mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:39:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CACIB Ljubljana I in II, 14. - 17. 1. 2016
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: CACIB Ljubljana I in II, 14. - 17. 1. 2016  (Prebrano 13832 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 30.12.2015 : 08:38:36 »

Prijave za CACIB Ljubljana so podaljšane do 4.1.2016!

vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 06.01.2016 : 11:24:52 »

Po zaključku prijav so danes na FB objavili končno vmesno statistiko, ki pa je v slikah in si jo lahko ogledate na:

- CACIB ljubljana I, 16. 1. 2016
- CACIB ljubljana II, 17. 1. 2016

vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 06.01.2016 : 11:54:50 »

Na zgornjih povezavah ne gre za končno statistiko.
vir klik (med komentarji)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 07.01.2016 : 17:58:52 »

Končne statistike so na KLIK.

- CACIB ljubljana I, 16. 1. 2016 (1313)
- CACIB ljubljana II, 17. 1. 2016 (1278)

- Mladinski prvak prvakov Slovenije 2015 (60)
- Prvak prvakov Slovenije 2015 (39)
- Veteranski prvak Slovenije 2015 (7)

Odlično število prijavljenih psov! Afro
Urniki bodo v ponedeljek.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 07.01.2016 : 21:55:33 »

"Junior Handling bo potekal od 10:30 v galeriji (nad vhodom) že dopoldan. V soboto ga bo ocenjevala ga. Barbka Novak, v nedeljo ga. Tatjana Urek."
vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 11.01.2016 : 11:47:24 »

Za vse, ki vas zanimajo pritlikave pasme in kodri:
Ne zamudite specialne razstave za pritlikave pasme in kodre, ki se bo odvijala v soboto, 16. 1. 2016, od 17. ure dalje na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Obiskovalci si na razporedu lahko ogledate, koliko predstavnikov posameznih pasem je prijavljenih na razstavo, razstavljavci pa, v kakšnem vrstnem redu se bo ocenjevanje odvijalo in v katerem ocenjevalnem krogu bo sodnik ocenjeval vašo pasmo.


klik na sliko ...


Vabljeni!
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 11.01.2016 : 12:07:59 »

Za vse, ki vas zanima prireditev Prvak prvakov 2015:
Razstavljavce bo najbrž še bolj podrobno obveščal organizator, jaz pa bom poskušala dobiti kakšne informacije za obiskovalce. Zaenkrat nimam pojma, ali je prireditev namenjena tudi njim (google ne vrže izven KZS spletne strani nobenega zadetka za oglaševanje za to prireditev), saj so na spletni strani KZS samo informacije, ki so očitno namenjene razstavljavcem:

Kljub spodaj objavljenemu okvirnemu urniku posameznih delov tekmovanja vas opozarjamo, da morate biti na prizorišču OBVEZNO najkasneje do 17:30!
Prireditev bo potekala v Festivalni dvorani. Obveščamo vas, da v dvorani NI dvigala, zato se primerno opremite. Razstavljavci boste locirani v prvem nadstropju.


Na spletni strani KZS - klik je navedeno, da je začetek programa ob 18.00, na FB strani dogodka - klik pa tudi, da prireditev traja do 21.00.

Urniki:

- Mladinski prvak prvakov
- Prvak prvakov
- Veteranski prvak prvakov

vir KZS

Več o Festivalni dvorani - klik
(poleg Gospodarskega razstavišča, Vilharjeva cesta 11, Ljubljana)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 11.01.2016 : 13:01:32 »

Urnik po krogih

- CACIB ljubljana I, 16. 1. 2016
- CACIB ljubljana II, 17. 1. 2016

vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 11.01.2016 : 21:20:54 »

Informacije za obiskovalce so na voljo na spletki KZS - klik:

Vstopnice: otroci do 15 leta imajo brezplačen vstop, cena vstopnice za odrasle  5 €
Obiskovalec s svojim psom: vse obiskovalce obveščamo, da psom, ki niso prijavljeni na razstavo, vstop ne bo dovoljen.

"Prvak prvakov, 15. 1. 2016: Kinološka zveza Slovenije obvešča, da bo prireditev “Prvak prvakov”, ki se bo odvijala 15. 1. 2016 v Festivalni dvorani, zaprtega tipa, obisk zunanjim obiskovalcem ne bo možen."
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : torek, 12.01.2016 : 13:44:54 »

Organizator opozarja razstavljavce na CACIB Ljubljana I in II 2016, da se v soboto začne ocenjevanje ob 9h, v nedeljo pa ob 10h.
vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 13.01.2016 : 18:06:38 »

KZS sporoča:
"Ker nam je Espen Engh ravnokar sporočil, da zaradi poškodbe ne more priti na razstavo in soditi, smo bili primorani spremeniti sodnika. Vse pasme, ki naj bi jih sodil Espen Engh (hrti in britanci) bo tako na obeh CACIB razstavah sodil g. Gerard Jipping, Nizozemska."
vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 13.01.2016 : 19:21:50 »

KZS sporoča:
"Zaradi prestavitve kodrov k ge. Brigiti Kremser, se je v ringu 19, 16.1.2016 spremenil tudi URNIK. Novega prilagamo tukaj! Prisomo, da so lastniki terierjev pozorni na nove termine začetka ocenjevanja!"


vir klik
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 17.01.2016 : 10:01:17 »

BIS rezultati - CACIB Ljubljana I, 16. 1. 2016 - klik

Vsem razstavljavcem iskrene čestitke za vse, kar so včeraj s psi dosegli na CACIBu in na specialkah.

Ne vem, v čem je štos, ampak očitno se na KZS neznansko trudijo, da bi od udeležbe na razstavah odvrnili čim več ljudi. Predvčerajšnjim z zasebnim razstavnim žurom, včeraj (in zagotovo se bo to zgodilo tudi danes) z odrom in stebri. Ne zanima me, kdo je pogruntal stebre, dejstvo je, da mu je za razstavljavce, sponzorje in javnost mar toliko, kot za lanski sneg. Sama razstava je v trenutku, ko s stopnic stopijo BIS zmagovalci, za vse pozabljena. Brez rezultatov in fotk se nihče, ki ni bil sam na stopnicah, ne spomni več, kdo je bil v BIS ringu ali kdo je bil v kateri kategoriji med prvimi tremi. Lahko poskusite sami in pomislite na zadnjo razstavo, na kateri ste bili, ter na terierja, ki je v grupi stal na stopnicah. Glede na to, kako s spletne strani KZS izginjajo vsebine vsakokrat, ko si kdo tako namisli, tudi na rezultate in fotke z razstav KZS ni za računati za več, kot kakšno leto ali celo še manj, če bo na novi spletki dostopnih le 20 novic.

Razstave se delajo za razstavljavce, BIS pa se dela za razstavljavce, obiskovalce in za zgodovino. Zato je pomembno, da je na fotkah tisto, zaradi česar razstave sploh so - psi in razstavljavci - in ne kup motečih elementov, ki sploh del razstave niso. Stebri? Čemu? Da delijo razstavljavce in pse ter jim jemljejo prostor na slikah? Vsake ideje, ki jo nekdo strese po jutranji kavi, pa res ni treba izvest. Ko poskušaš dosečt, da ne izgledajo psi kot zadnja luknja na piščali, pač odrežeš s slike vse, kar je odveč. Stebre in sponzorje. Pa kljub temu psi na slikah izgledajo, kot da so tam le za dekoracijo.

Logiran

Jinx
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 269


« Odgovor #28 : nedelja, 17.01.2016 : 10:09:28 »

Jana, mene ni bilo na razstavi, in si ne znam predstavljati, kako so izgledali ti stebri? Kakšna fotka (lahko tudi na zs/e-mail) morda?
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #29 : nedelja, 17.01.2016 : 11:27:39 »

Se popolnoma strinjam.
Če sem bila vesela, da bodo tudi pri nas "glamour" razstave, kot je Prvak prvakov, me je rzažalostilo to, da so v povsem neprimernem prostoru (FD), brez dvigala, s stopnicami in zdajle izvem, da tudi samo za zaprt krog povabljenih.

Ne verjamem, da je Festivalna dvorana edina možna slavnostna lokacija v Ljubljani. Stebri pa so mi popolna uganka - komu služijo?

Alenka
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CACIB Ljubljana I in II, 14. - 17. 1. 2016
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines