mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:55:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 471070 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #120 : sreda, 23.04.2003 : 14:17:50 »

ojla!
asha:naj ti bo.pa še ne vem katero pasmo bom imela v Mb.

pon:sej vsi mislem da radi hendlajo pse, ki so nauceni.a ves kaksen užitek je hendlat sele psa ki nič ne zna?

koker videm smo vsi zelo blizu doma.

lp daša
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #121 : četrtek, 24.04.2003 : 11:39:47 »

zivjo
dasa:
kaj a pol se kr ze zdej prjavim da bo sigurno senjor al kaj?pa  ce bo bom sel se mal zafrkavat pa stare spomine obujat,
zakaj pa moje ne maras sej so cist shendlani ne kot tvoji k se ne marajo razstavlat

lp
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #122 : četrtek, 24.04.2003 : 13:54:35 »

ojla!
pia lahko mi je hendlat dogo ko pa se pridno razstavlja ves!pa tudi tko al tko  je naucena in tudi kaj sem jo mogla navci ampak je se vseeno lhko hendlat njufije in nemske doge!!

dasa:sej vem da je vzitek hendlat nenaucene se vecji uzitek je pa hendlat naucene!!jaz sm mogla nasega njufija sprva naucit like pa mami ga je morala naucit razstavljanja v samem rigu!!!samo sreco imamo da je nas EROS tako ineligente in pameten (saj so vecina vsi njufiji!)da se ga da vse naucitse osmico ki je najtezji lik zna kot bi se ze vrsto let ucil to!!!

asha:na zasebnem imas moj odg.!!!pisi mi nazaj
lp Pon-danaja
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #123 : četrtek, 24.04.2003 : 13:55:02 »

ojla!

marko:ja ker zdaj se prijavi.kaksne stare spomine?moji se pa majo radi razstavljane.ja zelo so shendlani Grin Grin Grin

pia_in_co:res je lazji delat z manjšimi pasmami.

katere pasme mate doma?pa katere bi radi imeli?

lp
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #124 : četrtek, 24.04.2003 : 14:00:24 »

dasa:mi imamo doma njufije in ponko pa se polek tega bi rada imela kaksnega maltezancka ali pa ksnega cav cava, bolj bi imela pse z odlakanim kozuho, saj jih imam samo se kaksnega za zravn!!!

lp pon-danaja
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #125 : petek, 25.04.2003 : 07:16:29 »

Dasa:ja itak da se bom da ne bo pol prepozno, ja spomine ko sm se na JH hodu pa se z vami zafrkaval, ja itak da se tvoji psi radi hendlajo pol pa pejt na drzavno z Kejto, pa ne mores rec da niso moji shendlani sej so cist pridni
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #126 : petek, 25.04.2003 : 14:41:23 »

Zivjo!Zdej sem se pa jest vrnila iz sole v naravi.Jest ne vem kero pasmo najrajs hendlam,ker ma vsaka svoje prednosti pa pomanjkljivosti.Mislm pa,da so manjse lazje za hendlat,ker ni treba tect in mas vec casa za "razmislek".
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #127 : petek, 25.04.2003 : 20:04:11 »


Citat

Zdele sem se mal bolj podrobno prebrala tole temo,pa mam se neki dolgov
Tara:ne vem se kdaj zacnem v agilityu tekmovat,predvidevam,da ce bo slo tko naprej (Liza super dela),ze naslednje leto,ampak samo tkao,za uvod.
Asha:Jest sem iz Mengsa to je blizu Domzal,Trzina in Kamnika,nekako 15km ven iz Ljubljane.
P.S.:Se opravicujem,ker pisem pod Piinim imenom,ampak sem sla pogledat,ce je dobila moje sporocilo,ker racunalnik steka,pa sem pozabila,da sem pod njenim imenom!Sori Pia!Lp,Lana
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #128 : sobota, 26.04.2003 : 19:42:34 »

zivjo,
a gre mogoce kdo od vas juniorjev na letosno svetovno tekmovat?pa upam da bo kdo zastopal SLO v finalu
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #129 : nedelja, 27.04.2003 : 07:31:35 »

Zivjo!
marko:Katero svetovno prvenstvo v jh Huh(jaz sicer verjetno ne bom sla,zanima me pa vseeno)
Logiran
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #130 : nedelja, 27.04.2003 : 20:17:02 »

liza:na svetovni razstavi poteka tudi tekmovanje JH (letos bo v Dortmundu, mislim da junija) in ce zmagas na svetovni si svetovni prvak v JH za tekoce leto,enako velja za evropsko razstavo samo, da si evropski prvak (evropska pa bo oktobra v Bratislavi), ce pa si prvak drzave pa gres avtomatsko v finale, ce ne pa moras tekmovat v predtekmovanju in ce si med prvimi tremi tekmovalci dneva imas pravico nastopat v nedeljo v finalu(best in showu), ce te se kaj zanima pa uprasi. drugace pa je ful dobr tekmovat na svetovni al evropski k se prjav ful tekmovalcev pa spoznas ful ljudi, pa pol v BIS je ful ljudi k gleda pa je ful dobr obcutek,preverjeno! Smiley
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #131 : nedelja, 27.04.2003 : 21:34:24 »

ojla,
marko:ne bom je peljeljala ker ona na uziva v tam in pa tudi ni pripravljana za razstavo pa itak bom mela airdelca.

lp dasa
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #132 : ponedeljek, 28.04.2003 : 20:12:39 »

marko:To je pa kompliciran Tongue A si ti ze kdaj tekmoval na svetovni(Crufts) ali evropski v JH?
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #133 : torek, 29.04.2003 : 09:24:24 »

ojla!

pia_in_co:zakaj misles da bom jaz zmagala?sej vides kaj je bilo v ljubljani drugi dan?to je čisto odvisno od sodnika!če se bos pa potrudila potem mas pa tudi ti možnosti.
moj bc zna like to je pa tudi vse

liza:lahko ti namesto njega odg. in ti povem da je že bil na svetovni in craftsu pa tudi na evropski

lp
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #134 : torek, 29.04.2003 : 12:10:57 »

ojla!! liza:jaz s nasim njufijem ze od malega treniram like!tako da zna like kar zna!!

ja kakso svetovno prvenstvo???
lp pon-danaja
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines