mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:15:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)  (Prebrano 17853 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« : petek, 29.05.2015 : 22:22:52 »

Blizu Maribora, v Jarenini, je sanjsko posestvo, na katerem živijo številne živali, ki jih v Sloveniji ne vidimo vsak dan, vsaj ne na kupu in v takem številu.

Zanje skrbi družina, katere pomembni članici sta horjulska Winnie in njena lastnica Eva.



Ker smo bili nekateri že deležni prijaznega vabila na ranč in več kot očarani nad njim, se je Evi porodila ideja, da ga pokaže in razkaže tudi drugim ljubiteljem živali  Cheesy.

Posestvo ni turistična kmetija in si ga ne morete ogledati kadarkoli, zato
pozor-pozor!

V soboto, 20. 6. od 14. ure dalje, ste vabljeni na Dan odprtih vrat in prijateljsko druženje.

Želimo si druženja vseh, ki imamo radi živali in naravo, ob tem pa sta nam pomembni tudi življenje in oskrba živali

Nič zato, če se morda še ne poznamo, pomembno je, da se spoznamo, poklepetamo in izmenjamo kakšno izkušnjo.

Zagnani bomo lahko tudi česali islandske konje, jih pod vodstvom šefice Eve hranili, čohali razvajene pritlikave osle, se spogledovali in si mežikali s sramežljivimi lamami ter bolj radovednimi alpakami, se smejali vragolijam poskočnih pritlikavih kozic in se upirali skušnjavi, da bi nam z mize slučajno padel na tla priboljšek za vietnamska pujsa Franca in njegovo ženo Lizo, ki se nam bosta motala pod nogami  Grin.

Organiziran bo voden ogled posesti s predstavitvijo vseh živali. Eva, bodoča veterinarka, pa vam bo z veseljem pojasnila, od  kod izvirajo, kako jih oskrbujejo in negujejo.

Da bo imelo srečanje še doda(t)no vrednost, smo medse povabili tudi Petro Zor, diplomirano biologinjo, terapevtko za živali.  Predstavila bo prednosti hranjenja psov s surovo hrano, ki je vse bolj popularna, in z veseljem odgovarjala na vsa vprašanja in dvome, ki se vam mogoče ob tem še porajajo.

Dobrodelno doda(t)no vrednost dogodka bo dopolnil BAZAR – miza, bogato obložena z uporabnimi  predmeti, ki pridejo prav v vsaki družini in bodo naprodaj po res simboličnih cenah.   Afro

Vstopnina 5 € je v celoti namenjena oskrbi in zdravljenju dveh brezdomnih psov, Diega in Gale, ki ju tarejo različne težave in že zelo dolgo iščeta dom  sram.

Ker večina živali na ranču živi prosto, izven ograd, vas vljudno prosimo, da vas vaši pasji prijatelji počakajo doma  predaja. Živali na posestvu so sicer vajene prisotnosti domače psičke, večje število psov pa bi jim povzročalo dodaten stres, česar si verjetno nihče med nami ne želi  Smiley

Starši, ki boste prišli na srečanje z majhnimi otroki, morate tudi vedeti, da igral ali drugih rekvizitov na posestvu ni, zato boste morali svoje otroke tudi sami zabavati  Wink

Obljubljamo pa seveda tudi kak okusen grižljaj  njami  Afro
.
Za bolj vzdržljive in željne sprehodov, pa je v bližini Krajinski park Jereninski dol z jezerom.

Zaradi lažje organizacije dogodka vas prosimo, da potrdite svoj obisk v temi ali na mail: ewa_tasic@yahoo.co.uk.

Dobrodošli!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1 : sobota, 30.05.2015 : 00:06:14 »

O, kaka super ideja!  Cheesy Jaz bom takrat ze v Murski Soboti in se bom zelo potrudila, da pridem na tale Veledogodek.  Cool Hkrati pa lahko, ce bo treba, kaksne donirane stvari, ki jih boste udelezenci pripeljali, spravim v Mursko Soboto za Pomurceke in jih predam terenki/Treziki. Glede na to, da bosta psa morala pocakati doma, bo v avtu kar nekaj pristora. Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 30.05.2015 : 05:54:07 »

No Jinx, a veš, da sem nadvse vesela, da boš "v bližini"  Cheesy objem. Mogoče boš lahko pobrala na tistem koncu še koga  Wink

Pa štartajmo 

1. No Jinx  bravo
2. Čarka + 2 prijateljici
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 31.05.2015 : 08:41:42 »

Trije forumaši smo že  Cheesy, a res nikogar drugega ne zanima živalski rajski vrt  Roll Eyes

Vožnje je za uro in pol, avtocesta je skoraj do ranča  Afro, od avtoceste naprej pa bodo smerokaz napihnjeni baloni   

In če se skupaj pripelje več znancev, je užitek zagotovljen že med vožnjo  plesalec  Grin

Lep nedeljski dan vam želi Franc  dopust

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4 : nedelja, 31.05.2015 : 09:22:14 »

Jaz bi res rada prišla, samo bom videla, kako bom takrat z učenjem za izpite ...  Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5 : ponedeljek, 01.06.2015 : 07:18:48 »

Meni je ful, ful žal sram, da ne bom mogla izkoristiti te super priložnosti za obisk sanjskega ranča ljubezen love, ki ga že ves čas tako občudujem in se slinim zraven vsakič, ko Eva na FB objavi kakšno fotko ... ampak žal imam tisti vikend zaseden že od novega leta. Tistim, ki ste fraj, pa res iskreno privoščim in priporočam tole edinstveno all inclusive ponudbo! Cheesy
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #6 : ponedeljek, 01.06.2015 : 13:58:30 »

Super ideja!
Sicer je tale vikend že zaseden, ampak bom probala "zadevo" prestavit. Tole ni za zamudit!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #7 : torek, 02.06.2015 : 13:01:35 »

No Jinx, a veš, da sem nadvse vesela, da boš "v bližini"  Cheesy objem. Mogoče boš lahko pobrala na tistem koncu še koga  Wink
Seveda, ni problema, samo povejte koga. Smiley

Sicer pa sem si vzela pravico in povabila se par pasjih prijateljev, da se bo kaj vec nabralo za pesote. Upam, da je ok, da sem jih povabila ...  Undecided
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #8 : torek, 02.06.2015 : 18:36:45 »

Jaz tudi, jaz tudi  Cheesy Cheesy In super da je sobota. In lahko še koga poberem (okolica Celja)  Smiley Samo upam, da so žvalce taoliko velike, da jih ne spravim skrivaj v avto  Grin Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #9 : torek, 02.06.2015 : 19:13:46 »

Seveda ste nadvse prijazno vabljeni vsi  Cheesy, že stari znanci  in, upamo, da bomo spoznali tudi veliiiko novih znancev  veselje

Navsezadnje gre za  Dan odprtih vrat  plesalec dopust drink njami


Zdaj pa upam, da se bo končno oglasila tudi naša malce sramežljiva gostiteljica Ewa  objem, da ne bo izgledalo, kot da organiziramo nekaj brez njene vednosti  Wink  Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #10 : torek, 02.06.2015 : 19:41:34 »

Tole črno naročno detece s fru-fru frizuro ljubezen je lansko, njegov letošnji bratec pa je pravkar enako velik  Cheesy  ljubezen



Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #11 : torek, 02.06.2015 : 21:44:21 »

Hvala tajnica Čarka za tako dobro reklamo  Grin
Torej, vse kar je zgoraj napisano, drži. Res vas vse lepo vabimo, da pridete na obisk, sem prepričana, da se bomo imeli prav fino. Doma imamo en kup živali: konje, osle, lame, alpake, koze, dve rački in dva vietnamska pujska. Vse živali so zelo prijazne, ene se z veseljem nastavljajo za božanje, krtačenje, hranjenje,.... Nekatere so malo bolj zadržane in se ravno dotikat ne pustijo, so pa vseeno zelo radovedne in pridejo pogledat nove ljudi. Večina živali je skupaj v veliki čredi in lahko vsak brez težav vstopi v ogrado in jih boža, predvsem osli so veseli vsake pozornosti.  Smiley Letos imamo tudi eno mladičko, ki bo takrat stara okoli 2 meseca in je izredno navdušena nad ljudmi.

Mogoče je koga odvrnilo, da psi niso zaželjeni. Niso prepovedani, če hoče kdo, lahko s seboj pripelje psa, ampak boste s tem omejeni, ker pes žal ne more v čredo (živali, predvsem lame, ne pustijo nepoznanih psov v čredo, so odlični čuvaji) in ker je vroče, tudi v avtu ne more počakat. Če pridete v paru in en pazi psa, medtem ko se drugi zabava z živalmi, pa se zadevo brez težav izpelje.  predaja

Sem še kaj pozabila? Če ima kdo kakšno vprašanje, me brez težav vprašate. Smiley Nisem ravno zelo aktivna na forumu, večino stvari pa preberem.   Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #12 : sreda, 03.06.2015 : 07:39:21 »

Z veseljm bi prišla, pa smo na dopustu.  sram
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #13 : ponedeljek, 08.06.2015 : 16:49:10 »

Fočkam še dve kandidatki za dan odprtih vrat. Smiley

1. No Jinx
2. Čarka + 2 prijateljici
3. nutella + nutellina mami

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : ponedeljek, 08.06.2015 : 17:25:24 »

Jaz tudi  Cheesy če se seveda ne izgubim, kar se meni rado dogodi  sram Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines