mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 05:36:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nana - njeno visocanstvo Horjulska princesa Ana
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nana - njeno visocanstvo Horjulska princesa Ana  (Prebrano 4460 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
UK
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : petek, 07.04.2017 : 13:22:07 »

http://DSC_0219 (1nana).jpg
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 08.04.2017 : 06:04:59 »

Še fotka Smiley

Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : sobota, 08.04.2017 : 11:16:32 »

Draga Nana,

lušna si za požret.  ljubezen Res lepo , da si se javila in poslala fotko. Iz katere je razvidno, da ne smeš na kavč.  Tongue  Cheesy

Želimo ti eno super pasje življenje s tvojo novo družino! Ne bodi preveč pridna  Tongue - no, glede na tvojo teriersko facko že vemo, da si ravno prav navihana.  Cool

Če boš našla kaj časa, pa le napiši semle, kako se imaš in kaj počneš, pa kam si se preselila. Mogoče se celo kdaj srečamo!

Lepo te pozdravljajo tvoja daljnja sorodnica Cockta (horjulski gozdni terier),  Wink  njena sostanovalka Tequila (obmejno pocestna večpasemska turbo žverca)  Roll Eyes in človeška sužnja od obeh!

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nana - njeno visocanstvo Horjulska princesa Ana
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines