mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:48:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu 2016
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu 2016  (Prebrano 20384 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 12.05.2016 : 22:39:07 »

 huh Mi bi mogoce tudi???  Huh Undecided
Mocno razmisljamo, prestavljamo, organiziramo... sicer nismo ravno neki strasni LoUci, ampak precej neizobrazeni, zato je vsak Siminar dobra sola.  Smiley Tongue
Bomo videli... zaenkrat smo videli na karti, da smo takrat samo 150 km dalec stran, kar je pis of kejk.    objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 12.05.2016 : 22:47:01 »

Pridemo, če najdemo prevoz in čas ( če ne bo službenih obveznosti )  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : sobota, 14.05.2016 : 21:18:12 »

Še en teden! Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #18 : sobota, 14.05.2016 : 21:59:08 »

huh Mi bi mogoce tudi???  Huh Undecided
Mocno razmisljamo, prestavljamo, organiziramo... sicer nismo ravno neki strasni LoUci, ampak precej neizobrazeni, zato je vsak Siminar dobra sola.  Smiley Tongue
Bomo videli... zaenkrat smo videli na karti, da smo takrat samo 150 km dalec stran, kar je pis of kejk.    objem

Nuuuujno morate na Siminar! Snupko bo gostujoči predavatelj,  Cool Fiby lahko pokaže kakšno bojno veščino  Tongue tamlada se mora pa vpisat in spoznat Perjatle, kenede.

Srčno upamo, da pridete!

Prav tako upamo, da rata še komu od tistih, ki zaenkrat mislite, da ne bo šlo. Dajmo mal koledar okrog obrnit - Louski Siminar je skor tko kot Nobelove nagrade! In če vabi Kralj Roko, sploh ni kaj razmišljat.    Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 16.05.2016 : 16:53:11 »

LoUski Siminar - navodilE za pot - Ljubljana - Volčji Grad:

https://goo.gl/maps/73BaRPnc3S82


Na kratko - po AC peljete do Sežane, tam se usmerite na regionalno cesto proti Novi Gorici oz. Komnu (enako kot lani). Peljete skozi Šmarje, Križ, Tomaj, Dutovlje, Krajno vas in prispete v Komen (pot od AC do sem vam vzame cca 25 minut).

V Komnu pa takole, prihod v vas iz smeri Sežana - Dutovlje...


... po cca 300 m pridete do križišča za Volčji Grad - in seveda zavijete levo:


...takole skozi ozek del med hišami:


... pa proti kalu z grooooznimi racami!!! (je rekel Roko)  - izberete levo pot:


... in peljete naprej cca 1,5 km proti Volčjem Gradu:




... ob vstopu v vas, prav pri tabli, bomo parkirali na pokošenem travniku levo:





... in šli raziskovat priti Debeli griži Smiley










OstalE navodilE pa sledijo pozneje zvečer! Smiley



Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #20 : torek, 17.05.2016 : 00:05:05 »

POZOR - ne vem, kako mi je en post nazaj ratalo navodilE Google zemljevidov kopirati za pešca+javni prevoz (khmmmm ... le kako, se vpraša Hobit) ...
Skratka - tisto prezrite, razen če ste iszkušeni potohodci kot naša Mr. & Mrs. Sunny Day Kiss Wink

Tole je pravi link za pot od LJ preko Sežane - Dutovelj do Volčjega Grada:
https://goo.gl/maps/L4ZBm6Qvan22
...


No, zdaj pa že ustaljenE NavodilE za sam Siminar Smiley

Kaj prinesete/pripeljete s sabo?
- za sprehod: vsem kar ponavadi nosite s sabo zase in za psa (povodec, voda, vrečke za iztrebke, priboljški ...)
- za piknik: prispevki v obliki hrane po želji. Vsak, ki bo kaj prinesel, naj poskrbi tudi za pribor, če bi ga slučajno potrebovali (nož za rezanje zadeve, ki še ni na koščkih itd.)
- vsak prinese vodo zase in za psa, sicer pa kako steklenico soka oz. pijače po želji (nekaj plastičnih primopočkov nam je ostalo še od lani)

- za srečolov: vsak prinese s sabo eno (po želji lahko tudi več) zavito darilce v vrednosti nekje 5€, ki naj vsebuje kak posladek za živali ali pa kaj za "človeke" Smiley
Kdo se javi, da prevzame izvedbo srečelova (izdelava srečk in nalepk za Darile)?

Cena srečke bo 5 €, vse srečke bodo dobitne, seveda Smiley izkupiček bo predan Horjulskim delegatom oziroma kurirjem, namenjen za Horjulčke, seveda Smiley

- fotodokumentacija: obvezno naj dobri fotografi ne pozabijo napolniti baterij svojim mašincam  Cheesy

http://shrani.si/f/16/yr/4GgcEhiU/celozaslonski-zajem-1652.jpg

Brez kompliciranja, važno je, da se vidimo in se imamo fajn to polpoldne, vsaj  nekaj uric druženja! Ni toliko point v pikniku, hrani in pijači, zato naj vam ne bo nerodno tistim, ki pač niste kuharsko nadarjeni Smiley Ni važno, dobro voljo imejte s sabo, pa bo Smiley



Vsak poskrbi zase in za svojega psa, skupaj pa skrbimo za dobro voljo vseh! Ajprou? Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #21 : torek, 17.05.2016 : 00:35:31 »

Jaz se javljam za srecolov.  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #22 : torek, 17.05.2016 : 08:35:48 »

A u Garmina pa samo Volčji grad odtipkamo al še kaj zraven?  Sprašuje tista, ki še pravega Buldog bara v Ljubljani ne najde.  Tongue Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #23 : torek, 17.05.2016 : 08:46:40 »

Kuža voukec in njegov črni oproda sporočata, da bosta pripeljala nekaj človeških podložnikov na ogled Volčjega gradu. Jeeeee!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #24 : torek, 17.05.2016 : 08:47:06 »

A u Garmina pa samo Volčji grad odtipkamo al še kaj zraven?  Sprašuje tista, ki še pravega Buldog bara v Ljubljani ne najde.  Tongue Cool

Pa tokrat se boš mogla sama usmerjat, ker mene ne bo Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #25 : torek, 17.05.2016 : 08:55:06 »

Pa tokrat se boš mogla sama usmerjat, ker mene ne bo Wink

O, groza!  Shocked 

Potem bom šla pa kar zjutraj že ob šestih od doma, da najdem do dvanajstih.  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #26 : torek, 17.05.2016 : 23:44:13 »

A u Garmina pa samo Volčji grad odtipkamo al še kaj zraven?  Sprašuje tista, ki še pravega Buldog bara v Ljubljani ne najde.  Tongue Cool

Če vtipkaš številko prve hiše v vasi (Volčji Grad 1), dobiš dobro usmeritev ... ker itak parkiramo tik pred to hišo Wink

Ampak povej Garminu, naj bo vsaj toliko pameten, kot je Google - torej naj te pelje po trasi skuzi Dutovlje in ne skozi Štanjel, ker ... saj ni nič hudega, samo z drugega konca prideš v Komen in zna ratat spet kažin Wink

Takole pravi Googlov stric za promet:
https://goo.gl/maps/ThZUA4HTF8q
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 19.05.2016 : 12:32:09 »

Še mal, pa bo  Cheesy
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #28 : petek, 20.05.2016 : 06:12:56 »

Bo na siminarju tudi kasica za licitacije, mogoče? Da vem, ali nakažem, ali lahko kar tam poračunamo?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #29 : petek, 20.05.2016 : 13:12:16 »

Cheesy
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu 2016
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines