mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:04:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: "slabo počutje"?!?
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "slabo počutje"?!?  (Prebrano 9927 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #30 : nedelja, 18.02.2007 : 18:48:17 »

Hvala za skrb! Okar je prišel od veterinarja, je tak razposajen, kot da mu ni bilo nič. Spet je takšen divjak in nadzornik kot je bil. Potrkajmo, da bo tako tudi ostalo in da je bilo samo neko čudno obdobje.  Undecided

Lp
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #31 : torek, 27.02.2007 : 00:01:47 »

kako je s tvojim frajerjem? Upam, da je vse ok in je bilo to to.
lp
alenka
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #32 : torek, 27.02.2007 : 13:21:51 »

Ja no...kaj se tiče prehladov in vnetij se je vse ustavilo in se počuti super, nič več depresije, stari divjak. Je pa imel pred štirimi dnevi krvav urin in smo spet bili pri veterinarju, ki je ugotovil, da ima cisto na prostati.....ker pa je mali star šele 2 leti, nam je veterinar skoraj 100% zagotovil, da ni rakava, ker je pes premlad (baje se ciste ob času gonjenja kar pogosto naredijo na prostati, vendar lastniki redkeje to opazimo. Jaz sem slučajno samo zato, ker se mi je sredi sprehoda zapletel v neko dračje in sem ga mogla obrnit na hrbet, da sem ga rešila, ko sem videla krvav izcedek na lulčiju, drugače pa ni krvavo lulal. Upam, da to drži in bo vse ok)....smo pa takoj pričeli zdravljenje, v ponedeljek imamo spet pregled in upam, da se bo cista zmanjšala. Čeprav je doktor tak optimističen, da stvar ni rakava, me zelo skrbi vse skupaj. Naj pa ne bi bile prejšnje težave povezane s tem.

Vendar pa to ni več za v  temo slabo počutje......spada že med kri v urinu Wink

Lp
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #33 : ponedeljek, 09.07.2007 : 22:13:14 »

Ravnokar se tudi mi spopadamo s 'slabim počutjem', če lahko temu tako rečem... Psička se trese, vročine nima. Zaradi reverse sneezinga smo bili pri dr. Matku, slikanje je pokazalo nekaj takšnega kot nezdravljen kronični bronhitis. Ker punca dobiva vsak dan neke kapljice, ki bi tudi lahko vplivale na stanje njenih pljučk, diagnoza ni 100%. Prejšnjo soboto je dobila injekcijo - antibiotik za pljuča. V ponedeljek zvečer se je začela čudno obnašati - na tri minute je hodila pit vodo, ni spala, mižala je na tisto oko, v katerega dobiva kapljice, potem se je začela tresti. Okoli tretje ure zjutraj je zaspala, zbudila se je utrujena, brez energije, vendar je čez dan prišla k sebi.
To soboto je dobila še enkrat enako injekcijo, danes je ponedeljek zvečer in dogaja se enako... Je možno, da je to reakcija na antibiotik? Prejšnji ponedeljek sva klicala dva veterinarja in oba sta rekla, da naj počakamo, če ne bruha in ni vročine.
Meni je ful težko čakat, ko jo vidim, da ji je hudo, ampak ne bi je pa peljala kar nekomu, da ji da še dodatna zdravila... Se je komu že zgodilo kaj podobnega? Je možno, da se pojavi tako neprijetna reakcija na zdravljenje?

Logiran
Ninek
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #34 : sreda, 11.07.2007 : 17:07:54 »

Lovethor, kak sta kaj mala dva? Mata res smolo z zdravjem Sad
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #35 : sreda, 11.07.2007 : 20:14:56 »

Ninek, trenutno sta oba super - trkam na les Smiley 'Slabo počutje' je minilo tako kot prvič, tako da je res moralo biti povezano z injekcijo.
Logiran
Ninek
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #36 : petek, 13.07.2007 : 20:38:10 »

Super, Sergeja :>> ,tudi jaz trkam, da bo vse ok! Thor se ma oporo?
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #37 : petek, 13.07.2007 : 23:44:21 »

Wink
Nima več.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: "slabo počutje"?!?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines