mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:06:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?  (Prebrano 75250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Liss
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #15 : četrtek, 30.09.2004 : 13:40:19 »

Ja no... V stanovanje se mi zdijo primerni tisti 'damski' kužki Grin
Psa je človek vzredil za življenje pri njem, ne v naravi. Volkovi so divjo, pri psih pa se mi zdi, da je ta njihov nagon pozabljen globoko v njih. Kaj pa je narobe če si v službi pa imaš psa v stanovanju? Meni se zdi, da bi se pes isto počutil če bi bil na vrtu... Pogrešal bi gospodarja in ko bi prišel (njegov gospodar) bi se veselil. Enako v stanovanju ali na vrtu.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #16 : četrtek, 30.09.2004 : 13:40:43 »

Linchaich povsem se strinjam s tabo!! Tudi jaz sem navadna mučiteljica Roll Eyes!!! In kakor že vsi pravite psu ni prav nič hudega če je sam doma,saj ta čas skoraj vedno prespi!! Psu se je treba posvetit ko smo doma in na sprehodih,ne pa kot počnejo nekateri: psa na povodec,mirno ob svojem gospodarju,da bi koga povohal še pomisliti ne smemo,to so zame mučitelji!!
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #17 : četrtek, 30.09.2004 : 13:46:29 »

Joj, sem pozabila napisat ... ko se ze vracamo k naravi ...
Pzroko ... kako pa je kaj zivljenje v jami, pa lovljenje mrjascev, pa kurjenje ogenjcka, pa nabiranje sadezev (zdele je kostanj, pa gobice se tud se najde, ...) ... ja, hudica, od kje imas pa prikop na internet ... zanimivo! Grin Wink ...

Ok, dost ... Jana, ne bit huda name! Wink


Muciteljica mojih dveh nedamskih - bokserskih psov (obcasno tudi varovancev ... joj, cez en teden dobim bernko - v garsonjero (3-je psi!!!), pa za cel teden  Roll Eyes... upam, da me kdo ne prijavi)!
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #18 : četrtek, 30.09.2004 : 13:47:13 »

Linchaich povsem se strinjam s tabo!! Tudi jaz sem navadna mučiteljica Roll Eyes!!!

Uh, se malo bolje pocutim, ker sva vsaj dve! Wink Grin Wink Grin
Logiran
Liss
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #19 : četrtek, 30.09.2004 : 13:51:19 »



Muciteljica mojih dveh nedamskih - bokserskih psov (obcasno tudi varovancev ... joj, cez en teden dobim bernko - v garsonjero (3-je psi!!!), pa za cel teden  Roll Eyes... upam, da me kdo ne prijavi)!

Ups... Mislim, da samo ovčarji niso ravno za v stanovanje Grin Še bosebej tisti 'taogrgomni' Grin
Pa nobenega ne obtožujem, tudi če ga ima Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #20 : četrtek, 30.09.2004 : 13:54:52 »

Liss ... ne mores verjet, kako se ima tale plansarka lepo v stanovanju (ups, garsonjeri) ... pa zakaj skoz na posteljo skace Huh ? Mogoce pa to pomeni, da ji ne pase, da je v stanovanju! Wink Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

VSAK PES JE ZA V STANOVANJE (povdarek ne dretje!)!!!
Logiran
Liss
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #21 : četrtek, 30.09.2004 : 13:56:09 »

okej okej Grin Saj se ne jezim na nikogar Grin
Samo če pa živi v stanovanju v slabih pogojih... Nekaj drugega Grin
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #22 : četrtek, 30.09.2004 : 14:19:41 »

Liss  Angry, moja planšarka Basha nikakor ne stanuje v slabih razmerah v stanovanju. Basha zelo uživa, je zdrava, je na toplem, ima vso našo pozornost, lačna vsekakor ni............. in ne vam kaj naj še naštejem. Skratka ne gre ji slabo. Sprehodov ima pa tudi ogromno, pa še super prijateljice ima kot so boksarke Lina in Aika  Roll Eyes(od Linchaich) in mala Lori-yorkshirka  Wink Cheesy.

lp. Mateja
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #23 : četrtek, 30.09.2004 : 14:21:24 »

Ja, Basha, tebe sm cakala! Wink To je planskarka, ki jo dobim v varstvo! Grin Wink
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #24 : četrtek, 30.09.2004 : 14:22:31 »

 Cheesy Wink Ja, moja Basha bo v najboljših rokah. V stanovanju seveda. Pa še super družbo bo imela.  Smiley


lp. Mateja
Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #25 : četrtek, 30.09.2004 : 16:05:58 »

Ja mislim, da naši Bashi res nič ne manjka. Mislim, da je bolje od mene (včasih dobesedno Smiley), spi na moji postlji, štirikrat do petkrat na dan hodi ven (večkrat za več ur), skratka živi boljše kot katerikoli vaški pes.

No Liss  Angry, imaš še kaj za dodati. Mogoče pa ravno ne veš kaj so slabe razmere  Grin.


lp. Aleš + Basha
Logiran
AlesKo
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 130


« Odgovor #26 : četrtek, 30.09.2004 : 16:25:23 »

Meni se pa zdi full mučenje živali, če se pse, ki imajo že po naravi dovolj gosto in dolgo dlako, oblači v razne oblekice, kapice, šalčke ipd. Pa še nekam nedoraslo in pubertetniško deluje - kot da bi hotele oblačit svoje punčke. Wink
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #27 : četrtek, 30.09.2004 : 17:00:57 »

@linchaich:

Da, pa mi smo ljudje! Kako misliš, da bi bilo človeku, če bi ga pred 200.000 leti zaprl v en prostor, v neznano, kjer bi se počutil zgubljenega. S psom je pomoje isto.

Strinjam se, da že s povodcem, ograjenim vrtom jemljemo psu svobodo. Vendar ... ali mu jo moramo jemati še na način, da mora živeti v mestu? Pes je še vedno zver. Še vedno lahko raztrga kavč, poje vse, kar najde ... In čeprav imate doma že čisto učlovečene pse, pa dokler se bo on še zagnal za žogico, je v narava. Zakaj bi mu to izpodbijali?
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #28 : četrtek, 30.09.2004 : 17:04:51 »

Pa kaj, a res nimate sočloveka, da bi se z njim pogovarjali, mu dajali tople besede, da bi vam bil v oporo? Ali res nujno rabite psa, ki ga boste parfumali, ga oblačili, vodili v posteljo, imeli v !stanovanju! ?  
Saj vem, da je pes tudi lahko vse tisto, kar sem zgoraj naštel in tudi pri nas je tako, vendar pretiravati ni treba. Če bi podrobno analiziral vaša sporočila, bi si kdo o vas mislil, da ste zagrenjeni ljudje, ki nimajo človeške družbe, živite samo s psi in čudno, da sploh še ne lajate.  Shocked
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #29 : četrtek, 30.09.2004 : 17:05:38 »

Daj zaprite vi leva v stanovanje.  Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Bivanje psa v stanovanju ali ne?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines