mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:06:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Čudno obnašanje psičke
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čudno obnašanje psičke  (Prebrano 2668 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
superbabi123
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : petek, 24.04.2020 : 17:46:37 »

Pozdravljeni! Imam problem, ki ga še nisem zasledila v forumu, pa bi rada nasvet. Imamo posvojeno psičko, ki po mojem mnenju ni imela lepe najzgodnejše dobe odraščanja(dobili smo jo pri 5 mesecih).Sedaj je stara leto dni, še vedno plašna, ko jo hočeš pobožat se umakne, pa smo tudi to sprejeli, da je pač drugačna od ostalih, preplašena, čeprav smo jo že precej socializirali. No, naš problem je v tem, da ona, če pridemo na dvorišče, ki je ograjeno in imamo dovolj prostora, prične lajat in skakat na nas in to na hrbet, če se obrnemo,se odmakne in laja ter renči.Če stojim ob ograji in se pogovarjam s sosedi se ji odtrga in mi skače po hrbtu, tako, da sem sedaj začela z metlo hodit po dvorišču. Grin. Vse smo že probali, s priboljški,z "ne", raznorazne finte, ona še vedno nori. Drugače je čisto u redu, na povodcu se obnaša lepo, ne laja na nikogar, ki ga srečamo in se pogovarjamo,samo to napadanje, ko se odpravimo na dvorišče je pa zelo moteče! Mi lahko kdo kaj svetuje?s
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Čudno obnašanje psičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines