mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 20:50:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: WDS 2019 na Kitajskem in sprememba države izvora za tibetanske pasme
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: WDS 2019 na Kitajskem in sprememba države izvora za tibetanske pasme  (Prebrano 22903 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #30 : petek, 28.08.2015 : 06:28:21 »

Še Finci so povedali svoje http://www.kennelliitto.fi/sites/default/files/attachments/finnishkennelclub_statement27082015.pdf
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #31 : petek, 28.08.2015 : 10:00:48 »

 pevka Mhm, dog welfare, ja, ziher.  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #32 : petek, 28.08.2015 : 11:37:08 »

A Danci so že kaj javili? Je toliko tega, da se človek kar izgubi.


Swedish KC could quit FCI
(Dogworld)
United front against suffering (NKK)
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #33 : petek, 28.08.2015 : 16:06:48 »

Nisem nic opazila, da bi.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #34 : petek, 28.08.2015 : 23:18:52 »

Danci tudi http://www.dkk.dk/xdoc/120/statement_from_the_board_of_the_danish_kennel_club_august_27_2015.pdf
Logiran
n00b
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #35 : sobota, 29.08.2015 : 04:19:46 »


Člani DKK vsaj na fb strani delujejo precej razočarani nad  odločitvijo. Tudi jaz sem, čisto iskreno. Sem pričakovala, da bodo stopili skupaj z ostalimi Skandinavci, samo sta izgleda pozicija in "prestiž" bolj pomembna kot na živo oluščeni psi. Tibetanskih pasem pa itak niti omenili niso.
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 29.08.2015 : 12:31:42 »

A ne bi to lahko bila tudi promocijo o boljši skrbi za pse recimo? Sorry, ampak potem lahko na Irskem in v UK ter v Španijo odpovedo vse pasje prireditve, za Španijo je tudi napovedana svetovna razstava, pa še nihče ne bruha ognja. V Španiji zmaltrtirajo in pobijejo na tisoče galgov, na Irskem in v UK pa pobijejo in zmaltretirajo greyhounde. Ampak ob to se še nihče ni obregnil. Pa še nihče zaradi tega ni zbombardiral in odpovedal Cruftusa v UK.

Taka dvoličnost.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #37 : sobota, 29.08.2015 : 13:00:06 »

Bi rekla, da lahko WDS kar ukinejo, ker ce bi iskali drzavo, kjer ni nic narobe, je ne bi nasli Cool

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #38 : sobota, 29.08.2015 : 13:05:09 »

Kakor pisejo Danci se na licu mesta ni nihče pritoževal nad Kitajsko. Tudi darilo so vsi sprejeli. Ok, zdaj naj bi sicer vračali, ampak... Aja, saj res, takrat še niso vedeli kaj se s psi dogaja na Kitajskem... Resno?

Binas, Crufts jih je pa že fasal, in to ornk. Izguba sponzorjev, BBC ne prenaša več prireditve, itd. Odpovedali ga sicer res niso, ampak so jih pa fasali. Pedigree Dogs Exposed.

Res ne vem, zakaj naprej mečejo svetovno na Kitajskem, če je pa več kot očitno, da jih najbolj matra nekaj drugega. Tibet, recimo, je že pozabljen.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #39 : sobota, 29.08.2015 : 20:37:51 »

Bi rekla, da lahko WDS kar ukinejo, ker ce bi iskali drzavo, kjer ni nic narobe, je ne bi nasli Cool



Ja, saj to je nekak bil moj point. Da povsod najdeš hude napake in kršitve, celo v krovnih organizacijah...Škoda, da se tako zganja, ko bi res lahko obrnili v nekaj dobrega in dejansko osveščanje etc.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #40 : sobota, 29.08.2015 : 22:20:46 »

Žal je tako, da je lepše čvekati in protestirati, kot pa se truditi kaj izboljšati....vsaj za večino ....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #41 : sobota, 05.09.2015 : 10:17:34 »

Na https://www.youtube.com/watch?v=SGkzJGU3bhE je od 27:00 naprej posnetek tiskovne konference predstavnice NKK glede njihove odločitve o WDS 2019 na Kitajskem.
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 05.09.2015 : 13:39:40 »

Sem nekje na polovici, pa še nič o Španiji?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #43 : sobota, 05.09.2015 : 14:31:29 »

No, ok, pogledala cel posnetek in nič o Španiji in nič o spremembi države izvora tibetanskih pasem. Hm, mogoče pa ne vedo za situcijo s hrti v Španiji, tako kot #nisovedeli za situacijo s psi na Kitajskem.

Povedali so kar nekaj osnovnih, lahko bi rekla tudi trotlziher, zadev, pogrešam pa res še kakšno o Španiji. Izpostavili so, tako kot vsi ostali, zgolj in samo Kitajsko.

Še vedno velik skeptik kar se tiče motivov, ozadja vse te kolobocije.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #44 : sobota, 05.09.2015 : 14:32:24 »

Dopuščam pa seveda možnost, da sem spregledala oziroma preslišala kakšen del debate o zgornjih dveh omenjenih vprašanjih - Španija in izvor tib. pasem.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: WDS 2019 na Kitajskem in sprememba države izvora za tibetanske pasme
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines