mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:18:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"  (Prebrano 104887 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #855 : četrtek, 12.01.2006 : 22:10:47 »

Če srečate kakšno fino damo v krznenem plašču ji rečete samo: "Sto lisic na en prasic!" Grin Grin Grin
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #856 : petek, 13.01.2006 : 14:31:24 »

Hehe,.. bom rekla ja. Wink Grin Dobra fora.
Lp, pumma! Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #857 : petek, 13.01.2006 : 14:35:55 »

Če srečate kakšno fino damo v krznenem plašču ji rečete samo: "Sto lisic na en prasic!" Grin Grin Grin

Kaj pa recimo reces tistim, ki se soncijo na pesceni plazi; so namazani z raznimi licili; gredo na WC.  Huh
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #858 : petek, 13.01.2006 : 14:48:52 »

Citat
Kaj pa recimo reces tistim, ki se soncijo na pesceni plazi; so namazani z raznimi licili; gredo na WC. 

Kaj ima pa to veze z ubijanjem živali?

"Sto lisic ne en prasic!" To sem mislila bolj v hecu, če si kdo upa lahko pa tudi reče to kakšni gospe. Je pa res nevljudno. A one so pa vljudne, ko nosijo na sebi živali, ki so bile ubite samo zaradi njih, samo za krzno?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #859 : petek, 13.01.2006 : 14:51:55 »

Ja, ogromno ima veze s tem, zivali in rastline umirajo zaradi zgornjih primerov, pa ne vem, ce je ravno vljudno.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #860 : nedelja, 15.01.2006 : 17:23:14 »

Mah mi ravno ne rabimo šlaufa, ampak kakšen oster jezik, kot je moj je tudi dobro orožje... Grin Zadnjič, ko sma šle s Tosco na sprehod sta jo ena dva začela trucati in ji nagajati in ji pravi sarkazem napovedala, češ...'To pa že ni pravi pes, ščene malo a mešanc med mišjo pa podgano?!' Pa se režala zraven kot teleta... Roll Eyes In potem jaz začnem izpravljati moje misli ven iz možganov, češ, naj se brigata za sebe, to je psička in JE pes, ker jaz trenutno ne morem pomagati, če sta onadva sama podgani, ki sta pravkar zlezli iz kanalizacije...(ok, vem malo kruto.,.. Roll Eyes Grin ) Se ne bi čudila, ker leahko na 50m zavoham njun zadah, ko začneta gobezdati tja v tri dni.  Grin Grin Grin Pa sem potem še izdahnila, da nisem vedela, da še obstajajo taki zmazki, ki lahko začuda hodijo in govorijo...Takrat je pa še Lord od zadaj pritekel, ves mahajoč z repom, onadva pa v beg, kot, da bi vojska prišla... Grin Roll Eyes Grin V glavnem sem si dala duška, o fantih pa nikoli več ne duha ne sluha... Grin

P.s. Hvala Lordino.-... Cheesy Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #861 : ponedeljek, 16.01.2006 : 14:41:14 »

Bravo Tosy, tako se dela. Zase se je treba potegnit, pa za svojega psa/psičko tudi. Pa nič kruta nisi bila, še premalo si bila groba.  Cool
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #862 : ponedeljek, 16.01.2006 : 15:06:20 »

 Grin Hvala, hvala...ampak včasih mi gredo takile prav na živcer...mislim... Roll Eyes Grin
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #863 : ponedeljek, 16.01.2006 : 16:32:07 »

Tvoja lepa Tosy podgana ?!? Onadva sta res podgani, da to pravita. Dobro si se potegnila zase, le jaz bi pomoje odreagirala še bolj grobo,.. Wink Grin
Lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #864 : ponedeljek, 16.01.2006 : 18:04:55 »

Danes pred trgovino pa je Tai-Či nek model rekel, da je hudič, samo je tako hitro oddrvel v trgovino, da nisem nič mogla proti njemu. S prijateljico sva se samo spogledali, kaj ima on Tai-Či to za govorit. Prej bi ji mogel reči angelček ne pa hudič Shocked. No ja mogoče malce pretiravam, verjetno bi ji hudiček bolj ustrezalo Grin Tongue.
Tosy, tebi pa tudi z moje strani vse čestitke za tak odgovor unima dvema. Sploh ne razumem takih ljudi, kaj imajo od tega, če eni nedolžni živalci govorijo take stvari. Zgleda, da nimajo prav veliko poguma, da bi se spravili na koga drugega. Samo na "majhne punce" z še "manjšimi punčkami". Grin
lp
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #865 : ponedeljek, 01.05.2006 : 19:09:15 »

"Beli" in "črni" seznam:
http://www.ljudjeza.org/letaki/letak01.pdf
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #866 : nedelja, 27.01.2008 : 20:36:13 »

Mene pa zanima, če je na čisto vseh izdelkih, ki NISO testirani na živalih narisan bel zajček? Ker npr. na Avonu ni nobenega zajčka, pa čeprav naj ne bi testirali na živalih.
lp Teja.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #867 : nedelja, 27.01.2008 : 21:17:45 »

Ne, ni na vseh.
Logiran
lyzika
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


« Odgovor #868 : ponedeljek, 28.01.2008 : 16:50:10 »

..beli zajček na Avonovih in Oriflamovih ni narisan na embalaži, ampak na zadnji strani kataloga...
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #869 : ponedeljek, 28.01.2008 : 17:10:50 »

Aaa super sem šla zdaj malo bolj podrobno pogledat zadno stran in res je narisan beli zajček.
Hvala za odgovor. Kaj pa npr. Nivea? Ali res ne testira na živalih?
lp Teja
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines