mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:53:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Beagle Čarli in lulanje
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beagle Čarli in lulanje  (Prebrano 5153 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarli2016
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : torek, 23.08.2016 : 10:12:22 »

Pred tednom sem dobila Beagla Čarlija, starega dva meseca. O pasmi smo se poučili, vendar pa nas zanima še marsikaj, kar bi radi izvedeli na forumu od drugih lastnikov Beaglov. Naš Čarli je navihanček, da mu ni para, kjub njegovim majhnim prekrškom - lulanje in kakanje v hiši, ga imamo radi in je naša nova ljubezen. Prijateljstvo s psi nam ni nova izkušnja, čeprav smo prej imeli mešančka in je živel v boksu zunaj. Od prijateljev Beaglov želeli izvedeti še kaj več o vzgoji, prehranjevanju in načinu življenja, da nam bo lažje.
Zanima me, če mora imeti Čarli vodo vso noč, ker jo potem neprestano pije in lula. Ker posodico s hrano in vodo ima vedno pri ogradi iz najlona. Vodo ima vedno, hrano pa le takrat, ko ga hranim.
Zanimajo me tudi sprehodi, saj ni preveč navdušenj nad njimi, povodec vleče nazaj in ga je strah, rajši brezglavo teka okrog hiše in se igra.

Hvala za odgovore.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Beagle Čarli in lulanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines