mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:58:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Glasba in psi
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glasba in psi  (Prebrano 5717 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 25.01.2006 : 23:11:42 »

Toro pa sploh ne prenasa glasbe, kaj sele da bi 'pel' ali kaj podobnega.
Ce je pri meni v sobi, ko poslusam glasbo, se mu pac prilagodim.
Drugace pa igram violino - ce vidi, da imam v roki kovcek, takoj zbezi. Ce pa vidi, da je violina zunaj, je se bolj 'panicen' in se takoj skrije v svojo kosaro ipd. (celo pod 'povster'...).

Lp, M.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #16 : torek, 23.01.2007 : 10:11:49 »

yorki
sem tudi jst (včasih) igrala violino, pa je naš kuža (majhen mešanček) tako lepo zraven pel, kot bi po notah...in je prav užival.
Drugače pa vedno pustimo prižgan radio, ko ni nikogar doma in vsi do zdaj so poslušali glasbo  Smiley
pa mislim, da je dobro že zato, ker mislijo, da niso sami.  Wink
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #17 : ponedeljek, 12.03.2007 : 19:38:45 »

liza-asta

Jaz mojemu vklopim glasbo na računalniku- nekaj pesmi večinoma mirne in potiho, da je lepo zaspan in zadnič sem videl da je ležal na moji postelji (je blo vse poslinjeno) Wink pol pa sn ga samo pogledal in je naredo ful tak ''bogi'' pogled Roll Eyes in se odplazil do svojega jogiija...
Pri kakšni divji pa postane živahen in laja vriska nwm kaj vse se lovi za repek  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #18 : sreda, 14.03.2007 : 16:02:43 »

Ja, super Christjan - mislim, da kar večina rada posluša glasbo. Vsaj umirjeno. Moji je sicer čisto vseeno, pa naj bo zabavna, al pa metalica..klasika ali pa jazz, nisem opazila nobene razlike.  Cheesy

Sammy82
UUUU sem šele zdaj prebrala celo temo..tudi prvo stran, čeprav je že stara...
A IGRAŠ SAKSOFON ?  Tongue Smiley Cool
Jst sem ..včasih..res že dolgo nazaj igrala violino..pa imam željo, da bi znala saksofon !!!  Wink
a si iz LJ ? a mi lahko prosim napišeš ZS - ali pa se javi tukaj, da ti dam svoj tel.  Wink
LP

 
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 14.03.2007 : 16:17:22 »

Moj pa posluša ogromno glasbe, v bistvu cele dneve, smo vsi taki da je radi poslušamo, tako da nikoli ni čista tišina doma ali pa v avtu. Celo takrat ko ostane sam doma, mu pustim tv ali pa vsaj radio za družbo  Cheesy
Ne moti ga nobena zvrst ali glasnost, očitno se je navadil na vse, tuli pa tudi ne. Nič posebnega torej  Wink
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #20 : četrtek, 03.04.2008 : 13:32:51 »

V naši trgovini smo dobili CDje za pse.  Grin Ampak prav namenjeni so psom, žal pa ne vem kakšna glasba je gor. Še nisem predvajala Divi.  Grin Menda so pa "pomiritveni", torej predvidevam, da je bolj mirna glasba.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #21 : četrtek, 15.05.2008 : 15:44:16 »

Torej je naš Don pevec ? Na glasbo iz radia ne reagira, ko pa mož vzame v roke harmoniko, pa tako zavija, da ne vemo ali od ugodja ali neugodja. Namreč mož ne obvlada ravno harmonike.   Grin Ker sva mislila, da zavija zato, ker ga zvok harmonike živcira, mu poslušanje prihraniva.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #22 : četrtek, 15.05.2008 : 17:17:56 »

Moja pokojna čivava je vedno pela ob orglicah. Prav smešna je bila, kot bi padla v trans. Pravi kuža za blues. Čip pa ne poje, je čisto indifirenten do glasbe, z menoj mora biti itak navajen na vse Wink. Ko grem od doma mu tudi vedno pustim radio, da ni tako sam in da ne sliši vsakega zvoka od zunaj. Ker potem ne poje ampak se glasno pritožuje ker mu motijo njegove ukradene trenutke na sedežni Grin.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #23 : četrtek, 15.05.2008 : 18:08:52 »

 Grin  Grin  Grin
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Glasba in psi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines