar

je ena kulska zadeva Azn, kjer se veliko smeji, klepeta, degustira kulinarične specialitete in seveda izdatno čoha kuŠke Kiss










mamaF objem je imela veliko dela z masiranjem črnih kuŠkov, ki so tokrat absolutno prevladovali Shocked








Letos smo bili zelo veseli novih obrazov veselje, prišli sta tudi družini bamfel s Fredom Kiss in jackinmi z Jackom in Otom Kiss Kiss




Ugotovili smo, da sta si Oto in Sonny res precej podobna Shocked. Glavna razlika med njima je, da Sonny odganja sovražnike z lajanjem Angry, Oto pa jim raje kaže zobke Evil Grin






Bili smo priče ganljivemu srečanju slavnih zaročencev, Cockte in Rokota ljubezen. Brez skrbi, vse je bilo zelo dostojno, bodoča nevesta je imela ves čas ob sebi gardedamo Kiss




No, in ker je bil to seveda Siminar, smo si ogledali tudi nekaj demonstracij Afro
Na primer demonstracijo "Prežanje na sovražnika"  Lips Sealed ...


... in pa demonstracijo z naslovom "Naročni kuŠek" ljubezen, ki je požela precej več zanimanja, kot pa tista zgoraj Tongue










Sprehod je bil tokrat zelo kratek (je prehitro zmanjkalo sence sram) in ne preveč zanimiv (vrhunec je bil en crknjen krt, pa še ta ni povzročil prevelikega vznemirjenja Tongue). Smo pa popolnoma pogrnili na Rokovem siminarskem izpitu butnglavc, saj smo vsi po vrsti spregledali en zilo lep drek, ki je ležal sredi poti Roll Eyes. Zanj je potem poskrbel Roko Kiss, ampak tej demonstraciji je bila žal priča samo mamaF

Priznanje za najlačnejšega kuŠka je tokrat dobila Bindi Kiss

 Grin Grin Grin

Vse slike so pa tukaj, na razpolago tudi za kopiranje Smiley

Luštno je bilo, kot vedno plesalec
Hvala vsem  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 18.05.2015 : 00:07:36 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubezen

Hvala Mižonny za fotoreportažo, super je bravo veselje

Jaaaa, organizatorja pritrjujeva, da je bilo nad krasno in zabavno Cheesy - kot je zmeraj v dobri družbi Čohalnikov, Sester po Dlaki in kuŠkov Wink

Zelo fajn je spoznavati nove obraze - forumske stare znance in kuŠke, Roko pa verjeti ne more, da obstajajo na svetu tako neopazni in neškodljivi otroci, kot so Fredovi fantje in Jackov in Otovi punčki Kiss Krasni ste vsi skupaj, in tudi jaz sem ful vesela, da smo se srečali Smiley

Rokovi zaročenki Cockti moramo pa priznati en dejstvo. Dec je dec. Ni mu pomoči ... takoj zatem, ko je odšla v spremstvu svoje gardedame, se je Roko začel obračati za drugimi. Pa ne ker za katerokoli! Na vsak način se je trudil osvojiti najvejno punco na Siminarju - švicarko Lono, ki predrzneža ni kaj prida šmirglala Grin
Zato ostaja Cockta No1 Kiss Kiss
(foto Mižonny)

Nato pa je po nekaj urah kooooooončno ugotovil, da sploh ni tako grozno stopiti bližje tudi kateremu od Človekov - ker ti znajo čohat in to kvalitetno Afro

V glavnem, uživali smo 100 na uro, doma odspali eno kitico, potem pa naprej na obisk pasjim kolegom povedat, kako fajn nedelja je bila Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #56 : ponedeljek, 18.05.2015 : 06:06:09 »

 bravo Afro
Mi smo bili celo popoldne takole  jezen, ker nismo mogli bit z vami, ampak kaj češ...  sram
 ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #57 : ponedeljek, 18.05.2015 : 07:05:13 »

Super luštn je blo.....jaz sem še dans zmatrana, Ivy pa tut še malo s tabelim gleda. Grin

Hvala za organizacijo, pogostitev, krasno družbo in darelE! Cool

Se vidimo kmalu spet kaj! plesalec
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #58 : ponedeljek, 18.05.2015 : 08:24:56 »

bravo Afro
Mi smo bili celo popoldne takole  jezen, ker nismo mogli bit z vami, ampak kaj češ...  sram
 ljubezen
eH... ja, isto.... smo se valjali tudi med ckrnjenimi krti... in krompirjem.  Roll Eyes Roll Eyes
Glavno, da ste se imeli nadfajn!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #59 : ponedeljek, 18.05.2015 : 08:51:35 »

Iskreno vesela sem, da sem spoznala Jackove in Fredove ljubezen objem veselje.
In seveda, da sem (spet) videla vse ostale. Kiss Cheesy Super družba, kot vedno! Roko & mamaF, še enkrat HVALA za organizacijoKiss  objem Cheesy

Ne vem, če nekateri niso še zdaj tam. Tongue

Mi smo bli, ja Tongue Sicer kak km zračne razdalje JV, ampak smo vztrajali skoraj do desete. Afro Če ne bi bil danes ponedeljek ...Roll Eyes

Ce mogoce kdo misli, da je imel moj pes dovolj metanja zogic, palc in poskusov kraj fuzbal zog in frizbijev, se mocno moti.

Nisem niti pomislila, da bi bil tvoj turbo pes kakorkoli utrujen, ker smo imeli še mi po jutranjem vrtnarjenju, treh urah treninga, pikniku, pa nadaljevanju zabave pri mojih doma potem proti polnoči še eno seanso z novo žogo s srečelova doma in še kar bi Cool Cheesy. Edina, a zelo očitna razlika pa je vendarle bila, da se je Fly po zvonenju budilke danes ob petih samo prevalil na hrabet. In jaz z njim. Grin Grin Ne spomnim se, da bi se to že kdaj zgodilo. Roll Eyes Evil

Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines