mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:23:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: No Woman No Cry Horjulski
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: No Woman No Cry Horjulski  (Prebrano 5123 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alko
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« : sobota, 05.01.2019 : 20:07:19 »

Nagajivec se javlja iz novega doma.

Včeraj popoldan sem dobil nenapovedan obisk. Moral sem iti ven na mraz z Majo. Brrrr. Tam sta me čakala dva neznanca. Le kaj želita? Vidim da sta prijazna in me božata. Ampak ta presneta oprsnica. Kako mi gre na jetra.
Kaj pa zdaj? A kar na sprehod gremo? Pa brez Maje?! Saj bo dobro pretegniti tace, ampak kar sam z njima?
Smo že nazaj. Malo smo se lovili, tekali. Luštno je bilo.
Sem mislil da imata dovolj, pa ju moram zdaj peljati še na en sprehod. Zgleda da bo potekal v eni kovinski škatli. Joj, vse se ziblje!! Drevesa in hiše kar letijo mimo.
Končno smo se ustavili. Vse je drugače zunaj. In pojavili so se še trije manjši neznanci. Polno rok me boža. Všeč mi je. In toplo je v prostoru.
Očitno sem bil priden lani, saj sem dobil čisto novo posteljo. Ahhhh, kako paše. Bom kar malo zaspal.....
Opa! Hitro! Kje je stranišče? Ne zmorem več. Tukaj bo dobro.....  Mogoče pa ni bilo prav. Ljudje se zdaj obnašajo kot jaz. Hodijo po vseh štirih. No, mi bodo že povedali.
Pa vsi me kličejo Hor.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : sobota, 05.01.2019 : 20:23:17 »

Dobrodošel doma, mali ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : sobota, 05.01.2019 : 20:29:42 »

Le glej, da se boš redno javljal, Hor!  Cool  In poročal, kaj si ušpičil. To vedno z veseljem preberemo.  Wink Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alko
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 05.01.2019 : 20:39:38 »



Logiran
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #4 : nedelja, 06.01.2019 : 14:15:59 »

 Kiss
Logiran

Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 06.01.2019 : 22:51:45 »

Dobrodošel na forumu, Hor love. Če ti ni všeč tvoje novo ime, kar povej. Tukaj te lahko še vedno kličemo No Woman No Cry Horjulski Tongue. Nekaj črk več in pa možnost, da se človek pri tem vsaj šestkrat zatipka, sploh ni problem Cool
Logiran
alko
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 09.01.2019 : 22:45:25 »

Hoj, Hor tukaj.
Sva se šla z novim šefom peljati z avtom. Ampak nisem smel iti spredaj notri, ampak skozi zadnja velika vrata. In to v eno veliko plastično škatlo!
Kaj on misli, da sem jaz krompir, da se bom v gajbici vozil?!  Angry
To sem mu tudi glasno povedal. In pokazal. Kaj se to pravi!



Logiran
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #7 : četrtek, 10.01.2019 : 11:27:08 »

 Grin
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: No Woman No Cry Horjulski
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines