mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:01:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 21. IRO svetovno prvenstvo reševalnih psov, Aalborg (DK), 23. - 27. 9. 2015
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: 21. IRO svetovno prvenstvo reševalnih psov, Aalborg (DK), 23. - 27. 9. 2015  (Prebrano 5961 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : torek, 29.09.2015 : 14:19:29 »

Še fotk  Wink Smiley

- fotke 1
- fotke 2
- fotke 3
- fotke 4

Slovenka, ki je najboljša vodnica reševalnega psa na svetu
Avtor: Ana Rupar
Slovenija ima svetovno prvakinjo v iskanju pogrešanih ljudi z reševalnimi psi v gozdu. To je Nevenka Štor s psičko Neli. A nista edini, ki sta se s svetovnega prvenstva vrnili z vrhunskim rezultatom.
Neli je prvi Nevenkin pes, s katerim trenira iskanje pogrešanih oseb.
Zmaga je plod štiriletnega neprestanega dela, kolikor časa sta že vključeni v Enoto reševalnih psov in trenirata iskanje pogrešanih oseb. Če želiš biti dober in uspešen, moraš trenirati nepretrgoma in utrjevati znanje.
"Vsak torek trenirava iskanje pogrešanih – včasih v ruševinah, največkrat pa v gozdu. Poleg tega imamo tudi trening poslušnosti in ovir, to delamo, ko imamo čas, a zagotovo vsak teden, pred tekmovanjem pa tudi dvakrat, trikrat na teden," razlaga Nevenka.


http://www.siol.net/novice/dobra_vest/2015/09/vodniki_resevalnih_psov.aspx
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #16 : torek, 29.09.2015 : 14:27:37 »

Bravo!  Cestitke!  bravo Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 30.09.2015 : 07:32:47 »

Spoznajte Neli, novo svetovno prvakinjo iz Slovenije
Celje, 29.09.2015, 20.12, Maruša Novosel
Slovenija se lahko pohvali z novo svetovno prvakinjo. To je psica Neli, ki je na svetovnem prvenstvu reševalnih psov na Danskem postala najboljša v iskanju pogrešanih ljudi. Da so svoje pse za primer naravnih nesreč in iskanje pogrešanih odlično izurili, so slovenski vodniki psov prikazali tudi nam.


http://www.planet.si/novice/slovenija/video-spoznajte-neli-novo-svetovno-prvakinjo-iz-slovenije.html

Poglejte, kako naboljša reševalna psička na svetu išče izgubljenega človeka
Celje, 29.09.2015, 19:55 | SVET
Štirje slovenski reševalni psi so uvrstili med najboljših sedem na svetu in kot slovenska ekipa dosegli 1. mesto, psička Neli in njena vodnica Nevenka Štor pa sta postali svetovni prvakinji. In s čim je Neli prepričala sodnike, da zna najbolje na svetu poiskati človeka?


http://www.24ur.com/novice/slovenija/poglejte-kako-naboljsa-resevalna-psicka-na-svetu-isce-izgubljenega-cloveka.html
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 21. IRO svetovno prvenstvo reševalnih psov, Aalborg (DK), 23. - 27. 9. 2015
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines