mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 17:34:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 470748 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #1260 : torek, 01.03.2005 : 21:09:19 »

1996 svetovna razstava Budimpesta  Grin
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1261 : torek, 01.03.2005 : 21:15:47 »

Ok, ok, Sirtaki, dobiš tudi ti čokolado Smiley
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1262 : sreda, 02.03.2005 : 08:35:08 »

A tako z lesniki? Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1263 : sreda, 02.03.2005 : 08:45:45 »

Prov, samo ne 7 kg.
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1264 : sreda, 02.03.2005 : 12:09:44 »

Joj no, se greste igrice... a je T. Š.?

T.Š.= tibetanski španiel Grin Grin Grin Grin Grin

No, a bo kdo kaj več povedal?  Angry Angry

LP Jana
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #1265 : sreda, 02.03.2005 : 13:05:01 »

T.Š.= tibetanski španiel Grin Grin Grin Grin Grin

No, a bo kdo kaj več povedal?  Angry Angry

LP Jana

HEHEH JAna to je meni tudi takoj padlo v oči ko sem vidla! Grin
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1266 : sreda, 02.03.2005 : 13:16:03 »

Joj no, se greste igrice... a je T. Š.?

Kdo je T.Š.?


lp
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #1267 : sreda, 02.03.2005 : 13:49:50 »

Ups, sem mislila, da tudi ostali veste, kdo je T.Š.

No, pa naj vam bo.

Leta 1996 je naslov svetovne prvakinje v Junior Handlingu osvojila Tanja Šimunac s psom Ch. jessy james Zlatni Ranč, pasme poljski nižinski ovčar.
Sodnik na tekmovanju je bil Felix Cosmo iz Anglije.

Že slišim navdušeno ploskanje Smiley
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1268 : sreda, 02.03.2005 : 13:51:46 »

In ima tudi/je imela tibetanskega terierja, ampak se ne spomnim imena (jack ali bart ali kaj tretjega?).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #1269 : sreda, 02.03.2005 : 14:46:28 »

Ueee nic ne bo z mojo cokolado Cry Grin Nuki, a mi jo malo odstopis Huh

Barbka:Pa je bilo takrat ze vse po takih predpisih, kot jih zahteva slo komisija za jh Huh  
Potem sem jaz zate 2.najboljsa, ker sem bila v Bratislavi 2. (joke  Grin Grin Grin ). Wink

Ona je hendlerka Huh Je se nisem videla na nasih razstavah Undecided Huh

Lp
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #1270 : sreda, 02.03.2005 : 17:07:17 »

Pia se vidi, da imaš še premalo kinološke poti, če ne poznaš Tanje Šimunac. Tanja se še vedno zelo pojavlja na razstavah, in je zelo dober handler, ima zelo veliko dobrih rezultatov s svojimi poni in kakor vem tudi z drugimi vrstami pasem npr. kot so njufiji, tibetanci, malamuti itd. Z razliko od vas novih jh, njej ni bil problem vzeti v svoje roke kateregakoli pasjega predstavnika neglede na velikost, težo in karakter, temu bi jaz rekla naravni talent za vodenje psa in vsem pristen kontakt s psom, ki za mnoge od vas nažalost tega nebi upala reči. Pia tebe naprimer še nisem videla imeti v rokah npr. mojo pasmo, tko da sploh ne bi smela dvomiti o tem katera je boljša!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1271 : sreda, 02.03.2005 : 17:19:08 »

Mislim, da so bile Pia in njene vrstnice v casih najvecjih Tanjinih uspehov se premajhne, da bi jo lahko poznale od takrat. Oz. se vsaj za kinologijo niso tako zanimale, kot se zdaj. Tudi sama se je spomnim iz tistih casov, ko je razstavljala tudi veliko razlicnih pasem in imela veliko uspehov pri vzreji s svojimi Poni. Morda se mi samo zdi, ampak v zadnjem casu ni toliko prisotna na razstavah kot vcasih. Lahko, da se motim.

Res je, da naj bi dober hendler obvladoval veliko stevilo pasem in si upal vzeti vsakega psa. Ampak tudi pri hendlanju ima vsak svoje preference. Prepricana sem, da ima Tanja velik obcutek za zivali, ki ga vsak hendler potrebuje, a to apriori ne pomeni, da ga 'danasnje' jh - jevke nimajo. In da so, ce hendlajo samo dolocene pasme, kaj slabse od drugih.

Ampak to je samo moje mnenje. Se vedno mislim, da je Tanja dosegla ogromno in ji zelim, da se bo, ampak punce danes tudi niso za v kanto. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #1272 : sreda, 02.03.2005 : 17:23:19 »

Pia se vidi, da imaš še premalo kinološke poti, če ne poznaš Tanje Šimunac. Tanja se še vedno zelo pojavlja na razstavah, in je zelo dober handler, ima zelo veliko dobrih rezultatov s svojimi poni in kakor vem tudi z drugimi vrstami pasem npr. kot so njufiji, tibetanci, malamuti itd. Z razliko od vas novih jh, njej ni bil problem vzeti v svoje roke kateregakoli pasjega predstavnika neglede na velikost, težo in karakter, temu bi jaz rekla naravni talent za vodenje psa in predvsem pristen kontakt s psom, ki za mnoge od vas, nažalost tega nebi upala reči. Pia tebe naprimer še nisem videla imeti v rokah npr. mojo pasmo, tko da sploh ne bi smela dvomiti o tem katera je boljša! Ja Tanja je bila res super jh in je še vedno super handlerka, mislim da bi se vi novi morali zgledovati po njej.

lp, Marjana

Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #1273 : sreda, 02.03.2005 : 17:35:34 »

Se opravičujem za dvakrat poslano sporočilo,  ne najdem namreč ikone uredi. Nisem nikjer omenila, da so današnje jh za v kanto, če pa ste tako razumeli moje sporočilo, pa mi je zelo žal. Žal mi je, da sem omenjala pristen odnos do kužkov, ampak zelo velikokrat prav to pogrešam pri mladih jh, dobim velikokrat občutek, da punce ne razstavljajo kuža (bom mal grda), ampak so bolj pomembne one kot kuža, ni tistega pravega sožitja med njimi in kužom, Tanjo je bilo prav zato užitek gledat.

lp, Marjana
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1274 : sreda, 02.03.2005 : 17:37:13 »

newfi, saj jaz tudi ne poznam Tanje, pa sem 6, 7 let starejša od Pie Roll Eyes Tako da jaz nisem presenečena, če je Pia ne pozna  Tongue

Ali je imela Tanja njufkota za JH ali ga je samo razstavljala? Tudi jaz sem nekoč ponujala svojo Bino za JH, pa je nočejo, ker pravijo, da prepočasi teče (v primerjavi z manjšimi in lažjimi psi) ter da ima prepočasne obrate. Pa to ne pomeni, da so slabi hendlarji Roll Eyes

Lp Jana
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines